بررسی فضانوردان و ایستگاه فضایی

به نام خدا

ایستگاه فضایی بین المللی

در این مطلب قصد داریم ادعای ارسال فضانوردان به فضا و ایستگاه فضایی را بررسی کنیم. آیا چنین ادعایی صحت دارد؟ سازمان های فضایی حقیقت را میگویند؟ با ما همراه باشید تا باهم چند مورد از مهم ترین کلیپ های فضایی را بررسی کنیم.

در ۱۹۹۸، ناسا ادعا کرد که آی اس اس(ایستگاه فضایی بین المللی) را به فضا پرتاب کرده است که فضانوردان در آن میتوانند آزمایشات علمی در فضا انجام دهند و فضای خارج از زمین را بررسی کنند. آن ها میتوانند درون ایستگاه معلق بوده و بی وزنی را بطور مداوم تجربه کنند.

اما همه این حالت های بی وزنی با استفاده از پرده سینمایی،ترفند های فیلم برداری،استفاده از بند های مخصوص و معلق شدن در هواپیمای زیرو جی امکان پذیر است و فضایی وجود ندارد تا در آن معلق شوند و آن را بررسی و مطالعه کنند.

در حقیقت دلایل بسیاری برای جعلی بودن کلیپ های فضانوردان هنگام پیاده روی فضایی و یا معلق در ایستگاه فضایی وجود دارد. دیده شدن حباب ها،به گوش رسیدن صدای آب دو مورد از مواردی هستند که در اکثر کلیپ های آنان قابل دیدن و شنیدن است البته امروزه ناسا بیشتر احتیاط می کند. در ادامه به بررسی این اشکالات می پردازیم.

ادعا میشود آن ها در استخر هایی قبل از ورود به فضا تمرین می کنند اما جالب اینجاست که در کلیپ های حقیقی فضانوردان و کلیپ های تمرینی آن ها نقاط مشترکی وجود دارد.

تجزیه و تحلیل بسیاری از فیلم های داخلی از ایستگاه فضایی بین المللی نشان میدهد که آن ها از حقه ها و ترفند های سینمایی بسیاری برای ساخت فیلم ها استفاده میکنند ترفند هایی که در بالا نام بردیم از قبیل استفاده از پرده سینمایی یا پرده سبز،استفاده از بند ها و طناب ها که با آن ها آویزان میشوند و همینطور استفاده از هواپیمای زیرو جی یا جاذبه صفر که به ادعای آن ها برای تمرین فضانوردان و شبیه سازی محیط فضا و معلق ماندن استفاده میشود.

آن ها با استفاده از هواپیما زیرو جی میتوانند صحنه های مختلف را تصویربرداری و باهم ترکیب و مچ کنند تا یک کلیپ کامل و چندین دقیقه ای بسازند زیرا این هواپیما تنها چند ثانیه در حالتی قرار میگیرد که میتوانند افراد را در این چند ثانیه معلق کنند.

توضیح کلیپ زیر:
-کلیپ شماره ۱
در این کلیپ که البته چهار فضانورد مشاهده میشوند. فرد سمت چپ وقتی که از حالت چرخش خود می ایستد ناگهان با واکنش عجیب افراد حاضر روبرو میشویم. به دست های آن ها در کلیپ دقت کنید، گویا طنابی نامریی را در دست دارند و میکشند و با این کشش تعادل فردی که چرخش داشت را برقرار میکنند.
حتی شخص سمت راست با دست خود طنابی را که برای ما قابل مشاهده نیست می کشد که باعث میشود لباس شخص سمت چپ که متصل به طناب است تا سقوط نکند به سمت او کشیده شود.
با دقت به دست هایشان نگاه کنید، همگی آن ها طنابی نامریی را می کشند(طنابی که برای ما نامریی است و از کلیپ حذف کرده اند اما خودشان آن را میبینند). برای درک بهتر این کلیپ کافیست پشت صحنه فیلم هایی مانند جاذبه(gravity) و در میان ستارگان (Interstellar) را ببینید
-کلیپ شماره ۲
در کلیپ شماره ۲ ابتدا یکی از فضانوردان ناسا درباره این موضوع که قطرات آب چقدر میتوانند در ایستگاه فضایی خطرناک باشند صحبت میکند او میگوید: آب در ایستگاه فضایی به علت وجود وسایل الکتریکی و برق بسیار خطرناک است و باید با احتیاط کافی از آن استفاده کرد
درحالی که در کلیپ های بعدی شما فضانوردانی را میبینید که با خیال راحت قطرات آب را به اطراف پخش میکنند و هیچ احساس خطری هم نمیکنند.
بله دروغگویان کم حافظه هستند.
-کلیپ شماره ۳
زنی در سمت چپ دستش را بر روی یکی از وسایل داخل ایستگاه میگذارد، او درحال فشردن یک دکمه است در ادامه نیز یکی دیگر از اعضای ایستگاه فضایی را نشان میدهد که بر روی آن دکمه کلیک می کند.
به نظر شما چه چیز میتواند باشد؟
-کلیپ شماره ۴
در این کلیپ شما میتوانید به سادگی استفاده از طناب و بند های مخصوص را در ایستگاه فضایی ببینید

 

 

کلیپ زیر نیز به بررسی دقیق تر کلیپ اول در ویدیو بالا میپردازد:

 

 

در کلیپ های بالا شما شاهد ترفند های حرفه ای از سوی جعل کنندگان ایستگاه فضایی بودید. اهمیتی ندارد که چقدر به ایستگاه فضایی باور دارید،اهمیتی ندارد که دانشمندان مختلف چه نظری در مورد دارند، اهمیتی ندارد که شبه علم مدرن چه میگوید. چیزی که واضح است، این است که این بازیگران به فضا نمیروند. آن ها مردم را به بازی گرفته اند.

جالب است بدانید ادعا شده فضانوردانی که به ایستگاه فضایی فرستاده میشوند، همگی دارای سطح سواد بالا و به نوعی دانشمند هستند و برای آزمایشات علمی و حساس به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاده میشوند.

اما چیزی که این فضانوردان در طول سال های اقامتشان در ایستگاه فضایی به در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارند نشان دهنده این است که آن ها بجای انجام آزمایشات علمی، مدام به دنبال سرگرمی یا به نوعی دلقک بازی در ایستگاه فضایی هستند.

آن ها گیتار میزنند،کریسمس را جشن میگیرند،با لباس میمون و گوریل یکدیگر را دنبال میکنند، پینگ پونگ بازی میکنند،با توپ راگبی بازی میکنند، مدام با قطرات و کیسه های آب بازی میکنند،قطرات آب را رنگ میکنند و به شما نشان میدهند و هزار مورد دیگر.

در این بین هیچ آزمایش علمی ای وجود ندارد. آن ها اصولا آزمایش علمی ای در ایستگاه فضایی انجام نمیدهند و تنها مشغول انجام سرگرمی هایی هستند تا مردم را به نوعی با این موارد سرگرم کنند.

چند نمونه را در زیر ببینید:

 

 

درباره بازی با قطره آب توسط اسکات کلی در ایستگاه فضایی نکته جالبی که قابل توجه است، چشمان اسکات کلی است. در زیر کلیپ بازی با قطره آب اسکات کلی را قرار داده ایم. به چشمان اسکات نگاه کنید. با دقت نگاه کنید! قطره آبی در آنجا وجود ندارد و این قطره آب توسط نرم افزار های کامپیوتری ساخته شده و به اصطلاح سی جی آی است. چشمان اسکات قطره آب را دنبال نمیکند چرا که گاهی قطره در بالا قرار دارد اما اسکات به پایین درحال نگاه کردن است و برعکس.

کلیپ زیر را ببینید:

 

همانطور که در بالا میبینید این افراد همیشه سرگرم کار های بیهوده هستند و چیزی به نام علم در آن جا وجود ندارد. آی اس اس در فرض وجود، یک آزمایشگاه معلق در فضا نیست بلکه یک پارک بازی ( یا شهر بازی) کوچک و معلق در فضاست.(ببینید دلقک ها در تصویر بالا چطور مردم را سرگرم میکنند)

 

در کلیپ بالا نیز شما شاهد استفاده بازیگران ناسا از طناب ها و بند های مخصوصی هستید که آن هارا در ایستگاه زمینیشان معلق نگه میدارد. در زیر نیز یک کلیپ دیگر از اتفاقی دیده شدن طناب متصل به بازیگران ناسا وجود دارد.

با دقت نگاه کنید:

 

طناب بصورت کاملا واضح مشخص است. سوالاتی ایجاد میشود که اگر این کلیپ ها در حقیقت نشان دهنده نبود ایستگاه فضایی هستند، پس چرا هر منجم آماتور یا هر شخصی میتواند ایستگاه فضایی را با چشم غیر مسلح ببیند و آن را با یک نرم افزار ساده بر روی گوشی ردیابی کند؟ در ادامه با زمین تخت فارسی همراه باشید تا به این سوالات پاسخ داده شود.

آیا عبور ایستگاه فضایی از بالای شهر و منطقه مورد نظرتان را دیده اید؟ اکثر مردم میتوانند ایستگاه فضایی را در آسمان با شرایط خوبی رصد کنند اما فاصله این ایستگاه باید بسیار کمتر از فاصله مورد ادعای علم باشد. نجوم مدرن ادعا دارد ایستگاه فضایی بین المللی در ارتفاع بین ۳۳۰ تا ۴۳۵ کیلومتر قرار دارد. زمین تخت گرایان مخالف ایستگاه فضایی نیستند اما ایستگاه فضایی باید یک سفینه بی سرنشین خورشیدی باشد که درحال چرخش به دور زمین است. ایستگاه فضایی درازایی حدود ۷۳ متر دارد و کمی از یک هواپیمای بوئینگ بزرگتر است.

نکته این است که شما نمیتوانید بصورت کامل و واضح یک هواپیما بوئینگ غولپیکر را در ارتفاع ۱۵ کیلومتر تا حدود ۲۰ کیلومتری ببینید و فقط یک نور چشمک زن میبینید خب سوال اینجاست، که ایستگاه فضایی چگونه در ارتفاع بیش از ۳۳۰ کیلومتری بطور واضح دیده میشود؟ فرقی ندارد که با تلسکوپ یا دوربین نگاه کنید ایستگاه فضایی نباید قابل رصد باشد(اگر در ارتفاع گفته شده توسط علم مدرن باشد) این موضوع برای ماهواره ها نیز به همین گونه است زیرا ماهواره ها بسیار بسیار کوچکتر از یک هواپیما و حتی هلیکوپتر هستند و حدودا میشود گفت به اندازه موتور جت یک هواپیما بوئینگ هستند.

شما نمیتوانید موتور جت یک هواپیما را حتی در ۱۰ کیلومتری ببینید آن وقت چگونه میتوانید یک ماهواره را در ارتفاع بیش از ۳۰۰ کیلومتری ببینید؟ نور های درخشانی که میبینید ماهواره نیستند بلکه بالن ها و هواپیما های بی سرنشین در ارتفاعات پایین تر هستند که در مقالات آینده بطور مفصل درباره آن ها توضیح خواهیم داد.

مسیر چرخش آی اس اس بر فراز زمین باید بصورت بالا باشد که مدام تغییر میکند. آی اس اس دارای وزن و مشخصاتی که ادعا میشود نیست چرا که یک ایستگاه فضایی با مشخصات داده شده در فضا نمی باشد.

آی اس اس بسیار سبک تر،نزدیک تر،کوچکتر و ساده تر از آنچه گفته شده می باشد و تنها یک سفینه بی سرنشین است که دارای موتور و پنل های خورشیدی می باشد که توسط آن ها شارژ میشود. شما میتوانید آی اس اس را هرشب با چشم غیر مسلح ببینید.

در زیر شما شاهد فضانوردان و دانشمندانی هستید که نظرات مخالف یکدیگر دارند و هرکس فضا را برخلاف دیگری توصیف میکند میدانید چرا؟ پاسخ بسیار ساده است چون فضا وجود ندارد و آن ها دروغ میگویند و در حقیقت هیچ انسانی به فضا نرفته
لطفا کمتر دروغ بگویید 😄😄
کلیپ رو از دست ندید. این تناقض آشکار را نمیشود به همین راحتی ها فراموش کرد:

در کلیپ بالا فضانوردان،افراد مهم و سرشناس بسیاری هستند که هرکدام از آن ها فضا را به گونه ای که خود می پسندند، بیان میکنند. برخی فضانوردان ادعا میکنند ستارگان را در فضا (حتی در روز) میبینند اما برخی دیگر ادعا میکنند که در روز نمیشود ستارگان را در فضا دید.

بیایید به مدارک جدی تر نگاهی بیاندازیم. توضیح کلیپ زیر:

۱- در ابتدا کلیپی از آی اس اس با منظره زمین نشان داده میشود که همه چیز درحال چرخش (بصورتی که گویا فیلم بر روی دور تند است) می باشد اما در این میان زمین چرخشی ندارد. در حقیقت آن ها در فکر ساخت یک تایم لپس بودند و چون آی اس اس و زمین دو مدل و ماکت هستند و هرکدام میتوانند توسط دستگاه های موجود چرخانده شوند، در این کلیپ آن ها تنها از چرخش دور تند بخشی از آی اس اس را نشان دادند و زمین حرکتی نمیکند.

چه کسی فراموش کرده است تا زمین را بچرخاند؟ در ادامه نیز شما تایم لپس دور تند آی اس اس را میبینید که تنها یک فریب است زیرا کاملا مشخص است که کلیپ بر روی دور تند طبیعی قرار ندارد و آن ها تنها چرخش ماکت های خود را بر روی دور تند گذاشته اند.

۲- در ادامه، اتاقک داخلی ایستگاه فضایی را نشان میدهد که فضانوردی درحالت معلق پشتک میزند و به سمت دیگری از آی اس اس میرود اما هنگامی که فضانورد قصد تغییر مسیر را دارد، در همان لحظه از تصویر حذف میشود. به تدریج کمرنگ شده و از تصویر حذف میشود که در اینجا ما بار دیگر شاهد استفاده از پرده سبز یا آبی( پرده های سینمایی) هستیم و در حقیقت یک تصویر اصلی از آی اس اس نداریم بلکه با مجموعه ای از ترفند ها،تصاویر مجازی و حقیقی که با یکدیگر بصورت زیرکانه ای ادغام شده اند، روبرو هستیم.

این نیز یک مدرک کاملا واضح و روشن از دستکاری گرافیکی کلیپ های آی اس اس است.

۳- در ادامه کلیپ، ما شاهد یک اتفاق جالب هستیم. در حقیقت در این قسمت همه چیز وارونه است. به دستگیره یکی از کیف ها( یا جعبه بسته بندی شده) با دقت نگاه کنید. زمانی که این بازیگر ناسا درحال صحبت کردن است، ناگهان دست او به یکی از دستگیره های این کیف یا جعبه گیر میکند و ما برخلاف آنچه که باید در حقیقت در فضا و حالت بی وزن رخ دهد را میبینیم. دستگیره این جعبه یا ساک به سمت بالا( که همان پایین است) حرکت میکند و خبری از حالت معلق و بی وزنی دیده نمیشود. دستگیره های کناری بسته شده اند تا حرکتی نداشته باشند اما آن ها فراموش کردند که این دستگیره باز ممکن است کل محاسباتشان را برهم بزند.

۴- پس از آن، ما شاهد یک سری باگ و اشکال در کلیپ هستیم که باز هم نشانه ای از وجود پرده سبز یا آبی( پرده سینمایی) است و نشان میدهد که افراد حاضر به خوبی با تصاویر مجازی پشت مچ نشده اند و این تصاویر دارای ایراد هستند. در مرحله بعدی در هنگام گرفتن میکروفون، یکسری تغییرات در تصویر مشاهده میشود که گویا تصویر قطع و وصل شده یا یک نمایش مجازی درحال انجام است.در قسمت بعدی نیز به بررسی نوع حرکت ساعت که جعلی بودن آن را نشان میدهد اشاره میکند.

معلق شدن در هواپیما زیرو جی و ایستگاه فضایی شباهت بسیاری به یکدیگر دارند که در کلیپ نشان داده شده و بررسی میشود. در ادامه نیز یک کلیپ از ایستگاه فضایی (که مربوط به سال ها قبل است) نشان داده میشود که چگونه فضانوردان از حالت بی وزنی خارج شده و سقوط میکنند.

۵- در ادامه کلیپ از بررسی ایستگاه فضایی خارج شده و به بررسی فضانوردان و پیاده روی فضایی میپردازد( که بصورت کامل و مفصل در ادامه همین مقاله آن را بررسی میکنیم). به کلیپی که نشان داده میشود دقت کنید. اپراتور دوربین در کلاه فضانورد منعکس شده است. اگر دقت کنید میبینید که او لباس غواصی پوشیده است و این تصویر درون استخر فیلم برداری شده است.

پس از نشان دادن این اشکال بزرگ، تصویری که در ساخت آن دقت به خرج داده اند را با تصویر قبلی که نشان داده شد مقایسه میکنند( در تصویر بدون اشکال، اپراتور دوربین لباس فضانوردی پوشیده است اما در تصویر اولی که نشان دادند لباس غواصی به تن داشت)

قابل ذکر است که اینها کلیپ های تمرین فضانوردان در استخر نیست بلکه از کلیپ های اصلی فضانوردان که ادعا میشود به فضا رفتند، گرفته شده است.

۶- در قسمت بعدی کلیپ، شاهد یک حباب هستیم که در فضا دیده میشود. در حقیقت آن ها درون آب هستند نه فضا.

امیدوارم متن را با دقت خوانده و کلیپ را با دقت ببینید:

 

 

فضانوردان در فضا

آیا فضانوردان حقیقتا به فضا میروند؟ بسیاری از سازمان های فضایی ادعا میکنند فضانوردانی را به فضا فرستاده اند. این ادعا چقدر صحت دارد؟ تا چه حد میتوان به حرف سازمان های فضایی اعتماد کرد؟ وقتی فضا وجود ندارد پس میتوان نتیجه گرفت آن ها راه آسان تری را برای نمایش دادن آنچه میخواهند، به شما درنظر میگیرند.
در این کلیپ ما شاهد فضانوردان چینی ای هستیم که به ادعای سازمان فضایی چین این چند فضانورد به فضا فرستاده شده اند.توجه: این کلیپ تمرین فضانوردان در زیر استخر نیست چون خود سازمان فضایی چین این را یک ماموریت فضایی عنوان کرده  و حتی از شبکه های خبری مختلف نیز پخش شده است.
در این کلیپ شاهد چندین اشکال هستیم. اشکالات بزرگی که نشان میدهد فضایی برای فرستادن انسان به آن وجود ندارد.

در زیر به چند مورد از این اشکالات میپردازیم:

۱- اولین اشکال، دیده شدن حباب از سوی فضانوردان است که نشان میدهد آن ها نه در فضا بلکه درون استخر درحال فیلم برداری هستند زیرا ما در فضا حباب مشاهده نمیکنیم و این کاملا نشان میدهد آن ها درون آب هستند. چه دلیلی دارد که در فضای خلا حباب وجود داشته باشد؟ شاید برخی بگویند این ها خرده های ابزارات فضانوردان است اما باید بگوییم که اینها خرده و تکه های کوچک ابزار فضانوردان نیست چرا که رفتاری از خود نشان میدهند که ما در حباب ها مشاهده میکنیم و درضمن از سوی کلاه فضانوردان ایجاد شده و به بالا حرکت میکنند. درحالیست که ما در فضا جهتی به نام بالا و پایین نداریم و جسمی که معلق شده هرسویی میتواند حرکت کند.
۲- دومین اشکال، تکان خوردن پرچم توسط جریان آب است. آن ها ادعا دارند که درون خلا هستند. بنابراین اگر آن ها درون یک فضای خلا باشند، به هیچ وجه پرچم نباید حرکتی کرده و تکان بخورد زیرا در خلا جریانی وجود ندارد تا پرچم حرکتی کند.
۳- سومین اشکال، دیده شدن انعکاس نور استودیو فیلم برداری که در بالای آب قرار دارد بر روی آینه موجود در لباس فضانوردان است. این نور ها چه هستند؟ این نور ها حاصل از نور پردازی های زیر آب هستند تا فضانوردان کاملا دیده شوند.
۴- چهارمین اشکال، این است که زمین در این تصویر دارای جو آبی رنگ نیست و رنگ آن کاملا مصنوعی است و درضمن چرخش زمین کاملا عجیب است و گویا تغییری نمیکند.
این یکی از کلیپ های معروف فضانوردان بود که نقد آن را خواندید و البته نقد کاملا منطقی ای نیز بود چرا که هرکسی با کمی دقت میتواند اشکالات و مواردی که در بالا بیان کردیم را در کلیپ مشاهده کند.

 

در ادامه به بررسی یکی از بهترین کلیپ های ناسا می پردازیم که دارای دو اشکال بسیار بزرگ است.

به دو نکته مهم در ویدیو زیر دقت کنید:

۱- استفاده از مدل مصنوعی شاتل:

هنگامی که دوربین خارج از شاتل را نشان میدهد شخصی درست در پشت شاتل دیده میشود که گویا درحال فیلمبرداری یا مشاهده کردن است (این انعکاس تصویر نیست بلکه اگر دقت کنید نیمی از صورت شخص توسط سایه و بدنه شاتل مصنوعی پوشانده شده و دیده نمیشود.

۲- استفاده از مدل مصنوعی کره زمین:
در ادامه زمانی که کره زمین نشان داده میشود در ابتدا کاملا تیره است و هیچ درخشندگی ای ندارد (درحالی که شاتل یا سفینه در جلوی دوربین کاملا روشن است) و سپس بعد از چند ثانیه(با تاخیر) مدل مصنوعی زمین روشن میشود و این کاملا در ویدیو قابل تشخیص است.

 

اگر فکر میکنید زمین تخت گرایان بی سواد هستند،اگر فکر میکنید زمین تخت گرایان تلسکوپ به دست نگرفته اند،اگر فکر میکنید زمین تخت گرایان دشمن علم و بشریت هستند، درباره تمامی چیز هایی که در این پست خواندید فکر کنید.

چیزی که آشکار است این است که همیشه از یک مدل مصنوعی (ماکت) زمین و شاتل استفاده شده و میشود. فضانوردی به فضا فرستاده نشده و هرگز فرستاده نخواهد شد. از داستان دروغین سفر به ماه گرفته تا داستان دروغین سفر به مریخ، همه و همه جعلیات جوامع مخفی فریماسونی است.

 

مجموعه ای از اشکالات کلیپ های فضایی خلاصه در کمتر از ۲ دقیقه:

 

صدای آب در فضا-کلیپ زیر را با صدای بلند ببینید:

 

اشکال دیگری که در کلیپ های منتشر شده از آی اس اس وجود دارد. توضیحاتی درباره کلیپ زیر:

زمانی که ماه،خورشید و ستارگان به افق میرسند، به علت عبور از لایه جو متراکم نور آن ها به شدت کاهش پیدا کرده و تغییر میکند. نور ماه،خورشید و ستارگان مایل به نارنجی و قرمز میشود و ما چنین پدیده ای را هر روز شاهد هستیم. در کلیپ زیر اگر دقت کنید، ماه و ستارگان از لایه جو زمین عبور میکنند اما همان درخشش و همان نوری را دارند که قبل از آن داشتند و هیچ کاهش نوری در آن ها دیده نمیشود! هیچ تغییری در رنگ و درخشش در آن ها مشاهده نمیشود! حال چرا؟ چرا جو زمین در تصاویر آی اس اس بر روی نور ستارگان و ماه تاثیری نمیگذارد و این درحالی است که تصاویر زیادی ارائه کرده اند که خورشید را در افق نشان میدهد درحالی که نور آن درحال عبور از لایه جو تغییر رنگ داده و به شدت کاهش می یابد. فراموش کردند تا همان تغییرات و جلوه هارا بر روی ستارگان و ماه انجام دهند؟ این نیز یکی دیگر از اشکالات اساسی تصاویر آی اس اس است که نمیشود آن را نادیده گرفت.

ماموریت های فضایی که به ادعای سازمان های مختلف فضایی مانند روسیه، آمریکا، چین و … انجام میشوند همگی دارای اشکالات بسیاری هستند که نشان می دهد حقیقت چیز دیگری است. همانطور که در بالا بصورت کامل توضیح دادیم،دیده شدن حباب در فضا،شنیده شدن صدای آب و .. برخی نمونه های این اشکالات هستند که البته بیشترین اشکالات دیده شدن حباب است.
حال این سوال مطرح میشود که اگر فضا در حقیقت وجود دارد، و سازمان های فضایی قادر به فرستادن انسان به فضا هستند، چرا آن ها در این باره دروغ می گویند؟ چرا انسان را روانه فضا نمیکنند؟ دوستان گرامی بار دیگر میگوییم که اینها تمرینات فضانوردان در استخر نیست و از پخش زنده ناسا و.. گرفته شده و مورد بررسی قرار گرفته همینطور بهترین مدرک برای افشای دروغ های فضایی ماموریت فضایی چینی هاست که بدترین اشکالات را تا کنون داشته است.

در مقالات آینده به بررسی سفر به مریخ و دیگر موارد خواهیم پرداخت.

با سپاس که با ما همراه بودید

موفق باشید

Share this post

41 comments

اضافه کنید
  • flatearther ۱۱ تیر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۱ ۱۷:۴۱ پاسخ دادن

   سلام بر شما
   متشکرم لطف دارید
   لباس فضانوردان یک نوع لباس غواصی است و فرقی با لباس غواصی ندارد
   فقط میشود گفت لباس فضانوردی بسیار پیشرفته تر از یک لباس غواصی ساده است
   موفق و سربلند باشید

 1. جعفر عربگری ۱۲ تیر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۱ ۱۲:۲۶ پاسخ دادن

  من هر طور تصور می کنم غیر ممکن بودن زندگی در ایستگاه فضایی رو نمی تونم کنار بذارم

  من شخصا با دلائلی به جز بررسی تک تک فیلمها و اغلب با دلائل عقلی و منطقی نظری امکان خروج انسان از جو زمینو رد می کنم لذا بابت این ویدئوهایی که فتوشاپی و استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی هستند زیاد هم تکیه نمیکنم چون وقتی مبانی مشکل داره دیگه به شاخ و برگش نمی پردازم.
  حالا که شما هم زحمت کشیده و ویدئوهای بسیاری از کارهای ناسا گذاشتین می خوام چند ایراد هم من از اینا بگیرم
  ۱- بله پینگ پونگ بازی با حباب آب کاملا قلابی و مونتاژیه
  علت اینه که در ویدئوی دیگه که شستن دست در فضا و دوربین در داخل حباب رو نشون میده و همچنین خاصیت چسبندگی و جذبی که در آب می شناسیم غیر ممکنه حباب آب به راکت بخوره و بدون اینکه جذب و پخش بشه دقیقا مثل یه توپ پینگ پونگ دارای باد و جهنده، تخت و پخش نشده بلکه منعکس بشه این کاملا جعلی است.
  ۲- سیستم گردش خون انسان و سیستم تعادل در گوش میانی، کاملا وابسته به نیروی جاذبه(وزن) کار میکنه
  بطوریکه اگه جاذبه حذف بشه چنان فشاری به رگهای مغزی توسط قلب پمپ میشه که در جا باعث مرگ مغزی میشه
  نبود نیروی جاذبه تعادل بدن رو به هم میزنه و قدرت بینایی و سایر سیستم های سمپاتیک و پاراسمپاتیک بدن به هم ریخته و بشر قادر به هیچ نوع هشیاری و رفتار سنجیده نیست
  حالا میگن اینارو ماهها در شبیه سازها تمرین میدن تا عادت کنن
  ولی اشکالات ما ارتباطی به عادت ندارن عوامل لحظه ای هستند
  نمیشه از شبیه ساز چندین ماهه یکراست اونارو وارد جو بکنن بلکه تمرین ساعات خاصی در روز داره و مجبورن بیرون بیان و زمینو مجددا تجربه کنن و در سر مقرر وارد فضا پیما شده و ناگهان فشار کشنده گریز از جاذبه قوی رو در حین پرتاب تحمل کرده و بعد نه تنها اون فشار شدید ناگهان قطع میشه بلکه جاذبه هم قطع میشه
  با این اوصاف هیچ موجود زنده ای نمی تونه به ایستگاه فضایی زنده برسه
  ۳- آقایون مدعی هستند که در فضا بالا و پایین بی معناست ولی در تمام شرایط طوری قرار میگیرن که سرهاشون همجهت با دوربین باشه
  و حتی وقتی بعد از چند معلق زدن در سالن، می خوان وارد سالن فرعی بشن خود را طوری تنظیم می کنن که سر و پا هم جهت با دوربین و تصویر قرار بگیره بدون اینکه توجهی به دوربین داشته باش، این به زبان بی زبانی یعنی حضرات در سطح زمین دارن نقش بازی میکنن.
  ۴- در ویدئوی زمین از فضا، هیچ ضخامتی برای جو زمین نمیتوان دید الا یک لایه بسیار نازک سبز(!؟) در حد ارتفاع ابرها!
  در حالی که ضخامت جو چندین و چند برابر قطر خود کره زمینه
  ۵-ایستگاه فضایی و هر ماهواره ای نباید به هیچ وجه کمترین چرخشی حول خودش داشته باشه
  جزئی ترین چرخشی باعث ایجاد نیروی گریز از مرکز شده و تمام تجهیزات و بالکهای متصل به اونو می کنه و در فضا پراکنده می کنه
  در حالی که دیدیم تمام اوقات این ایستگاه در حال چرخیدن به دور خودشه، همچنین چرخش باعث قطع ارتباط مخابراتی و نیز عدم شارژ سلولهای خورشیدی میشه
  ۶- فکر میکنم ارتفاع شفقهای قطبی نباید خیلی پایین تر از ایستگاههای ماهواره های زمین متحرک(leo-ارتفاع پایین) باشه ولی به نظرم شفقهارو خیلی پایینتر نشون میداد
  ۷-با توجه به حالت بی وزنی و زمان زیادی که فضانوردان در اون سپری میکنن تمام عضلات باید تحلیل برن قلب بسیار ضعیف بشه به طوری که با یه خیزش، باعث سکته قلبی و با یه نشست باعث سکته مغزی بشه خون سازی متوقف میشه و در صورت هنوز زنده ماندن، فرد قادر به مکالمه نمیشه چون عضلات تحلیل رفته و تارهای صوتی هم کار نخواهند کرد
  ۸- همانطوری که حباب آب در جهات مختلفی حرکت می کرد عین همین اتفاق برای مایع درون گوش و خون درون سیاهرگها و ادرار قبل از مثانه و نیز خیلی از بافتها و جوارح بدن رخ میده
  چطور ممکنه یه فضا نورد چرخ بزنه و مجددا تعادل خودشو حفط بکنه در صورتیکه گوش میانی گیج شده؟
  ۹-و…
  البته شاید به دلیل تندنوشتن به جزئیات زیاد توجه نکرده باشم ولی اینا اشکالاتی اساسی هستند.

  • flatearther ۱۲ تیر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۱ ۱۵:۰۴ پاسخ دادن

   سلام بر شما
   از متنی که نوشتید تشکر میکنم بسیار جالب و کامل بود
   من به برخی نکاتی که اشاره کردید زیاد توجه نکرده بودم به خصوص بالا گرفتن سر در فضایی که هیچ بالا و پایینی ندارد.
   موفق و سربلند باشید

  • هادی ۲۱ آبان, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۰ ۱۳:۲۱ پاسخ دادن

   سلام ممنون از اطلاعات جامعی ک دادین.خیلی جالب بود.در ضمن میشه یه راه ارتباطی بدین ک تبادل اطلاعات کنیم در این زمینه،؟چون من تازه با این نظریه ها آشنا شدم و میخوام بیشتر تحقیق کنم راجبش

  • اصلانی ۲۳ خرداد, ۱۳۹۸ \ق٫ظ\۳۱ ۰۱:۴۹ پاسخ دادن

   خود انسان که بالا و پایین داره.سرمون پایین قرار بگیره منگ میشیم.چشم چطور راحت تطبیق میده بالا و پایین رو؟معلومه که سر رو بالا تر از بدن میگیرن.ربطی به جاذبه فلان نداره.

 2. علی ۲۷ تیر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۱ ۱۰:۳۹ پاسخ دادن

  عجیبآ غریبا
  من دارم تیکه تیکه مطالب رو میخونم خیلی عجیب بود
  اون قسمت غیب شدن طرف تو ایسگاه فضایی و اون قسمت تغییر تصویر موقعی که داره میکروفن رو میده به طرف.
  این کلیپ ها واقعی هستن یا توسط زمین تخت گرایان ساخته شدن؟
  میشه لینک ارجینالی که سازمالن های فضایی از این دوتا کلیپ گذشات رو قرار بدی.
  من فکر میکنم این کلیپ ها دستکاری شده.
  اگه نشده باشه ابرویی برای ناسا نمیذارم همه جا پر میکنم این واقعیت رو.

  • Hfff ۲۰ مهر, ۱۳۹۸ \ب٫ظ\۳۰ ۲۲:۳۴ پاسخ دادن

   دروغ وقتی بزرگ باشد باور نکردنش سخت است. تلاشی برا بحث با دیگران نکنید. فقط اگر خیلی سرتون درد میکنه بگید نظرتون جیه و مدارکتون چیه. به هر حال بسیاری باور نمیکنن. کلیپ ها مال زمین تخت گراها نیستند. خیلی قبل از اینا روی یوتوب بودند. منتهی زمین تخت گراها به نفع خودشون مصادره می کنند.

 3. علی ۲۷ تیر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۱ ۱۰:۴۵ پاسخ دادن

  ببخشید زیاد کامت گذاشتم
  لینک ارجینال اون کلیپی هم که زمین به صورت مصنوعی روشن میشه رو بذارید
  اینها واقعا صوتی نیست از صوتی هم یه چیز اونورتره.
  اونا اگه اینقدر باهوش هستن که تونستن این همه چیز جعل کنن دیگه این سوتی های وحشتناک رو نمیتونن بدن که هر بچه ای میفهمه

 4. علیرضا پ ۴ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۲۳ پاسخ دادن

  با سلام ، چند روزی بود با نظریه زمین تخت آشنا شدم و بسیار شگفت زده شدم و سوالات بسیاری برام پیش اومد ، اما با خوندن مطالب وبلاگ و وبسایت و کانالتون تقریبا تمام سوالاتی که تو ذهنم بود پاسخ داده شد ، واقعا از زحماتتون متشکرم ، من امروز ذهنیتم درباره همه اتفاقات روز دنیا و ایران کاملا عوض شد ، غرب دنیایی پیچیده ای از خود تعریف کرده که ما کشور های به اصطلاح هزاره سوم نمیتوانیم به اونا برسیم ، در صورتی که اونها هیچ دستاوردی جز هالییود ندارن! امروز دیگه خیلی از مسائل پیچیده ای که تو ذهنم از قبل بود به طرز خیلی ساده ای دارن حل میشن!
  بازم از شما متشکرم چون دنیای توهمی که تو ذهنم بود کاملا از بین رفت ، موفق باشید…

  • سهراب ۲۱ آذر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۹:۵۰ پاسخ دادن

   دوست عزیز هیچ وقت با خوندن یه مقاله یا متن هیچ نتیجه ای نگیر.حتی اگه ده تا کتاب هم در این مورد خونده باشی.رشته تحصیلی من فیزیک بوده.و خیلی سفرهای پژوهشی به کویر رفتیم و خودم با تلسکوپ چرخش سیاره مشتری رو رصد کردم.نمیشه گفت مشتری و مریخ کروی باشن و زمین تخت باشه.و همه دارن دروغ میگن و الان این عده دارن راست میگن.اما رد هم نمیکنم.اما هیچ وقت نتیجه گیری نکنین.دنیا خیلی پیچیده تر از این حرفاست که با خوندن یه متن ساده حل بشه.اونم فقط بجای توضیح تز و افکار خودشون اول سعی در تخریب کمپانی بزرگی مثل ناسا دارن.

 5. سهراب ۲۱ آذر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۹:۴۶ پاسخ دادن

  به نظر من بجای اینکار که دیگران رو به دروغگویی متهم کنیم خودمون دنبال حقیقت باشیم.چرا این گروه زمین تخت که اول از آمریکا شروع شد و بعد از چندین سال الان تو ایران هم داره ترجمه میشه و به تبع اونا دارن ازش پیروی میکنن یه فضاپیما برای به دست آوردن حقیقت نمیفرستن فضا.ما ایرانیا که فقط دنبال هیجان و تقلید هستیم.چون تفکری از خودمون نداریم.اما سوالی که میمونه اینجاست که وقتی به انتهای زمین میرسیم چی میشه؟مثل بازیهای کامپیوتری که تا یه جاهای محدود میتونیم بریم و بقیه رو خود بازی منع میکنه است؟یا اینکه انتهای زمین که گودی سطحش تموم میشه چی میشه؟و آیا میشه مثلا تا انتهای زمین مثلا با هواپیما طی کرد یا اینکه با هواپیما این دایره رو فقط میشه دور زد؟

 6. علی ۱۳ بهمن, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۴:۱۶ پاسخ دادن

  سلام
  خسته نباشید و باتشکر از زحمات شما
  سوالی برایم پیش آمد که دیدم بد نیست باشما نبز درمیان بگذارم:
  کشور آمریکا با داشتن هالیوود که ابرقدرتی در زمینه فیلمسازی است چطور نمیتواند فیلم های ایستگاه فضایی را درست بسازدو اینقدر سوتی ندهد؟
  پشت صحنه همان فیلم interstellar این قابلیت و پناسیل را نشان داد که میتوان بدون سوتی دادن افراد را در فضا به صورت معلق نشان داد
  پس چطور ناسا با بودجه و پول بیشتر نمیتواند چنین تصاویری را بدون اشکال بسازد؟
  تازه با این فرض که همه میدانند فیلم دروغین است اما باز باور میکنند!

  • flatearther ۱۵ بهمن, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۵۲ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   همان فیلم های سینمایی و هالیوودی که فکر میکنید بدون سوتی یا اشکال هستند دارای اشکالات فراوانی هستند و در یوتیوب افراد بسیاری کلیپ هایی با عنوان” مواردی که از فلان فیلم از دست دادید” “اشکالاتی که در فلان فیلم به آن توجه نکردید” منتشر میکنند و تقریبا برای هر فیلمی هزاران کلیپ منتشر میشود و اشکالات و سوتی هایش را پیدا میکند. انسان در هر کاری بالاخره خطایی مرتکب میشود به خصوص وقتی که بخواهد دروغ بگوید.
   موفق باشید

 7. ؟ ۴ اسفند, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۲۹ ۱۳:۰۶ پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید بخاطر زحمت هایی ک کشیدید یه سوال داشتم امیدوارم ک جواب بدید.اگه زمین صاف هست یک نفر به اخرش برسه فکر کنم باید یه چیز تو مایه های پرتگاه بشه ک تا حالا چنین جایی رو بشر پیدا نکرده درسته؟

  • flatearther ۴ اسفند, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۲۹ ۱۳:۵۶ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   متشکرم.
   دو مدل از زمین تخت وجود دارد. زمین همراه سیستمی بسته (آسمان گنبدی) و زمین بینهایت (فراتر از قطب جنوب و دیواره های یخی). در هیچ مدلی زمین دارای لبه یا پرتگاه نمی باشد.
   موفق باشید

   • پیام ۳۰ دی, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۰ ۱۲:۰۰ پاسخ دادن

    بالاخره نمیشه که لبه زمین بی نهایت باشه! یعنی از همین تهران به طرف شرق بریم، بعد از کشور خودمون و افغانستان و چین و دریای زرد و ژاپن سر از کجا در میآیریم؟ کسی تا حالا نرفته؟ تا بی نهایت آبه

 8. امیر ۲۷ فروردین, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۱ ۱۸:۵۲ پاسخ دادن

  عزیز اگر زمین جاذبه نداشت در مدل اتمی چه چیزی الکترون ها را به هسته نگه می دارد ونمی گذارد هسته وا برود وقتی پروتن ها در هسته هستند چیزی به نام نوترون وقتی همراه اوست باعث می شود جاذبه در اتم رخ دهد وهمین وجود جاذبه را اثبات می کند بعد اگر هم جاذبه وجود ندارد پس وزن چیست شاید بخواهید بگید وزن از جرم میاد واز این چرت وپرت ها ولی این ها همش طفره رفتنه ویاد تون نره هر جسمی به جسمی دیگر جاذبه می رسونه اینا رو از خودم نمی گم از طرف پروفسور کامجو می گم

 9. هادی ۲ خرداد, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۱ ۲۱:۵۷ پاسخ دادن

  با سلام با توجه به اینکه نظریه جدید و عجیبی دارید باید بتونید ازش دفاع کنید خواهشمندم نقشه زمین به اصطلاح تخت را با جزئیات در سایت نشان دهید تا همه چیز مشخص بشه وگرنه به سخره گرفتن علم و سازمانهای بزرگ علمی در دنیای امروزی راه به جایی نمیبره.

  • flatearther ۳ خرداد, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۱ ۰۸:۱۰ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   درحال حاضر نقشه ای از زمین تخت وجود ندارد. میتوانید با سرچ flat earth maps نقشه های گوناگونی در اینترنت پیدا کنید اما این نقشه ها همگی دارای ایراد هستند. ما چیزی را به سخره نمیگیریم. این سازمان های فضایی هستند که مردم را احمق فرض کرده اند و هرچه میخواهند از راه تلقین به مردم تزریق میکنند.
   موفق باشید

 10. محقق حقیقت ۲۷ مرداد, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۱ ۱۵:۴۶ پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید
  آیا میشه گفت تحت عنوان علم و تحقیق در حال جاسوسی هست این به اصطلاح ایستگاه فضایی بین المللی در ارتفاع نزدیک سطح زمین و اقیانوس ها من توسط یک سایت IssTracker مسیر رو مورد نظر قرار دادم؛ بر فراز زمین تخت مسیر عجیبی میشه میتوان گفت انگار چکیده شده مسیر خورشید در ۳ مدارش رو به طور خلاصه و برعکس طی میکنه در یک شبانه روز، بارها شاهد گذز کردنش بودم واقعا به دنبال چه چیز هست این تشکیلات؟ در ارتفاع تقریبا برابر با هواپیماهای مسافربری ولی مستقل و بدون هیچ محدودیتی در حال گردش هست جاله این کفار غربی حتی اینجا هم با خالق لج هستن اینو به راحتی میشه از خلاف جهت بودن این ایستگاه جاسوسی و غیر علمی متوجه شد این همه زحمت و ادعا چکیدش شده این ترون نسبتا بزرگ حیف اون نور خورشید که این وسیله دروغین رو انرژی میده نقض حریم هوایی کسورها صورت میگیره عجیبه هیچ کس به روش هیچی نمیاره واقعا ممنون از این مقاله حرفه ای با این همه مدرک و مستند لحظه به لحظه با شما هستم و منتظر مطالبتون با تشکر و خداقوت

 11. هادی ۲۱ آبان, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۰ ۱۳:۳۰ پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما

  ممنون از مطالبتون.دو تا سوال داشتم ک میخوام با جزییات جواب بدین.اول اینکه آیا ماه از خودش نور ساطع میکنه یا بازتاب میده؟و اینکه فضا یه جرمه یا یه خلا؟و اینکه پدیداری ستاره ها چطوری شکل میگیره ک تو روز دیده نمیشن اما شبا دیده میشن

 12. حجت عسکری ۲۸ دی, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۵۷ پاسخ دادن

  سلام . لطفا میخواستم با شما در ارتباط باشم سوالهایی رو دارم بنده دارم در این موضوعات تحقیق میکنم دانشجوی دکترای فلسفه هستم لطف کنید شماره تلفنی یا از طریق واتساپ و ….

 13. علی ۱۲ آبان, ۱۳۹۸ \ق٫ظ\۳۰ ۰۴:۰۶ پاسخ دادن

  با سلام.نمیدونم چرا اگه کسی بخواد مردمو آگاه کنه همه در مقابلش گارد میگیرن و بی احترامی میکنن ؟ انگار میخوان تا ابد توی خواب غفلت بمونن ؟شماهایی که میاین کورکورانه نظر میدین چرا حاضر نیستین یک ثانیه از عقایدتون که به اثبات هم نرسیده دست بکشین . زمین کروی تنها یه نظریه ست و به اثبات نرسیده.راجع به فضا هم اگه به عقلت رجوع کنی و کمی بدون تعصب فکر کنی میفهمی که هیچ انسانی تا کنون به فضا نرفته. در مورد سفر به ماه بعضیها جوری دفاع میکنند که آدم به شک میافته که طرف یا به همراه آلدرین و آرمسترانگ به ماه رفته و یا از ناسا حقوق میگیره

 14. مهدی ۱۶ آذر, ۱۳۹۸ \ب٫ظ\۳۰ ۱۷:۱۶ پاسخ دادن

  سلام هنگام غروب آفتاب تو ساحل مشاهده میکنیم که خورشید همینجوری پایین میره و آروم آروم اول نیم دایره بالاییش بعد هم یواش یواش کلا پایین میره و غروب میکنه ولی تو مدل زمین تخت باید تو آسمون فاصله اش رو از ما دور کنه کوچک بشه و از محدوده دید ما خارج بشه در حالیکه اینطور نیست… قبلا پرسیده شد گفتید خطای دید و پرسپکتیوه (که جواب قابل قبولی نیست)…ولی اگه میشه بیشتر و واضحتر توضیح بدید…خیلی ممنون از تلاش شما جهت روشن شدن حقیقت

 15. میلاد ۱۳ دی, ۱۳۹۸ \ب٫ظ\۳۰ ۲۳:۰۰ پاسخ دادن

  سلام
  دوستم جمله جالبی گفت:
  حتی اگه خداوند باشی بعضی ها نمی پرستند
  چند سوال دارم میخوام جواب بدین؟
  سفینه فضایی چند متر طول دارد(اونی که به ماه رفته)؟؟
  ۳۶ متر
  طول مخزن سوخت چند متر است؟
  ۲۲ متر
  طول تاسیسات پیشرانه دوم بعد خروج از جو چند متر است؟
  ۱۰ متر
  طول کلاهک اتاق سرنشین چند متر است؟
  ۴ متر
  الکی نمیگم برید از ویکی بپرسید.
  حال برای بیرون رفتن از زمین به ۱۶ تن گاز مایع نیاز است(ترکیبی)
  سوخت جامد (به دلیل انبساط و منفجر نشدن مخزن) بعد از خارج شدن از جو به کار می افتد.
  بعد چند روز و رسیدن به ماه مخزن دوم برای نشست کلاهک جدا میشود.
  حال کلاهک حمل فضانورد تنها ۴ متر بر روی ماه قرار دارد.
  سوال!؟!؟
  فضا نوردان چجوری از ماه به زمین برگشتند؟
  مگه نمیگن جاذبه ماه یک ششم زمین است؟
  شما راهنمایم کنید.
  آیا از عمه شون قرض گرفتن؟
  یا از آدم فضایی ها؟
  مگه سوخت موشک گرون نیست؟
  چرا تو تنباکو سیگار می ریزند؟
  من که الکی نگفتم برید از گوگل یا ویکیپدیا بپرسید.
  با تشکر

ارسال نظر جدید