آزمایش سطح لیزر FECORE

با سلام خدمت شما دوستان عزیز. بازی تمام شد! این آزمایش لیزر تیر خلاص را زد و کار را تمام کرد. البته برای محکم کاری، چندین بار دیگر آزمایش در دریاچه های دیگر تکرار خواهد شد.

آزمایش تست انحنا FECORE موفقیت آمیز بود و تمامی دیتا های آزمایش در سایت قرار گرفت ( لینک دیتا و اطلاعات آزمایش در انتهای متن)
در سایت FECORE نوشته شده(بصورت خلاصه):
“پس از ماه ها برنامه ریزی و تلاش، از فوریه ۲۱-۲۷ ۲۰۱۸ آزمایشات انحنا و شکست نور را با موفقیت به انجام رساندیم. دستگاه لیزر قدرت بالا و کولیماتور یا موازی ساز (دستگاه های متمرکز) بطور سفارشی برای این نوع از آزمایشات ساخته شده اند. هدف از این آزمایشات طولانی مدت این است که پی ببریم آیا سطح دریاچه بالاتون مسطح است یا با توجه به مدل پذیرفته شده زمین کروی دارای سطحی منحنی است. ما یک هتل در Balatonvilágos پیدا کردیم که به علت فصل زمستان تعطیل بود. این هتل موقعیت مطلوبی به ما میداد تا دید بیشتری از دریاچه داشته باشیم. هدف این بود که لیزر را تا ۶۶ کیلومتر (۴۱ مایل) ببینیم، اما آب و هوای نامطلوب و نامناسب منجر به مشكلات دید قابل توجه و مسائلی مربوط به تجهیزات شد که درواقع کار را خراب کرد اما این پایان داستان نبود و کار را در روز های دیگر ادامه دادیم. آزمایش های FECORE همچنین برای بررسی نحوه شکست نور توسط شرایط قابل اندازه گیری و قابل مشاهده آب و هوایی مانند دما و رطوبت انجام میشود. آزمایش لیزر FECORE شواهدی را نشان داد که تایید میکرد سطح دریاچه بالاتون مسطح است ، چرا که در فاصله ۱۲ کیلومتری با ارتفاع لیزر ۲.۲ متر، پرتو لیزر باید توسط انحنای زمین پنهان میشد. آزمایشات دیگری نیز انجام شد که صحت آزمایشات قبلی را تایید میکرد.

اکنون برای شما لینک دانلود آزمایشات FECORE را بصورت یک مقاله با دیتا و اطلاعات کامل قرار داده ایم.

از لینک زیر دانلود کنید:

http://yon.ir/LBRNN

 

 

سایت FECORE:

Home

 

 

 

 

Share this post

29 comments

اضافه کنید
 1. نمسیس ۲۱ شهریور, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۱ ۰۵:۱۳ پاسخ دادن

  با عرض سلام و خسته نباشید. خدا رو شکر نظر ها رو دیگه زودتر تایید میکنید… خواستم جسارتا بپرسم ایا خوب نیست در سایت کلیپ های ترجمه و یا زیرنویس بگذارید؟ فدر یوتیوب فکر کنم خیلی کلیپ باشه اما خب خیلی از ما بابت مشکل زبان درکش نمیکنیم. سپاس

 2. عرفان ۲۷ شهریور, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۱ ۱۵:۳۶ پاسخ دادن

  سلام خدمت زمین تخت گرایان عزیز خواهشا در مورد سوالات زیر بیشتر توضیح دهید :
  ۱) خورشید و ماه چطور معلق در بین آسمان و زمین ایستاده اند؟؟
  ۲) هلال ماه در مدل زمین تخت چطور اتفاق می افتد؟؟
  ۳) دیدن عبور سیاره زهره از جلوی خورشید مگر سیارات و اجرام بالاتر از آسمان جامد نیستند؟؟؟؟
  خواهشا سریع جواب بدید من به مدل زمین تخت اعتقاد دارم فقط این سوالات ذهنمو درگیر کرده

 3. علی ۱ مهر, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۲۹ پاسخ دادن

  سلام
  بنده وقی درباره شیطانی بودن ذات فن آوری و تکنولوژی صحبت می کنم درباره این مطلب یقین دارم و حاضر هستم در هر مناظره ای شرکت کنم. ولی شما دوستان بزرگوار ای کاش پیش از مطرح کردن این مطالب درباره زمین خودتان حداقل چند آزمایش لیزر درست و حسابی در کنار دریا انجام می دادید تا خدای نکرده بازی نخورید که بعدا ممکن است عواقب آبرویی داشته باشد.
  استدلال شما در زمینه ماه گرفتگی بسیار ضعیف بود و هنوز شما نمی دانید لبه زمین تخت را چطور تفسیر کنید.
  ************

 4. علی ۲ مهر, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۱۱:۵۸ پاسخ دادن

  آزمایش بسیار ساده است تشریف بیارید گیلان منزل ما با هم بریم کنار دریا. تجهیزات مورد نیاز یک لیزر پوینتر با برد ۱۲ کیلومتر و قیمت ۱۲۰ هزار تومان.
  از دو نقطه ساحل با فاصله ۱۰ کیلومتر نور را می اندازیم اگر شخص دوم نقطه نوری را دریافت کرد زمین صاف است و اگر به هیچ طریقی نور قابل دریافت نبود کروی است.

 5. علی ۴ مهر, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۱۰:۱۸ پاسخ دادن

  در غرب به علت نبود مذهب و انباشت سرمایه چپاول ممالک شرق انسان های بیکاری وجود دارند که حوصلشون سرمیره و دنبال هیجانات و موضوعات سورپرایز کننده می گردن! مراقب سرکار گذاشتن هاشون باشید.

  • flatearther ۱۸ آبان, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۰۹:۳۶ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   دوست عزیز، ضد خرافه، شما درحال حاضر درحال مطرح کردن یک خرافه هستید چرا که در هیچ کدام از آیات قرآن خدواند نفرموده که زمین را گرد آفریدیم! هیچ آیه ای وجود ندارد که اثبات کند زمین به چه شکل آفریده شده اما آیاتی هست که نشان میدهد زمین نمیتواند کروی باشد بلکه مسطح است.
   موفق باشید

  • جوکار ۲۷ آبان, ۱۳۹۸ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۱۵ پاسخ دادن

   قرآن صریحا میگه”هو الذی مد الارض”، یعنی زمین گسترده است،واسعه است.قصه مغارب ومشارق هم خیلی ساده است.هرکسی هرجاهست،درطرفین خود مغرب ومشرق داره.یعنی مغرب من،مشرقِ شخصی محسوب میشه که درغرب من نشسته باشه و الی آخر.

 6. Amir ۵ دی, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۰ ۱۸:۴۱ پاسخ دادن

  قابل توجه افرادی که به دور از هرگونه تعصبی در پی کشف حقیقت هستند:
  سرگروه تیمی که این آزمایش را انجام داده شخصیست با نام مستعار “دکتر زاک” که بسیار فریبکار و دروغگوست و به هیچ وجه قابل اعتماد نیست. وقتی شخصی اعتبار خود را از دست داد، ضرر جبران ناپذیری به خود زده و نباید انتظار داشته باشد کسی حرفهای او را باور کند. افرادی که ویدئوها و آزمایش‌های منتشر شده توسط وی را ملاحظه کنند، متوجه عرض بنده خواهند شد. اصلاً مگر یکی از حرفهای زمین تخت گراها این نیست که دانشمندان و افراد تحصیل کرده‌ی به قول خودشان “کروی گرا” کسانی هستند که چیزهایی را که به آنها گفته شده – از جمله موارد مربوط به زمین و علم نجوم – کورکورانه میپذیرند، بی آنکه درباره آنها تحقیق کنند؟ پس چرا خودشان به این حرف عمل نمیکنند و ادعاهای افرادی همچون زاک را بدون آنکه خودشان دست به آزمایش بزنند، قبول میکنند؟!
  از جمله ایراداتی که میتوان به این آزمایش گرفت اینها هستند:
  ۱- مدرکی وجود ندارد که صحت ادعای مربوط به فاصله لیزر تا محل دریافت آن و همچنین ارتفاع محل نصب لیزر و محل دریافت آن را ثابت کند.
  ۲- شاهدی وجود ندارد که نشان دهد مسیر انتشار پرتو لیزر خالیست. زیرا تمام اندازه گیری‌ها در شب انجام شده و مسیر پرتو لیزر ردیابی نشده.
  ۳- از قانون اسنل فقط زمانی میتوان استفاده کرد که زمین و به تبع آن لایه‌های جوی مسطح باشند و نور لیزر در خلال عبور از لایه‌های جوی دچار بازتاب کلی نشده باشد؛ که هر دوی اینها زیر سؤال هستند.
  ۴- زاویه تابش و زاویه شکست نسبت به خط عمود بر صفحه جدا کننده دو محیط شفاف هستند، نه نسبت به صفحه جدا کننده دو محیط شفاف. در نتیجه به جای زاویه تابش و زاویه شکست، به اشتباه از متمم این زوایا در فرمول‌های مربوطه استفاده شده و این اشتباهیست فاحش!
  ۵- اثر گرادیان دمایی هوا بر میزان شکست پرتو لیزر در هیچیک از اندازه گیری‌های انجام شده لحاظ نشده است.
  ۶- هیچ اطلاعی از دمای لایه‌های چند متر بالاتر از سطح آب در دست نیست که نشان دهد شرایط وارونگی جوی که باعث شکست پرتو لیزر به سمت پایین میشود، بر محیط هر آزمایش حاکم نیست.
  ۷- لیزری که به اندازه کافی قوی باشد قادر است در آب نفوذ کند و از آن بیرون بیاید. لذا رؤیت پذیری پرتو لیزر از فاصله چند ده کیلومتری به معنای منحنی نبودن سطح آب نیست.
  دوستان! بهتر است خودتان دست به آزمایش و مشاهده دقیق بزنید و به ادعاها و آزمایش‌های امثال به اصطلاح “دکتر زاک” اعتنا نکنید.

  • flatearther ۱۵ دی, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۰ ۱۵:۳۲ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   اگر خود شما بودید، آیا یکی از این چند ده پارامتری که آزمونگران رعایت کردند را رعایت میکردید؟ خیر! حتی به فکرتان هم خطور نمیکرد (چه عمدی چه سهوی). افرادی مانند شما با دیدن یک کشتی که در افق ناپدید میشود (بدون در نظر گرفتن هزاران پارامتر درگیر) میگویند زمین کرویست اما برای آزمایشات کامل زمین مسطح هزاران قانون و قرار داد مطرح میکنند. شما ابتدا باید پایه های افکار خودتان را محکم کنید و سپس به دیگران تهمت اشتباه کردن بزنید.
   موفق باشید

   • Amir ۱۵ دی, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۰ ۲۰:۵۵ پاسخ دادن

    اولاً من با شما صحبت نکردم تا شما بخواهید به من جواب بدهید.
    ثانیاً خود شما سؤالی مطرح کردید و از پیش خود یک جواب دروغ دادید و با این کارتان به من دروغ نسبت دادید که کار بسیار زشتیست. بنابراین این شمایید که باید مراقب رفتار خود باشید.

    • flatearther ۱۶ دی, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۰ ۰۷:۲۰ پاسخ دادن

     سلام مجدد خدمت شما
     اینکه منتظر پاسخ من بودید قابل توجه هست. درضمن نباید فراموش کنید که در هرکجا از این سایت نظر بگذارید، مدیر سایت حق پاسخگویی دارد حال آنکه شما کامنت را به کسی ریپلای نزدید و کامنت کاملا عمومی بوده.
     دروغ چرا؟ بنده با افراد بسیاری همانند شما صحبت کردم. فقط در صحبت با زمین تخت گرایان ژست علمی میگیرند و بس!
     موفق باشید

 7. حمیدرضا.ع ۱۵ شهریور, ۱۳۹۸ \ب٫ظ\۳۱ ۱۷:۵۲ پاسخ دادن

  سلام خدمت مدیریت سایت برای بنده این سوال پیش اومده که واقعا چه منفعتی این وسط برای انهایی که به قول شما مدعی کروی بودن زمین هستند وجود داره و آیا واقعا این همه عوامل تجهیزات شرکتها کشورها چی بگم همه و همه چه سودی از این موضوع میبرند که مارو فریب بخواهند بدن؟؟؟؟یعنی واقعا صرف این همه هزینهای مادی و انسانی برای چه منفعتی این همه سال به کار گرفته شده.جالب اینجاست که داخل یکی از مطالب سایتتون اومده بود که کشورهای ابرقدرت علم نجوم:آمریکا ، روسیه ، ژاپن و…. همه از ترس اینکه دروغ های یکدیگر را افشا نکنند دست به یک اعتلاف هماهنگ برای فریب اذهان عمومی زدن.آخر چرا دلیلش چی هست واقعا اگر مردم باور کنند و بفهمن زمین گرد نیست و تخت هست چه ضرری بهشون وارد میشه.واقعا سرپوش گذاشتن روی این حقیقت که بنظر میاد هزینش بیشتر باشه تا افشای حقیقت.باتشکر از شما فقط اگر لطف کنید سریع جوابم بدید خیلی ممنون میشم.

 8. علی ۱۳ فروردین, ۱۳۹۹ \ب٫ظ\۳۱ ۱۸:۳۷ پاسخ دادن

  سلام.
  در رابطه با آزمایش لیزر اونطور که شنیدم اگه هوای نزدیک به آب دریا، سرد باشه چگالی هوا بیشتر هست. و نور لیزر در صورتی که از چنین هوایی گذر کنه به سمت پایین منحرف میشه.

  اگه هوای نزدیک دریا هم گرم باشه چگالی کمی داره و در نتیجه نور لیزر به سمت بالا منحرف میشه.
  یه ویدیو هم در اینترنت در این باره دیدم که میگفت در آزمایشات لیزری که انجام شده شرایطشون جوری بود که هوای نزدیک به دریا چگالی زیادی داره و در نتیجه انحراف به سمت پایین رخ میده.

 9. روح الله ۳۱ فروردین, ۱۳۹۹ \ق٫ظ\۳۱ ۰۷:۱۲ پاسخ دادن

  حماقت رو بذارید کنار و واقعیت رو قبول کنید. همین ماهواره هایی که دور زمین میچرخن و نقشه از زمین تهیه میکنن و اطلاعات رو رد و بدل میکننن رو شما نقض کنین، بقیش پیشکش.
  این که فکر کنید چون زمین سیاره ماست، کل عالم به دور ما میچرخه مال عصر حجره ………..

ارسال نظر جدید