درباره ما

با سلام

به سایت رسمی انجمن زمین تخت فارسی خوش آمدید

کانال و وبلاگ انجمن زمین تخت فارسی فعالیت خود را از دی ماه سال ۱۳۹۴ آغاز کرد. ما با هدف افشای دروغ های بزرگی که در طول تاریخ به مردم گفته شد شروع به فعالیت کردیم و در این راه افراد علاقه مند بسیاری را با خود همراه کردیم و با آنان همکاری نمودیم.

هدف انجمن زمین تخت فارسی نه تنها افشاگری درباره شکل حقیقی زمین، بلکه افشای دروغ ها و اشتباهات بزرگ دیگر در زیست شناسی،تاریخ،نجوم و دیگر علوم نیز است. ما در این راه مورد توهین و تهمت های بسیاری قرار گرفتیم که مارا در ادامه راه مصمم تر کرد.

ما مسلمان و ایرانی هستیم و هیچ ارتباطی با سایر انجمن های زمین تخت در سایر کشور ها نداریم. شروع کار ما با افشاگری درباره دروغ های جوامع مخفی فریماسونری بوده و ما با دروغ هایی که ذهن مردم را به مدت ۵۰۰ سال است تسخیر کرده است مبارزه میکنیم.

ریشه کردن فریماسونری در نجوم،زیست شناسی،فیزیک و سایر علوم، دروغ ها را با حقایق در هم آمیخته و باعث شده مردم نتوانند دروغ را از حقیقت تشخیص دهند. ما ادعا نمیکنیم که میتوانیم همه دروغ هارا کشف و افشا کنیم چرا که دروغ و فریب بسیار گسترده است و به سختی میشود حقیقت را یافت.

ما این سایت را راه اندازی کردیم تا بصورت بهتر و بسیار حرفه ای تر به کار خود ادامه داده و مسائل و موضوعات را بهتر و تخصصی تر بررسی کنیم.

پیروز و سربلند باشید