آزمایش سطح لیزر FECORE

با سلام خدمت شما دوستان عزیز. بازی تمام شد! این آزمایش لیزر تیر خلاص را زد و کار را تمام کرد. البته برای محکم کاری، چندین بار دیگر آزمایش در دریاچه های دیگر تکرار خواهد شد.

آزمایش تست انحنا FECORE موفقیت آمیز بود و تمامی دیتا های آزمایش در سایت قرار گرفت ( لینک دیتا و اطلاعات آزمایش در انتهای متن)
در سایت FECORE نوشته شده(بصورت خلاصه):
“پس از ماه ها برنامه ریزی و تلاش، از فوریه ۲۱-۲۷ ۲۰۱۸ آزمایشات انحنا و شکست نور را با موفقیت به انجام رساندیم. دستگاه لیزر قدرت بالا و کولیماتور یا موازی ساز (دستگاه های متمرکز) بطور سفارشی برای این نوع از آزمایشات ساخته شده اند. هدف از این آزمایشات طولانی مدت این است که پی ببریم آیا سطح دریاچه بالاتون مسطح است یا با توجه به مدل پذیرفته شده زمین کروی دارای سطحی منحنی است. ما یک هتل در Balatonvilágos پیدا کردیم که به علت فصل زمستان تعطیل بود. این هتل موقعیت مطلوبی به ما میداد تا دید بیشتری از دریاچه داشته باشیم. هدف این بود که لیزر را تا ۶۶ کیلومتر (۴۱ مایل) ببینیم، اما آب و هوای نامطلوب و نامناسب منجر به مشكلات دید قابل توجه و مسائلی مربوط به تجهیزات شد که درواقع کار را خراب کرد اما این پایان داستان نبود و کار را در روز های دیگر ادامه دادیم. آزمایش های FECORE همچنین برای بررسی نحوه شکست نور توسط شرایط قابل اندازه گیری و قابل مشاهده آب و هوایی مانند دما و رطوبت انجام میشود. آزمایش لیزر FECORE شواهدی را نشان داد که تایید میکرد سطح دریاچه بالاتون مسطح است ، چرا که در فاصله ۱۲ کیلومتری با ارتفاع لیزر ۲.۲ متر، پرتو لیزر باید توسط انحنای زمین پنهان میشد. آزمایشات دیگری نیز انجام شد که صحت آزمایشات قبلی را تایید میکرد.

اکنون برای شما لینک دانلود آزمایشات FECORE را بصورت یک مقاله با دیتا و اطلاعات کامل قرار داده ایم.

از لینک زیر دانلود کنید:

http://yon.ir/LBRNN

 

 

سایت FECORE:

Home

 

 

 

 

Share this post

12 comments

اضافه کنید
 1. نمسیس ۲۱ شهریور, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۱ ۰۵:۱۳ پاسخ دادن

  با عرض سلام و خسته نباشید. خدا رو شکر نظر ها رو دیگه زودتر تایید میکنید… خواستم جسارتا بپرسم ایا خوب نیست در سایت کلیپ های ترجمه و یا زیرنویس بگذارید؟ فدر یوتیوب فکر کنم خیلی کلیپ باشه اما خب خیلی از ما بابت مشکل زبان درکش نمیکنیم. سپاس

 2. عرفان ۲۷ شهریور, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۱ ۱۵:۳۶ پاسخ دادن

  سلام خدمت زمین تخت گرایان عزیز خواهشا در مورد سوالات زیر بیشتر توضیح دهید :
  ۱) خورشید و ماه چطور معلق در بین آسمان و زمین ایستاده اند؟؟
  ۲) هلال ماه در مدل زمین تخت چطور اتفاق می افتد؟؟
  ۳) دیدن عبور سیاره زهره از جلوی خورشید مگر سیارات و اجرام بالاتر از آسمان جامد نیستند؟؟؟؟
  خواهشا سریع جواب بدید من به مدل زمین تخت اعتقاد دارم فقط این سوالات ذهنمو درگیر کرده

 3. علی ۱ مهر, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۲۹ پاسخ دادن

  سلام
  بنده وقی درباره شیطانی بودن ذات فن آوری و تکنولوژی صحبت می کنم درباره این مطلب یقین دارم و حاضر هستم در هر مناظره ای شرکت کنم. ولی شما دوستان بزرگوار ای کاش پیش از مطرح کردن این مطالب درباره زمین خودتان حداقل چند آزمایش لیزر درست و حسابی در کنار دریا انجام می دادید تا خدای نکرده بازی نخورید که بعدا ممکن است عواقب آبرویی داشته باشد.
  استدلال شما در زمینه ماه گرفتگی بسیار ضعیف بود و هنوز شما نمی دانید لبه زمین تخت را چطور تفسیر کنید.
  ************

 4. علی ۲ مهر, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۱۱:۵۸ پاسخ دادن

  آزمایش بسیار ساده است تشریف بیارید گیلان منزل ما با هم بریم کنار دریا. تجهیزات مورد نیاز یک لیزر پوینتر با برد ۱۲ کیلومتر و قیمت ۱۲۰ هزار تومان.
  از دو نقطه ساحل با فاصله ۱۰ کیلومتر نور را می اندازیم اگر شخص دوم نقطه نوری را دریافت کرد زمین صاف است و اگر به هیچ طریقی نور قابل دریافت نبود کروی است.

 5. علی ۴ مهر, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۱۰:۱۸ پاسخ دادن

  در غرب به علت نبود مذهب و انباشت سرمایه چپاول ممالک شرق انسان های بیکاری وجود دارند که حوصلشون سرمیره و دنبال هیجانات و موضوعات سورپرایز کننده می گردن! مراقب سرکار گذاشتن هاشون باشید.

  • flatearther ۱۸ آبان, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۰۹:۳۶ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   دوست عزیز، ضد خرافه، شما درحال حاضر درحال مطرح کردن یک خرافه هستید چرا که در هیچ کدام از آیات قرآن خدواند نفرموده که زمین را گرد آفریدیم! هیچ آیه ای وجود ندارد که اثبات کند زمین به چه شکل آفریده شده اما آیاتی هست که نشان میدهد زمین نمیتواند کروی باشد بلکه مسطح است.
   موفق باشید

ارسال نظر جدید