داستان آپولو

با سلام مجدد خدمت تمامی دوستان عزیز. در این مطلب قصد داریم سفر به ماه را بصورت گسترده تر و بهتر مورد بررسی قرار دهیم. دلایل جدیدی برای اثبات دروغین بودن آن ارائه دهیم. میدانیم که یکی از مواردی که کروی گرایان متعصب را حرص میدهد بحث و گفتگو درباره صحت سفر به ماه است. پس باید بدانید که این مطلب برای برخی کاملا آزار دهنده است.

چهل و اندی سال پیش٬ سه فضانورد آمریکایی در حالی در اتاق قرنطینه خود استراحت میکردند که مردم سیاره زمین غرق در شادی و افتخار و مبهوت از وارد شدن به عصر جدیدی از تمدن بشری، اخبار لحظه به لحظه سه قهرمان سیاره اشان را تعقیب میکردند.

اتفاقی که افتاده بود آنقدر بزرگ و دور از دسترس مینمود که همه را در بهت و حیرت و شوق و شادی فرو برده بود. برای اولین بار در تاریخ بشریت انسانی توانسته بود بر سطح جرمی آسمانی غیر از زمین قدم بگذارد، راه برود و سالم و تندرست به خانه خود، زمین بازگردد. رد پای نیل آرمسترانگ فرمانده عملیات تاریخی آپولو-۱۱ بر سطح ماه و جمله بی نظیرش که می گوید:

این قدمی کوچک برای یک انسان و گامی بزرگ برای بشریت است، برای همیشه در تاریخ باقی خواهد ماند و جاودانه خواهد شد.

 

اما آیا سفر به ماه یک واقعیت تاریخی است و یا محصولی هالیوودی به منظور نمایش قدرت ایالات متحده به شوروی در کوران جنگ سرد؟

 

آیا آرمسترانگ واقعاً قدم بر ماه گذاشته است؟

مطمئنا” نام او در تاریخ برای همیشه ثبت شده،اما نه به عنوان یک قهرمان …

 

 

زمان همه چیز را روشن خواهد کرد و مطمئنا” نسل های آینده به گذشتگانشان خواهند خندید…

در ادامه مقاله بزرگترین دروغ قرن بیستم – سفر به ماه:

 

“در دروغ بزرگ هميشه قدرت معيني از قابليت باور كردن وجود دارد. چرا كه افراد زيادي از يك ملت هميشه تحت تأثير عواطف به راحتي گول مي خورند حالا يا عمدي يا سهوي. و به خاطر سادگي و بي آلايشي و صداقت باور آنها، راحت تر قرباني يك دروغ بزرگ مي شوند تا يك دروغ كوچك. چرا كه آنها خودشان در موارد كوچك، دروغ هاي كوچك مي گويند و از گفتن دروغ هاي بزرگ شرم دارند (و دولت مردان در اين مورد شرمي هم ندارند). هرگز به ذهن اين مردم خطور نمي كند كه دروغ هاي خيلي بزرگ بسازند و هرگز هم باور ندارند كه ديگران چنان گستاخ باشند كه اين چنين صداقت را بدنام كنند ولو اين كه مدارك اين چنين دروغي را براي ذهن آنها ثابت كنند آن هم به طور آشكار، باز هم به دروغ بودن آن دروغ بزرگ شك دارند و همچنان فكر مي كنند كه حتماً توضيحي وجود دارد. چنين دروغ بزرگ گستاخانه اي هميشه رد پاهايي پشت سر خود به جاي مي گذارد. حتي بعد از اين كه سرهم بندي شد و توسط متخصص هاي جهاني دروغ گويي وتمام كساني كه براي دروغ گفتن در هر دروغ گويي با هم همكاري مي كنند، به عنوان يك حقيقت شناخته شد. اين افراد در حال حاضر به خوبي مي دانند كه چگونه از اين دروغ ها براي اهداف توسعه طلبانه خود استفاده كنند”

آدولف هيتلر (۱۹۲۵)

پس شما به واقع فكر مي كنيد كه آمريكا انسان را بر روي ماه فرود آورده است؟ خب، دوباره فكر كنيد. ما مداركي داريم كه فرود انسان بر روي ماه در اواخر دهه ي ۶۰ و اوايل دهه ي ۷۰ دروغي بزرگ بوده است.

براي شروع بهتر است بدانيد كه تنها ۱۰۰ نفر در پروژه فرود بر روي كره ي ماه درگير بوده اند. مركز كنترل در هوستون (Houston) به علاوه بيشتر زنان و مرداني كه بر روي اين پروژه كار كرده اند، شكي باقي نمي گذارند كه اين كار يك دروغ بوده است. اما چگونه ممكن است؟ خيلي ساده. قدرت كسي كه چنين افتضاحي را به بار آورده هرگز اجازه نمي دهد كه كسي اين تصور را داشته باشد.

هزاران نفري كه درگير اين ماجرا شده اند، تنها نگران قسمت كوچكي بودند كه مربوط به آنها بود. مهندسان، مكانيك ها، برنامه نويسان كامپيوتري و… كاري نداشتند كه با هم مشترك باشد. بنابراين بيشتر افراد از چيزي از يك پروژه ي هاليوود سر بيرون مي آورد، چيزي نمي فهمند.

در سال ۱۹۶۲، رئيس جمهور آمريكا، جان اف كندي گفت كه يك تصوري از آمريكا دارد كه تا قبل از پايان اين دهه مي تواند انسان را بر روي ماه فرود آورد و دوباره وي را به زمين بازگرداند.

امروز، ما نمي دانيم كه كندي آن روز مي دانست كه اين كار واقعاً ممكن است يا نه اما مدت كوتاهي پس از ترور او، بهترين دانشمند جهان در زمينه ي موشك كه در اين پروژه كار مي كرد به ليندون جانسون اطلاع داد كه علم حداقل تا ۳۰ سال آينده از انجام چنين پروژه ای ناتوان است.

حقيقت اين است…

در واقع آنها كمي خوش بين بودند.

الآن و اينجا ما ۴۰سال(۴۷سال) از آن تاريخ را گذرانده ايم و هنوز هم تكنولوژي قادر به فرستادن يك انسان به ماه و باز گرداندن سالم وي به زمين نيست. 

ما تکنولوژی لازم برای سفر به ماه را نداریم” فضانورد ناسا don pettit

قدرت هايي كه در مورد اين كلاهبرداري تصميم گرفتند به اين نتيجه رسيدند كه اگر آنها نتوانستند انساني را به ماه بفرستند وبه سلامت به زمين بازگردانند، كاري كه آنها بايد بكنند اين است كه از ناسا بخواهند اين چنين پروژه اي را جعل كند و پس از آن ميلياردها دلار از پول ماليات دهندگان كه براي سرمايه گذاري در اين پروژه در نظر گرفته شده بود را براي خود بردارند. پس از آن، آنها تصميم گرفتند كه واقعاً مي توانند كل اين ماجرا را جعل كنند آنهم فقط با قسمتي از پولي كه براي اين كار آماده شده بود.

اگر نمیتوانید چیزی را بسازید، آن را جعل کنید” کارمند سابق ناسا bill kaysing

اينجا در عكس زير مكاني در ايسلند است كه ما فهمديم كه بسياري از كلك ها و دروغ هاي ناسا در آن ساخته شده است.

در اين جا چند حقيقت وجود دارد كه بايد به ذهن بسپاريد كه نمي شود واقعاً انساني را به ماه فرستاد و غير ممكن است. ماه به طور دائم توسط شهاب سنگ هاي خيلي ريز كه با سرعت بيست هزار مايل در ساعت حركت مي كنند، در حال بمباران شدن است. براي اين كه تصور درستي داشته باشيد گلوله يك تفنگ با سرعت ۸۰۰ مايل بر ساعت حركت مي كند. ماه هم هيچ اتمسفري ندارد كه سرعت اين شهاب سنگ ها را كم كند. اگر يكي از فضانوردان يا يكي از واحدهاي ماه نشين توسط يكي از اين شهاب سنگ ها ضربه اي ببيند حتي اگر اين شهاب سنگ به اندازه ي يك دانه برنج باشد، آن وقت كار تمام است. عجيب اين كه ناسا در آن زمان اصلاً نگران چنين موضوعي نبود.

يك مشكل ديگر، يك سري امواج كشنده در فضا وجود دارد نه تنها براي فضانوردان بلكه براي عكس هايي كه ممكن است بخواهد گرفته شود هم كشنده است و آنها را از بين مي برد. خيلي خنده دار است كه ناسا سعي كرده كه با حيله اين رسوايي ديگر را هم از سر بگذراند.

دروغ NASA درباره نگاتیو های کداک و دوربین های هاسلبلاد

تمامی مریخ نوردها، مدارگردها، سفینه های بدون سرنشین و … مجهز به دوربین های دیجیتالی هستند. به عنوان مثال دوربین اصلی کاوشگر کنجکاوی یک دوربین دومگاپیکسلی هست، اما در پروژه های تخیلی آپولو تمامی عکسها و فیلم ها توسط نگاتیو ثبت شده اند و این مطلب خود حاوی نکاتی ظریف و صد البته سوالاتی اساسی است که NASA از پاسخ به آنها معذور است! …

نگاتیو ها چطور سالم ماندند؟
نگاتیو و تصاویر در نزدیکی میدانهای مغناطیسی قوی و اشعه ها و امواج رادیویی از بین می روند. چطور نگاتیوهایی که دو بار از کمربند Van Allen عبور کرده اند و روزها در معرض انواع اشعه های خورشیدی بودند کاملا سالم ماندند؟

در این مورد Brian Welch مدیر رسانه ناسا پاسخ می دهد: “فیلمهای مخصوصی که مقاوم به اشعه باشند به کمپانی کداک سفارش داده شده بوده.”

اما در گفتگویی با اچ.جی.پی.آرنولد، دستیار بخش تولید فیلمهای کداک در آن سال مشخص می شود که چنین ادعایی صحت ندارد.

او اظهار می کند: “ما دارای دانشی که بتواند فیلمهای مقاوم به اشعه تولید کند نبودیم! ناسا سفارش فیلمهای معمولی کداک به ما داده بود و همان فیلمهای معمولی کداک به ناسا داده شده بود!”

و در ادامه جان لاندبرگ مدیر برنامه فضایی هاسلبلاد در سوئد که دوربین های فیلم و عکسبرداری ناسا را طراحی کرده است، می گوید:
“هیچ دوربین خاصی با امکانات اضافی نبوده، آنها از ما خواستند که فقط شکل دوربین را تغییر دهیم که بتوان روی سینه لباس فضانورد وصل کرد و فیلمهای معمولی کداک را که همه استفاده می کنند در آن قرار دادیم. دوربینی که ما ساختیم دارای هیچ پوشش اضافی یا حفاظتی نبود.”

او در پاسخ به این سوال که آیا برای دوربینها منبع نور تعبیه شده بوده پاسخ منفی می دهد. دوربینها فاقد فلاش بودند.

نگاتیو آزمایشی سالم است و همه رنگها را به وضوح نشان می دهد.

دیوید گراوز نشان می دهد که برای حفاظت از فیلمها و نگاتیوها آنها باید در دوربینی قرار می گرفتند که با لایه ضخیم ده سانتی متری از فلزاتی مانند قلع و سرب پوشیده شده باشد تا بتواند جلوی محو شدن نگاتیوها را در محیط بدون اتمسفر ماه و در برابر باران اشعه های خورشیدی بگیرد.

همان نگاتیو پس از قرار گرفتن در معرض مقدار ناچیزی اشعه X

اما عکسها و فیلم های ناسا، حاصل دوربینهای ساده هاسلبلاد و نگاتیوهای معمولی کداک بودند و همانطور که سازندگان آن اذعان داشتند، هیچ پوشش اضافی در طراحی آنها قرار نداشته. نگاتیو سالم بعد از برخورد با اشعه معمولی X، به مدت محدود این طور تاریک و تار می شود. این میزان اشعه حتی یک میلیونیم تشعشعات موجود در فضا نیست…

چطور ممکن است که نگاتیوها بدون حتی یک نقص به زمین رسیده باشند؟!

 

 

 

جالب است بدانید به گفته جناب NASA فضانوردان، بسیاری از لوازم ماموریت های تخیلی آپولو را برای سبک سازی بار به اصطلاح فضاپیما و به همراه آوردن نمونه های خاک و سنگ کره ماه روی سطح آن جا گذاشتند. از جمله این اشیا می توان به چکمه های فضایی، دوربینها، ابزار آلات، یک آویز شاخه زیتون طلا، دیسک سیلیکونی حاوی پیام های حسن نیت و … اشاره کرد.

Edgar D. Mitchell، فضانورد Apollo 14 که مثلا بر رو ماه قدم گذاشته است گفته است:

ناسا به فضانوردان اجازه داده بود تا برخي از يادگاري‌هاي ماموريت‌ها را براي خود نگه دارند.

اما جناب ناسا به دلیل اینکه وی ظاهرا یکی از دوربین های این ماموریت را برای یادگاری با خود برداشته است، به خاطر اقدام به فروش این دوربین از او شکایت کرده و خواسته تا دوربین را به NASA برگرداند!

فکر کنم خودتان دلیلش را حدس زده باشید! 🙂

 

در يك دقيقه به شما نشان مي دهيم كه چنين عكس هايي كه ناسا ادعا مي كند روي ماه گرفته شده است جعلي است.

 

 

ماه بر روي زمين كه ۲۵۰ هزار مايل با آن فاصله دارد نور مي اندازد، براي اين كه چنين سطحي به اين روشنايي بخواهد وجود داشته باشد، حتما، براي هر كس كور كننده خواهد بود. بنابراين اصلاً فكرش را هم نكنيد كه با تكنولوژي آن روز (حتي امروز و با نگاتیو) بتوان عكس گرفت كه ظاهر هم بشود. اما هيچ كدام از چنين عكس هايي كه فضانوردان گرفتند، كوچكترين مشكلي نداشت. نيل آرامسترانگ كسي كه ناسا مدعي است اولين انساني است كه پا بر روي ماه گذاشت هم اكنون (اين مقاله قبل از مرگ وي تأليف شده بود) دچار بيماري روح شده است چرا كه تمام عمرش مجبور بوده با اين دروغ زندگي كند. عجيب اين كه ما هيچ گاه نديديم كه فضانورداني كه بر روي ماه راه رفته اند در يك جمع مردمي از جزئيات اين سفر حرف بزنند. چرا اين كار را نكردند؟ ناسا به آنها اجازه نداد.

در عكس زير كه از ماهنورد گرفته شده و مدعي شده اند كه بر روي ماه حركت كرده است هيچ رد لاستيكي در عقب يا جلوي آن ديده نمي شود.

ماهنوردی که با جرم ۲۱۰Kg با ظرفیت باربری ۴۹۰Kg ردی از آن مشاهده نمیشود.!

در حالی که رد پای فضانوردان در آن خاک نرم به وضوح مشخص است، …

برای مشاهده عکس با کیفیت بهتر بر روی تصاویر کلیک کنید
برای مشاهده تصاویر اصلی روی شماره عکس اشاره کنید.

AS17-143-21933

 

AS17-143-21932

AS17-143-21934

AS15-85-11470

AS17-133-20342

AS15-88-11901

۵۴ و ۵۳ و AS17-140-21352

AS17-137-20979

AS16-110-17960

GPN-2000-001133

ماهنورد چه طور میتواند همچنین رد هایی از خود به جا بگذارد که از این ارتفاع مشخص باشد؟! حتی فاصله بین دوچرخ ماه نورد نیز به وضوح مشخص است!

NASA با انتشار این تصاویر خواست ادعای خودش (سفرهای تخیلی آپولو) را ثابت کند در حالی که یادش رفته بود اول باید دستی به سر و گوش تصاویر آرشیو خود بکشد!

ادعای ناسا درباره تصاویر مدارگرد LRO در اینجا

نکته جالب این است که عکسهای بقایای تجهیزات ماموریت های آپولو که گفته شده توسط مدارگرد اکتشافی LRO ثبت شده هم جعلی از آب درآمده! که در این ویدیو میتوانید تناقضات را مشاهده کنید.

 

بخشی از مقاله بزرگترین دروغ قرن بیستم:

براساس تحقيقات مركز تحقيقات لانگلی (Longley Research Center) در هميلتون ويرجينيا، ماه پيما ابتدا از جايي آويزان بوده است و دقيقاً در همان زماني كه در ماه دروغين ادعا مي كنند كه حركت مي كرده است، به آرامي پايين آورده شده است.

 

به عكس زير نگاه كنيد:

علامت آمريكا بر روي سفينه ي ماه نشين با نوار چسب اسكاچ چسبانده شده! اين نوارچسب حتماً بايد تحمل دماي  F°۴۰۰°F را داشته باشد آيا مي توانسته است؟ من كه مطمئنم نمي توانسته شما چطور؟

تا حقیقت بند کفشهای خود را سفت کند، دروغ نصف دنیا را پیموده است …

 

AS17-134-20469

AS14-66-9255

AS17-137-20891

AS16-113-18331

AS11-40-5924

AS16-122-19533

AS11-40-5922

وقتی برای اولین بار همین عکسهای بالا رو دیدم، احساس کردم به شعورم توهین شده.

این آپولوی زهوار در رفته،به یک کاردستی مقوایی بیشتر شبیه است تا یک سفینه فضایی …

 

فضانورد آپولو ۹: ما قرار بود با این آشغال پرواز کنیم! کلیپ را در زیر ببینید:

 

 

 

 

شما فکر می کنید چرا وقتی McDivitt فضانورد آپولو۹ در مورد LEM یا پیشرفت پروژه های آپولو صحبت میکند، نمیتواند جلوی خنده خودش را بگیرد؟! چرا یک فضانورد وقتی صحبت از LEM میشود باید به LEM بخندد؟!

AS11-40-5922

 

لوازم مورد نیاز برای ساختن یک فضاپیمای دارای تکنولوژی بالا،محکم و چندین میلیون دلاری:
.
.
– قطعه هایی از صفحه ی مقوایی بزرگ.
– یک توپ بزرگ از ایزوگام.
– تعدادی چوب پرده (میله ی پرده) ی قدیمی.
– تعدادی ابزار قدیمی.
– چند نگهدارنده ی نور افکن.
– یک آنتن تلویزیونی قدیمی.
– یک توپ ورقه ی طلایی.
– و قطعه ها و تکّه هایی از:
چسب اسکاچ برای نگهداشتن همه ی این ها با هم در محیط خصمانه ی سطح ماه!

NASA شاید توانسته باشد مردم چند نسل گذشته را با این عکسها فریب داده باشد،

اما مردمان همه زمان ها را… هرگز.

 

Apollo 12 Image Library

AS12-48-7071  ۱۰۶k or ۶۶۹k

به اين عكس نگاه كنید عكسي است از Charles (Pete) Conrad, Jr از آپولو ۱۲ اگر به قسمت بالايي كلاهش نگاه كنيد، در قسمت بالا سمت راست انعكاس پروژكتور نورپردازي استوديويي را مي توانيد ببينيد.

حالا يك چيز جالب ديگر، اولين سيگنال هاي ارسالي از ماه ابتدا به استراليا رسيده است، استراليايي هاي مي گويند كه در اولين تصوير مخابره شده ديده اند كه يك نفر يك قوطي كوكاكولا را كه در تصوير بوده از تصوير بيرون پرت كرده است!

یکی از مطالب جالب مربوط به داستان شیشه نوشابه روی ماه در اولین پخش زنده از سفر Apollo 11 به ماه است.

نیل آرمسترانگ از آپولو ۱۱ که روی سطح ماه نشسته آهسته پایین می آید و در اولین قدمی که روی سطح ماه می گذارد، یک شیشه نوشابه را با لگد به پشت سرش شوت می کند! و بعد خیلی آهسته به راهش ادامه میدهد.

در حالی که میلیون ها نفر فقط جذب منظره ماه شده بودند، چند هزار نفر ریزبین از جمله یونا رونالد Yuna Ronald شهروند استرالیایی و خبرنگاران بسیاری این منظره را در خاطر ثبت کردند.

یونا می گوید:

“خیلی هیجان زده بودم، برای همین رفتم که پخش زنده رو ببینم. در اون لحظه ای که دیدم نیل آرمسترانگ شیشه ای که مثل شیشه نوشابه و شاید هم بزرگتر بود رو با پا پرت کرد و شیشه قل خورد و زیر پایه های فضاپیما قرار گرفت …
فهمیدم که همش قلابیه … ولی آخه چرا باید این کارو بکنن و به ما دروغ بگن؟”

فردای آن روز روزنامه های زیادی در استرالیا این مطلب را طرح کردند و ماجرای شیشه کوکاکولا سر زبانها افتاد. اما در پخش بار دوم، صحنه ویرایش شده بود و اثری از لگد زدن آرمسترانگ دیده نمی شد.

براي آنكه سفر به فضا امكان پذير شود، ناسا تأسيس شد. برنامه ي فضايي آپولو اين طور وانمود كرد كه انسان مي تواند به فضا سفر كند و بر روي ماه پياده روي كند. هر كدام از پروژه هاي آپولو با دقت تمرين مي شد و سپس با دقت بسيار بيشتر در صحنه هاي نمايش در سايت آزمايشي فوق سري كميسيون انرژي اتمي در صحراي نوادا و استوديوهاي كاملاً امن و محافظت شده والت ديزني كه در آن يك مدل بزرگ از ماه بود، به صورت فيلم در مي آمد. همه ي اسامي، مأموريت ها، محل هاي فرود و تمام وقايع در برنامه ي فضايي آپولو انعكاس مراسم و تشريفات سري و سمبل آيين هاي سري پنهان روشنفكران است. شفاف ترين چيز انفجار ساختگي سفينه ي فضايي آپولو ۱۳ كه آكوريس (عصر جديد) ناميده شده بود، كه درساعت ۱:۱۳ (زمان نظامي ۱۳۱۳) در ۱۳ آوريل ۱۹۷۰ رخ داد. اين رخداد استعاره اي از جشن درگيركردن مرگ و انفجار، شغل تابوت سازي، مشاركت با جهان معنوي و… در اين پروژه بود. سفرهاي اكتشاف ماه متوقف شدند چرا كه ادامه دادن اين دروغ بزرگ بدون آشكار شدن آن امكان پذير نبود و البته آنها ديگر داستاني براي سرهم كردن نداشتند.

هيچ انساني، هيچ گاه از زمین خارج نشد. گفته شده در اين ارتفاع فضانوردان تحت فشار تشعشعات كمربند ون آلن بودند و البته كمربند ون آلن از آنها در برابر بي نهايت تشعشعات كيهاني محافظت مي كرد.

هيچ انساني هرگز در هيچ برنامه ي فضايي آشكار براي عموم مردم، دور ماه نگشت، روي آن فرود نيامد و روي ماه پياده روي نكرد، هيچ كس، هيچ وقت.

حتي اگر چنين چيزي هم رخ داده باشد آنهم به صورت واقعي، بايد از تكنولوژي خيلي بالايي استفاده شده باشد و هيچ كس هم از آن خبر نداشته باشد (حتي حالا هم چنين تكنولوژي پيشرفته اي در اختيار ما نيست). آن تشعشعات عظيم كه در كمربند ون آلن با آن روبروي مي شويم، تشعشعات خورشيدي، پرتوهاي كيهاني، روشنايي خيره كننده خورشيد، كنترل دما و خيلي از مشكلات ديگر به هيچ موجود زنده ای اجازه نمي دهد كه با چنين سطحي از تكنولوژي كه ما در اختيار داريم، از اتمسفر خارج شود.

هر دانش آموز با هوش دبيرستاني با يك كتاب فيزيك پايه مي تواند ثابت كند كه فرود آپولو بر روي ماه توسط ناسا جعلي بوده است. اگر باز هم شك داريد، توضيح دهيد كه چگونه فضانوردان روي ماه پياده روي كردند ،آن هم با لباس فضايي و در معرض نور خورشيد كامل و گرمايي كه در خلأ موجود در سطح ماه با درجه حرارت ۲۵۶ درجه، آنها را احاطه كرده بود و تازه اينها غيراز اثرات شهاب سنگ هاي آسماني، پرتوهاي كيهاني، پرتوهاي خورشيدي و… است.

ناسا به ما مي گويد كه ماه هيچ اتمسفري ندارد و فضانوردان اين سازمان در خلأ كامل بوده اند.

گرما با به عنوان حركت و لرزش مولكول هاي ماده معني مي شود. حركت سريع مولكول ها، يعني دماي بالاتر. حركت آرامتر مولكول ها يعني دماي پايين تر. صفر مطلق دمايي است كه در آن حركت مولكول ها، متوقف مي شود. براي داشتن گرما يا سرما، بايد ملوكول هايي موجود باشند. خلأ حالتي از نيستي است كه هيچ مولكولي وجود ندارد.

خلأ هم درجاتي دارد.دانشمندان معتقدند كه خلأ كامل وجود ندارد. فضا شبيه ترين چيز به خلأ كامل است كه براي ما شناخته شده است. در جايي كه ما به عنوان فضا مي شناسيم مولكولهاي بسيار كمي وجود دارد كه مفهوم اندازه گيري سرما و گرما در آن غير ممكن است. اين همان دليلي است كه براساس آن ما از فلاسك يا بطر هاي خلأ براي نگهداري مايعات سرد يا گرم استفاده مي كنيم تا بدون نياز به دوباره سرد كردن يا دوباره گرم كردن، دماي آنها حفظ شود. همه ي انواع پرتوها در خلأ حركت مي كنند اما هيچ تأثيري برخلأ ندارند.

پرتوهاي گرمايي خورشيد در فضا حركت مي كنند اما فضا را گرم نمي كنند. در واقع پرتوهاي گرمايي خورشيد به هيچ وجه تأثيرگذار نيستند تا وقتي كه به ماده برخورد كنند. حركت هاي مولكولي وقتي انرژي موجب به صورت مستقيم توسط ماده دريافت شود، زياد مي شوند. زماني كه طول مي كشد تا ماده بر اثر نور مستقيم خورشيد در فضا گرم شود، به رنگ نور، خواص عنصري آن، فاصله از خورشيد، و نرخ جدب موج گرمايي توسط ماده بستگي دارد.

فضا داغ نيست. فضا سردنيست. اجسامي كه گرم مي شوند به وسيله ي فضا نمي توانند سرد شوند.

اولين كار براي سرد كردن يك جسم اين است كه آن را از معرض نور مستقيم خوشيد دور نگه داريم. چيزهايي كه در سمت سايه ي يك چيز ديگر قرار دارند، عاقبت سرد مي شوند، اما نه به خاطر اين كه فضا سرد باشد. فضا سرد نيست. گرما و سرما در خلأ فضا وجود ندارد. قوانين حركت دستور مي دهند تا مولكولها آهسته تر حركت كنند. اگر هيچ منبع گرمايي ديگري نباشد، اجسام بالاخره سرد مي شوند، اما از آنجايي كه خلأ موجود در فضا يك عايق كامل محسوب مي شود، زمان زيادي طول مي كشد تا يك جسم سرد شود حتي زماني كه به طور كامل از معرض امواج گرمايي يا ديگر امواج خارج شود.

ناسا تأكيد مي كند كه لباس هايي كه فضانوردان مثلاً روي سطح ماه پوشيده بودند، داراي تهويه مطبوع بوده است. يك سيستم تهويه مطبوع بدون تبادلگر گرمايي، نمي تواند كار كند.يك تبادلگر گرمايي به طور ساده اين طور كار مي كند كه گرمايي را كه در يك ميانجي مثل گاز فريون(یخچال)، جمع شده است را مي گيرد و به جاي ديگري منتقل مي كند. براي اين كه سيستم تهويه مطبوع كار كند و گرما را به مكان دوم انتقال دهد، به يك ميانجي ديگر كه مولكول هايش گرما جذب كند مثل هوا يا آب احتياج دارد. (اين ميانجي دوم در آشپزخانه، هواي موجود در آشپزخانه است).

يك سيستم تهويه مطبوع نخواهد توانست که در خلأ كار كند. يك لباس فضايي كه در محاصره ي خلأ قرار دارد نمي تواند گرماي داخل لباس را بگيرد و به مكاني ديگر بدهد. به ياد آوريد كه خلأ يك عايق كامل است. در چنين شرايط محيطی ای، يك انسان در لباس فضايي خود، بريان مي شود. ناسا ادعا مي كند كه لباس فضايي آنها به وسيله يك سيستم آب پايه كه در لوله هاي اطراف بدن فضانورد كار مي كرده است، خنك مي شده است كه آن هم توسط يك محافظ مارپيچي در قسمت پشتي لباس فضانوردان، از نور خورشيد محافظت مي شده است.

ناسا ادعا مي كند كه آب بر روي مارپيچ اسپري مي شده تا لايه اي از يخ ايجاد شود. ظاهراً پس از آن، يخ كه آن گرماي عظيم را جذب كرده است بخار مي شده و به فضا مي رفته است. در اين مورد دو مشكل وجود دارد كه به هيچ وجه قابل توضيح نيست: ۱- ميزان آبي كه براي انجام اين كار بايد توسط فضانورد حمل شود، حتي براي زمان بسيار كوتاهي (آنهم براي دماي ۱۵۵ درجه بالاي نقطه ي جوش آب) آنقدر زياد است كه براي فضانورد امكانپذير نيست. ۲- ناسا ادعا كرده است كه آنها يخ در سطح ماه پيدا كرده اند. محافظت توسط يخ (در برابر پرتوهاي خورشيد) اظهارات جعلي آنها در مورد سيستم تهويه مطبوع را نقض نمي كند.

اين را به خاطر داشته باشيد. در مورد اين موضوع فكر كنيد آن هم وقتي كه يك روزصبح با يك فلاكس پر از قهوه بيرون مي رويد. در اين مورد خيلي طولاني و عميق فكر كنيد آن هم وقتي كه يك فنجان قهوه ي داغ (۴ ساعت پس از صبح) مي ريزيد تا با نهار بنوشيد.

باز هم در اين مورد فكر كنيد كه چگونه چنين چيزي ممكن است آن هم در آخر روز وقتي باز هم يك فنجان قهوه ي گرم داريد كه بخوريد. قوانين يكسان فيزيكي در مورد هر وسيله اي كه در فضا سفر مي كند، اعمال مي شود.

ناسا ادعا مي كند كه فضاپيما به آرامي چرخش مي كرده است تا قسمت هاي قرار گرفته در سايه، به وسيله ي سرماي جان فرساي فضا سرد شود… سرماي جان فرسايي كه وجود ندارد. در واقع تنها كاري كه چرخش سفينه مي توانسته انجام دهد، آن بوده است كه گرمايي ثابت و حتي بيشتر براي سفينه را سبب شود همانند وقتي كه شما يك هات داگ را روي آتش مي چرخانيد. در واقع يك غذا كه نامش فضانورد آپولو بوده است، پخته مي شده است. حداقل كاري كه مي شود كرد اين است كه وقتي سفينه به زمين بازمي گردد شما دلتان نمي خواهد كه در سفينه را باز كنيد.

ناسا خودش هم بهتر مي داند كه اگر چنين سيستم خنك كننده اي براي لباس فضانوردان تعبيه كرده بوده است، بايد براي سفينه مدل بزرگترش قرار مي داده است.

هيچ راكتي چنين حجم عظيمي از آب (براي سفينه و فضانوردان) را حتي براي زماني كوتاه نمي توانسته حمل كند. آب وزني حدود ۶۲ پوند بر فوت مكعب دارد. فضا و جرم آبي به اين مقدار، براي حمل توسط راكت ها خيلي خطرناك بوده است. هيچ گاه چنين مقدار عظيمي از آب در هيچ مأموريتي نه براي فضانوردان نه براي سفينه ها، حمل نشده است. بر روي نوارهاي ضبط شده به اصطلاح سفر به ماه، فضانوردان به تلخي از سرمايي كه در حين سفر نيز بر روي سطح ماه با آن روبرو بوده اند، شكايت كرده اند. آنها گفته اند از گرماسازهايي استفاده كرده اند كه براي غلبه بر سرماي وحشتناك فضا كافي نبوده است.

انجام چنين حيله اي هم ضروري بوده است چرا كه مجبور مي شده اند روزي حقيقت را بگويند. حقيقت را.

اين حيله همچنين مدركي از خواري و غرور است كه درآن روشنفكران همچنان كارهاي انسان هاي معمولي را انجام مي دهند. چيزي كه ما شنيديم در واقع از يك سيستم سرمازاي قوي در صحنه ي نمايش و ضبط فيلم مأموريت آپولو ۱۱ بوده است. اين صحنه ي نمايش و فيلم سازي در سايت آزمايش فوق سري كميسيون انرژي اتمي در صحراي نوادا قرار داشته است جايي كه دماي هوا به طور معمول ۱۰۰ درجه فانهايت است. در گرماي مستقيم خورشيد، فضانوردان هرگز نبايد سردشان مي شده است حتي در فضا كه خلأ آن يك عايق كامل است.

درباره ون آلن:

هر ماهواره ای که در کمربند وان آلن قرار گیرد وسط ذرات باردار از بین می رود. بنابر این سه ناحیه امن برای قرار گرفتن ماهواره ها ایجاد می شود:

بین زمین و کمربند تحتانی وان آلن مدار پایین(LEO)

بین کمربند تحتانی و فوقانی مدار متوسط(MEO)

بین کمر بند فوقانی تا فاصله ی ۳۵ هزار کیلومتری زمین، زمین ثابت(GEO)

کمربند ون آلن در واقع متشکل از همان میدان مغناطیسی دور کره ی زمین است که این میدان مغناطیسی با منحرف کردن و گیر انداختن ذرات پرانرژی تشعشعات ، از رسیدن این اشعه های مرگبار به زمین جلوگیری میکند . یعنی وقتی شما از کمربند ون آلن خارج شدید در واقع از سپر حفاظتی تشعشعات زمین خارج شدید و از آن لحظه به بعد بطور مداوم مورد بمباران ذرات پرانرژی اشعه های کیهانی قرار خواهید گرفت.

ناسا در گزارش خودش اعلام کرده میزان جذب تشعشعات رادیواکتیو توسط بدن فضانوردان آمریکایی در جریان سفر به ماه “کمتر” از Rem 5 بوده

(۵ Rem حداکثر میزان جذب تشعشع رادیواکتیو برای کارکنان تاسیسات اتمی در طول مدت یک سال است که توسط آژانس انرژی اتمی تعیین شده)

اگر حرف ناسا را قبول کنیم و مقدار جذب تشعشعات توسط فضانوردان تقریبا ۵ Rem باشد، این یعنی به اقرار خود ناسا فضانوردان در طول یک سفر به ماه تقریبا به اندازه ی یک سال کارمندان تاسیسات هسته ای ، تشعشع جذب میکنند . اگر به این مقدار، میزان جذب تشعشع ۲.۶ Rem توسط انسان روی کره زمین و فعالیتهای رادیواکتیو درون بدن را اضافه کنیم به عدد ۷.۶ Rem میرسیم که از استاندارد آژانس بالاتر است .

حال اگر گزارش ناسا مورد توجه قرار نگیرد:

با توضیحات گفته شده ، محرز هست که در فاصله ی ۳۸۰ هزار کیلومتری بین کره زمین و ماه ، از فاصله ی ۱۰۰ کیلومتری زمین (شروع کمربند ون آلن) بدن فضانورد از ارتفاع ۱۰۰ کیلومتری به بالا بطور مداوم تحت بمباران ذرات پرانرژی و تشعشعات یونی ناشی از اشعه های کیهانی و بادهای خورشیدی قرار خواهد گرفت . طبق مقاله FAS در چنین شرایطی و با حداقل فعالیت خورشیدی (بدون درنظر گرفتن انفجارهای خورشیدی)، با یک سپر آلومینیومی ۰.۱ گرم بر سانتی مترمربعی ، بدن فضانورد سالیانه rem3000000(روزانه ۸۲۰۰ rem) تشعشع جذب میکند که بسیار بیشتر از مقدار لازم برای مرگ فرد است ! با استفاده از یک سپر آلومینیومی ۰.۵ گرم بر سانتی مترمربعی ، در شرایط مشابه بدن فضانورد سالیانه ۵۵۰ rem تشعشع جذب میکند .حال با اضافه کردن تشعشعات ناشی از انفجارهای خورشیدی (Flare) که تشعشع تقریبی کم توان ترین آنها ۲۵ Rem است و با در نظر گرفتن ۱۵ انفجار خورشیدی در یک شبانه روز ، بدن فضانورد حتی با سپر ۰.۵ گرم بر سانتی مترمربعی ، چیزی حدود ۳۸۰ rem تشعشع در روز جذب میکند!

(توجه داشته باشید حداکثر مقدار مجاز جذب تشعشع توسط آژانس انرژی اتمی ۵ Rem در سال بود)

وقتي مناطق كمربندي Van Allen در سال ۱۹۵۸ به ظاهر كشف شدند، اشعه هاي فضايي به عنوان يكي از مشكلات منحصر به فرد از پرواز فضايي انسان مورد توجه عموم قرار گرفتند. تقريبا در همان زمان، محققان شروع به شناخت و درك اين مطلب كردند كه ناآراميها و تلاطمهاي متعدد جوي و خورشيدي كه طي ساليان بسيار مشاهده شده بودند، جنبه هايي از يك پديده بزرگتر بودند كه حادثه پراكندگي اشعه هاي خورشيدي بود.

این موضوع نشان میدهد که حتی امروز هم تکنولوژی بشر به جایی نرسیده که بتواند انسان را به سفرهای خارج از کمربند حفاظت تشعشعی ون آلن بفرستد.

البته ناگفته نماند که در بسیاری از سایتهای نا آگاه نوشته شده در صورت عبور سریع از کمربند ون آلن دیگه مشکلی ایجاد نمیشود! که این اشتباه هم نشأت گرفته از یکی دیگه از دروغ ها و حقه های NASA است. ناسا اعلام کرده که ما از کمربند ون آلن با سرعت عبور کردیم تا خطرات تشعشعات کیهانی رو برای فضانوردان به حداقل برسانیم.

(یعنی در واقع آن ها با سرعت از سپر زمین عبور کردند تا برسند به اصل تشعشعات!)

همون طور که بیان شد واقعیت این است که کمربند ون آلن در واقع سپر زمین در برابر تشعشعات است.
یعنی وقتی شما از کمربند ون آلن خارج شدید در واقع از سپر حفاظتی تشعشعات زمین خارج شدید و از آن لحظه به بعد بطور مداوم مورد بمباران ذرات پرانرژی اشعه های کیهانی قرار خواهید گرفت.

این بررسی ها نشان داد هرچه سپر تشعشعی آلومینیومی ضخیم تر باشد این مقدار تشعشع ثانویه بیشتر خواهد شد .گزارش بالا اثبات می کند که در زمان پروژه های آپولو حتی در صورت استفاده از سپرهای ضخیم از جنس فلزات سنگین (آلومینیوم و سرب) برای حفاظت از جان فضانوردان ، این سپرها با برخورد ذرات پرانرژی ، با تولید تشعش ثانویه و آزاد کردن نوترون ، بیشتر بدن فضانوردان را در معرض تشعشع قرار میداده است!

https://science.nasa.gov/science-news/science-at-nasa/2005/24jun_electrostatics/

ناسا در این بخش از گزارش خود در سال ۲۰۰۵ این طور می نویسد:

NASA’s Vision for Space Exploration calls for a return to the Moon as preparation for even longer journeys to Mars and beyond. But there’s a potential showstopper: radiation. Space beyond low-Earth orbit is awash with intense radiation from the Sun and from deep galactic sources such as supernovas. Astronauts en route to the Moon and Mars are going to be exposed to this radiation, increasing their risk of getting cancer and other maladies. Finding a good shield is important

“چشم انداز ناسا برای اکتشافات فضایی، بازگشت به ماه برای آمادگی سفر به مریخ و حتی فراتر از آن است. اما یک مشکل اساسی وجود دارد: پرتوهای کیهانی. فضای فراتر از مدار کم ارتفاع زمین، غرق در تشعشعات شدید خورشیدی و همچنین ابرنواخترهای اعماق کهکشان است. فضانوردان در مسیر سفر به ماه و مریخ در معرض تابش این تشعشعات هستند و این یعنی افزایش خطر ابتلا به سرطان و دیگر بیماریها. پس پیدا کردن یک سپر خوب مهم است.”

و در ادامه درباره انواع سپرهای حفاظتی و مزایا و معایب هر کدوم از اونها و … توضیح میده.

نکته:

NASA در سال ۲۰۰۵ یعنی ۴ دهه بعد از ماموریتهای Apollo هنوز در جستجوی یک سپر محافظتی برای فضانوردان در خارج از کمربند ون آلن است!
ناسا در این گزارش،به این مطلب به طور ضمنی اعتراف میکند در حالی که یادش رفته در ۳۰-۴۰ سال قبل،چندین مرتبه  فضانوردان Apollo را از این تشعشعات،به سلامت عبور داده.

خب حال یک سوال:
جناب NASA !
چرا از همان سپرهای حفاظتی که در ماموریت های آپولو استفاده کردید، استفاده نمی کنید؟!

بخشی از مقاله بزرگترین دروغ قرن بیستم:

 در يك مصاحبه ي تلويزيوني بين شينا مك دونالد و مدير اجرايي ناسا، دن گلدن (Dan Golden) (معروف به Dan Dare) در سال ۱۹۹۴، دن گلدن آشكارا پذيرفت كه انسان نمي تواند از مدار زمين خارج شود، مادامي كه بر پرتوهاي كيهاني غلبه كند. او در حالي اين سخنان را گفت كه هيچ اشاره اي به پروژه آپولو در ۲۵ سال قبل از آن نكرده بود، مأموريتي كه تصور مي شود كه انسان ۲۵۰ هزار مايل از مدار زمين دور شده است.

همچنین میتوانید اعتراف ناسا درباره نبود تکنولوژی برای سفر به فراتر از مدار نزدیک زمین را در کلیپ زیر ببینید:

 

 

 

به عنوان مدرك، ماه نشين را كه در مؤسسه ي اسميت سونيان (smith sonian institute) در معرض نمايش عمومي قرار دارد، بررسي كنيد و به هسته ي موتور راكت كه درون ماه نشين قرار داده شده است توجه كنيد كه به قمست بالاي نازل راكت در قسمت پايين مركزي ماه نشين متصل شده است. اين همان موتور راكتي است كه مي گويند نيروي اضافه براي فرود بر ماه و برخاستن از آن را فراهم كرده است.

درنمونه ي واقعي ماه نشين اين موتور راكت موجود است اما در فيلم ها و عكس هايي كه گفته مي شود روي ماه از ماه نشين گرفته شده است ديده نمي شود.

پس از آن نظري به شبيه ساز ماه نشين بيندازيد و شما خواهيد فهيمد كه دقيقاً كجا چنين حقه اي به صورت فيلم درآمده است. يك فكر خوب ديگر هم براي عملي كردن وجود دارد. اين كه اندازه ابعاد فضانوردان در لباس های فضايی شان و ابعاد واقعي درب ورود و خروج ماه نشين را اندازه بگيريد. همچنين ابعاد داخلي ماه نشين را اندازه بگيريد و پس از آن خواهيد فهيمد كه فضانوردان (يا همان دروغگوها یا استخر نوردان) نمي توانسته اند با لباس فضانوردي از درب ماه نشين وارد آن شوند يا از آن خارج شوند. (واقعاً حواس پرتي هم حدي دارد). محل لولاهاي درب ورود و خروج توجه كنيد و سپس به شبيه ساز آموزش ماه نشين نگاهي بيندازيد و همه ي ابعاد را اندازه بگيريد (همه ي آنهايي كه در بالا گفته ام) و حالا حواستان به محل لولا هاي درب ورود و خرج خيلي بزرگتر باشد تا روشن شويد …

ناسا ادعا مي كند كه لباس هاي فضايي اي كه فضانوردان پوشيده بودند، در سطح ماه فشارشان را ۵psi بالاتر از فشار محيط برده اند (فشار خلأ صفر psi است.) ما دستكش هايي را كه ناسا ادعا مي كند فضانوردان در دست كرده اند را امتحان كرديم و فهميدم كه آنها از مواد قابل انعطاف ساخته شده اند و هيچ وسيله ي مكانيكي، الكتريكي يا هيدروليكي در آنها تعبيه نشده است تا هنگامي كه آنها را در دست دارند، به انگشتان آنها كمك مي كنند. آزمايش ها به روشني نشان مي دهد كه چنين امكان استفاده كردن از چنين دستكش هايي وجود ندارد به طوري كه پوشنده آنها امكان خم كردن مچ يا انگشتان را براي انجام هيچ كاري ندارد وقتي كه با فشار پنج psi بالاتر از فشار محيط پرشده باشد، حالا در خلأ باشد يا در جو زمين (فرق نمي كند).

به واقع ناسا فيلم ها و عكس هايي را نشان داد كه درآنها فضانوردان از دست ها و انگشتان شان به راحتي در طي به اصطلاح سفر به كره ي ماه، استفاده مي كنند. فيلم به وضوح نشان مي دهد كه به هيچ وجه هيچ فشاري درون دستكش ها وجود ندارد…

شرايطي كه در آن بيهوش شدن به علت كاهش فشار اتمسفر به صورت آني و انفجاري رخ خواهد داد و نتيجه ي آن تقريباً مرگ ناگهاني است، اگر واقعاً فضانوردان درمحيط خلأ باشند. اگر باور نمي كنيد، خودتان امتحان كنيد. يك آزمايش ساده است و لازم نيست كه حتماً متخصص موشك باشيد.

اينها چند دليل، از بيش از يك صد دليل ساده و راحت براي اثبات قابل قبول علمي ماجرا بود كه نشان مي دهد چگونه ناسا و برنامه ي فضايي آپولو بزرگترين دروغ هايي بوده اند كه به مردم راست پندار جهان، قبولانده شده است.

ما تلاش كرديم كه اطلاعاتي در مورد فعاليت هايي در منظومه شمسي كه همزمان با پروژه ي آپولو فعال بوده اند، تهيه كنيم.(تعدادی از تناقضات خنده دار در اطلاعات NASA) فهميديم كه اين اطلاعات براي تمام روزها و تمام سالها قابل دسترسي است، غير از روزها و ساعت هايي كه مأموريت آپولو(به اصطلاح) در حال انجام بوده است. اين اطلاعات از هيچ سازمان دولتي شامل ناسا، سازمان ملي اقيانوس و اتمسفر (NOAA) و رصدخانه دريايي قابل تهيه نيست. اين اطلاعاتي است كه به طور عادي جمع آوري مي شود (چيز عجيبي براي پنهان كردن ندارند) و شامل تاريخ هاي پرتاب، تاريخ ها و زمان هاي فرود و آسيب هاي سنگين ناشي از پرتوها مي باشد. اين اطلاعاتي است كه بايد وقتي كه فضانوردان با ماه پيما روي ماه حركت مي كرده اند، مشاهده مي شده است، اگر كه به واقع فضانوردي روي ماه بوده باشد. اين اطلاعات قابل دسترسي نيست چرا كه اثبات خواهد كرد كه آن فضانوردان كذايي مثل سيب زميني برشته شده اند. جسد آنها بايد به زمين باز مي گشت اگر واقعاً آنها، تلاش كرده اند چنين مأموريتي انجام دهند. به علاوه، اگر تمام دلايل بالا را كنار بگذاريم فيلم ها و عكس های مأموريت آپولو به راحتي جعلي بودن آن را اثبات مي كند.

AS16-118-18894

هر كسي با كمترين سطح اطلاعات درباره ي استوديوهاي فيلم برداري، استوديوهاي نورپردازي و واقعيت هاي فيزيكي ماه به راحتي مي تواند ثابت كند كه مدارك بصري پروژه  فضايي آپولو (عكس ها و فيلم ها) توسط ناسا جعل شده است.

هيچ فيلم رنگي اي براي بشر اين قدر شناخته شده نيست كه شامل چنين جزئيات عالي در سايه ها و قسمت هاي روشن عكس هايي كه گفته مي شود روي ماه گرفته اند، باشد. هر عكاس حرفه اي كه اين عكس ها را ببيند به شما مي گويد كه چنين عكس هايي در محيط هاي كنترل شده اي گرفته شده اند و چنين عكسي متعلق به محلي با تابش مستقيم نور خورشيد، و آنهم در خلأ نيست.

بعضي از اين اشكالات و اختلاف ها در عكس ها چنان است كه حتي كساني كه هم  خيلي خوش بين هستند، وقتي اين اختلافات را براي آنها روشن كني به مِن و مِن شنيدني اي مي افتند. بعضي ها واقعاً به يك شوك آرام فرو مي روند. برخي در هم مي ريزند و گريه مي كنند. من خودم كساني را ديده ام كه به شدت عصباني شده اند و در حالي كه اين عكس ها را پاره مي كنند، جيغ هم مي زنند و شروع به فحاشی میکنند و مارا متوهم توطئه میخوانند. آن ها چاره ای ندارند جز اینکه حرص بخورند و جوش بزنند.

كلينيك نكت (kleinik nekt) فرمانده ي عمليات های ناسا در زمان پروژه ي آپولو، الآن هم “عضو فراماسونري سي و سومين مرتبه” است و برادرش هم حاكم مطلق و مشهور هيئت سي وسومين مرتبه از رسم اسكاتلندي باستاني و پذيرفته شده ي فراماسونري است (فرماسونري يعني فراموش خانه) اين عضويت جايزه ي او براي مقاومت در چنين ماجرايي بوده است. همه ي گروه اولين فضانوردان فراماسون بوده اند. عكسي از نيل آرمسترانگ (اولين كسي كه مثلاً روي ماه پياده شد) در خانه معبد واشينگتن وجود دارد كه در آن نواري كه علامت فراماسونری است روي ران او آنهم بر روي ماه قرار دارد. همه ي اعضاي بلند پايه ي رسمي ناسا جزء اشراقيون، ماركسيست ها يا كمونيست بوده اند و هستند.

AS11-40-5869

عکس بالا مربوط به پیاده شدن آلدرین از LEM مقوایی است. وقتی برای اولین بار فیلم پیاده شدن و مخصوصا” سوار شدن آرمسترانگ و آلدرین رو از ماموریت تخیلی آپولو۱۱ دیدم اولین سوالی که در ذهنم شکل گرفت این بود که چرا این نردبان اینقدر کوتاه است؟

قسمت خنده دار قضیه اینجاست که آن ها به سختی می توانند پای خودشان را به نردبان برسانند!، مثل فیلم شماره a11v.1094050-0331  چرا فقط ۹ پله؟ (  تعداد پله ها نشانه عدد ۹ و دو پایه چپ و راست نردبان نشانه ۱۱ )

اگر  اعداد و نمادهای ماسونی رو برسی کنید به مطالب جالبی خواهید رسید:

۹ بار مثلا” فرستاده شدن انسان به کره ماه و برگشت به زمین

( آپولو۸، آپولو۹ و آپولو۱۰ گردش فضانوردان در مدار ماه + ۶ بار فرود روی ماه (آپولو۱۷،۱۶،۱۵،۱۴،۱۲،۱۱ )
The Apollo Missions )

کل فضانوردان پروژه های تخیلی آپولو ۳۳ نفر ( به استثنای سه فضانورد آپولو۱ که بر اساس گزارش بازرس ایمنی پروژه آپولو۱، ناسا  ترجیح داد آن ها را از بین ببرد، اطلاعات بیشتر در پروژه حذف … )

اولین فرود در ماه در پروژه تخیلی آپولو ۱۱

به مشکل خوردن آپولو ۱۳ که در ساعت ۱:۱۳ (زمان نظامي ۱۳۱۳) در ۱۳ آوريل۱۹۷۰ پرتاب شد.

انفجار شاتل چلنجر در ثانیه ۷۳ (۱′:۱۳″)
و …

جالب اینکه بيل کيسينگ نويسنده کتاب “ما هرگز به ماه نرفتيم، مرگ کريستا مک‌آليف و شش فضانورد ديگر در حادثه‌ي انفجار فضاپيماي چلنجر لحظاتي پس از پرتاب را قتل توسط ناسا مي‌داند. چون او اولين مسافر زن و غير نظامي فضا بود که بازگشت او به افشاگري دروغ‌هاي ناسا مي‌انجاميد. او مي‌گويد وقتي سي ميليارد دلار بودجه ي سفر به ماه در اختيار داريد مي‌توانيد هر کار لازم است انجام دهيد، از تهيه‌ آخرين امکانات طراحي صحنه گرفته تا از بين بردن هر‌ آن‌ که قصد افشاي ماجرا را دارد.

AS16-107-17446

مسئله وقتی جالبتر میشود که این نماد ها به صورت کاملا” تصادفی در کره ماه هالیوودی ناسا هم یافت می شود! در واقع CC مخفف Crop Circles (حلقه های کشتزار) و همچنین CC های موجود روی سطح مثلا” ماه، رمزی نوشتن عدد ماسونی ۳۳ است. (C حرف سوم در الفبای انگلیسی است).

فیلم ۲۰۰۱: Space Odyssey استنلی کوبریک، ۳۳ سال پیش از ۲۰۰۱ و در ۱۹۶۸ اکران شد. در سال ۱۹۴۷ ظاهرا یک یوفو یا بهتر است بگوییم همان هواپیماهای جاسوسی، درArea 51 یا در Roswell در شمال عرض جغرافیایی ۳۳/۳۳ درجه و طول جغرافیایی ۱۰۴ درجه به زمین نشست. این منطقه به گونه ای انتخاب شده است که عددنگاری و نماد گرایی ماسونی در آن به چشم میخورد. بطور جالب توجه عدد ۱۰۴ حاصل ضرب ۳۳/۳۳ در عدد پی (۳.۱۴۱۵۹) است و عرض جغرافیایی ۳۳/۳۳ درجه و …

اشاره ی دست بافومت به ماه های سیاه و سفید، نشان دهنده ی فلسفه ی بالا و پایین هرمسی است. Geburah، ماه زمینی و آدمیان است و Chesed، ماه جنّیان و موجودات ماوراء الطبیعه است.

اطلاعات بیشتر درباره ارتباط ناسا و فریماسونری در اینجا

جدای از این مسائل تصور کنید در کره ماه در حال انجام مهمترین ماموریت فضایی تاریخ فضانوردی هستید واختلاف فشار داخلی لباستان با محیط بیرون ۵Psi است، در آن شرایط اگر گوشه لباستان با لبه های نربان برخوردی داشته باشد در خوشبینانه ترین حالت مثل یک بادکنک خواهید ترکید! حال با این شرایط با نردبان بازی هم بکنید!

ضمن اینکه مشخص نیست چرا ارتفاع پرش درجای فضانوردی که به عنوان خلبان نیروی هوایی ایالات متحده شرایط بدنی مطلوبی داشته و با تمام تجهیزات همراه، حدود ۳۰ کیلوگرم در ماه وزن دارد، (جاذبه کره ماه حدود یک ششم کره زمین است.) مشابه پرش درجای یک انسان ۸۰Kg در سطح زمین است؟

با فرض وزن ۸۵ کیلوگرم برای فضانورد، وزن آنها با لباس فضایی خواهد بود ۱۷۰ کیلوگرم، بنابراین آن فضانوردان کذایی می بایستی به ارتفاع پرش درجا بیش از ۲ متر دست یابند.

اما حداکثر ارتفاع پرش توسط فضانوردان آپولو ۰.۴۲ متر، بود! یعنی پنج برابر کمتر از مقداری که باید باشد!

 

اتحاد جماهير شوروي برنامه ي فرستادن انسان به ماه را منحل كرد. اثري كه اين ماجرا بر روي انسان هاي جهان داشت، اين بود كه اگر ما مي توانيم به ماه سفر كنيم، ديگر موجودات زنده ي كيهان هم مي توانند به زمين ما سفر كنند. سناريوي حمله ي بيگانگان به زمين از آن زمان مرسوم شده است. فاش سازي هاي اخير درباره ي طبيعت كلاهبردار ناسا و برنامه ي فضايي آپولو كه توسط اداره ي اطلاعات و ديگران صورت گرفت موجب سيل تبليغات و برنامه ي تلويزيوني شد تا مردم فریب خورده در خواب عميق جهالت باقي بمانند. بلند پروازترين آنها “آپولو ۱۳” و “از زمين تا ماه” هستند كه در هر دو بازيگر و تهيه كننده ي معروف، تام هنكس كار كرده است.

اطلاعات بیشتر درباره یوفو ها و پروژه فریب مردم را در اینجا بخوانید.

برای مشاهده ابعاد بزرگتر روی عکس اشاره کنید.

حقايق آپولو

۱- نيل آرمسترانگ هم اكنون ( اين مقاله قبل از مرگ آرمسترانگ تهيه شده است) هم اكنون از بيماري روحي رنج مي بود. كه نتيجه ي مستقيم قراردادن او به عنوان سنگ بناي بزرگ ترين دروغ تاريخ است. شايد هم از اين كه تعداد بيشماري سايت اينترنتي او را دروغگو مي خوانند.

۲- شايعه اي هست كه مي گويد فضانورد آپولو ۱۲ پيت كنراد (pete conrad) قصد داشته كه در جشن سي امين سالگرد ازدواجش در منظر عموم از جعلي بودن فرود بر ماه پرده بردارد. او در يك تصادف با موتورسيكلت، يك هفته قبل از سي امين سالگرد ازدواجش كشته شد.

۳- هم اكنون(۲۰۰۹)، براي شاتل فضايي(قبل از بازنشتگی شاتل) ۶۶ ساعت طول مي كشد كه به ايستگاه فضايي بين المللي كه در ۱۸۵ مايلي سطح زمين قرار دارد، برسد. ناسا مي گويد كه آپولو ۱۳ از وقتي كه از زمين بلند شد، ۵۵ ساعت طول كشيد كه در فاصله ي ۲۰۰ هزار مايلي زمين به مشكل برخورد. (۱۸۵ مايل در ۶۶ ساعت با تكنولوژي امروز و ۲۰۰ هزار مايل در ۵۵ ساعت با تكنولوژي ۴۰ سال پيش) بهتر است به كسي ديگر نگوييد. شايد مسخره تان كردند.

۴– يوري گلر (Uri Geller) يكي از افراد سرشناس جهان در وب سايت خودش، مي گويد كه عكس هاي ناسا از برخي برنامه هاي آپولو به طرز احمقانه اي، جعل و ساخته شده اند، و مي پرسد كه چرا؟ يوري دوست صميمي فضانورد آپولو ۱۴، ادگار ميچل (Edgar D. Mitchell) است. حالا ما از او مي پرسيم كه چرا از دوست خودت نمي پرسي كه چرا عكس ها جعلي هستند؟

۵- رئيس، ليندون جانسون، اسناد مشخصي از آپولو را طبقه بندي كرد و دستور داده تا سال ۲۰۲۶ از طبقه بندي خارج نشود. اين كار را كرد تا تمام كساني كه در پروژه ي آپولو درگير بوده اند، مرده باشند و فراموش شده باشند، و هيچ كسي براي عيب جويي كردن زنده نمانده باشد. اگر كسي بخواهد حقيقت پشت سر برنامه ي آپولو را بداند، لازم نيست تا ۲۰۲۶ صبر كند. همين الآن بر همه آشكار است.

۶- در اوايل دهه ي ۱۹۶۰ مسئولان ناسا طي جلسه اي پشت درهاي بسته، فهميدند كه سفر انسان به خارج از زمین و ماه امكان پذير نيست. پس تصميم گرفتند كه اين قضيه را در پروژه ي آپولو ۱۱ عملي كنند آنهم با جعل كردن قضيه.

۷- نويسنده معروف سي كلارك از آپولو۱۱ به عنوان “حفره اي در تاريخ” ياد مي كند و مورخ بزرگ اي.جي.پي تيلور از آپولو۱۱ به عنوان “بزرگترين اتفاقي كه در طول زندگي اش نيفتاد” ياد مي كند.

برای مشاهده ابعاد بزرگتر روی عکس اشاره کنید.

۸- ناسا در آن زمان ماه نشين را تكميل نكرده بود. اكنون ۴۰ سال (۴۷سال) از آن تاريخ مي گذرد و ناسا هنوز نتوانسته يك راكت كه به ماه برود و برگردد را بسازد كاري كه ادعا مي كند ۴۰ سال پيش انجام داده است. آن هم با سرنشين.

۹- فيلمي كه از درون كپسول تمام آپولوها (تأكيد مي كنم تمام آپولوها) گرفته شده است، يك نور آبي كم رنگ را نشان مي دهد و همچنين  زمين را نيز از پنجره ي فضاپيما نشان مي دهد. اين فيلم به ادعاي ناسا در نيمه ي راه سفر به ماه و در تاريكي و سياهي فضا گرفته شده است. اين نور آبي ثابت مي كند که آن ها تنها درحال پرواز بر و دور زدن بر فراز زمین بودند و با نوار چسب هایی پنجره را پوشانده بودند تا فضای مورد نظر خود را شبیه سازی کنند.

۱۰- تصاوير ماه كه در سايت ناسا ديده مي شود جعلي هستند و در آنها پشت صحنه ي تئاتر ديده مي شود. عكس ها يك خط سياه كه با مداد كشيده شده است را در جايي كه پس زمينه به نور روز در آسمان مي رسد آشكار مي كند كه در آنجا به طور ناگهاني تاريك مي شود.

۱۱- ماه نشيني كه در آخرين مأموريت ها استفاده شده است دقيقاً مانند همان نمونه هاي اوليه است به طور مثال هيچ گونه اصلاحي در آن صورت نگرفته است. حمل ماه نشين به ماه حتي اگر خيلي كوچكتر هم مي شده است، غير ممكن بوده است.

شکل های گوناگون و روتوش شده NASA از کوه Hadley Delta در تعدادی از عکسهای ماموریت آپولو ۱۵
ببینید و مقایسه کنید:

AS15-87-11751 و AS15-82-11060

AS15-87-11748 ، ۴۹ ، ۵۰ ، ۵۱ و AS15-86-11602 و AS15-88-11866 و a15.1472712pan4

به جزئیات کوه دقت کنید، (جهت سایه ها و زاویه تابش یکی هستند)

a15pan1661856south

به دامنه پر از سنگ کوه و خود کوه و قسمتی که دامنه به کوه وصل شده دقت کنید که چقدر باهم تفاوت دارند.

a15.1472712_dmh2

a15pan11121-2

در عکس بالا به خط افق دقت کنید،

a15.1433821_pan

“عكس ها يك خط سياه كه با مداد كشيده شده است را در جايي كه پس زمينه به نور روز در آسمان مي رسد آشكار مي كند كه در آنجا به طور ناگهاني تاريك مي شود.”

برای مشاهده ابعاد بزرگتر روی عکس اشاره کنید.

۱۲- ماه پيما داراي تايرهاي قابل بادكردن بود كه اگر از قبل بادشده بود وبه ماه رفته بود، آنجا منفجر مي شد. حالا اگر بدون باد هم به ماه مي رفت، آنجا هوايي براي باد كردن آن وجود نداشت. سنجابهاي حرفه اي پروژه ي آپولو مي گويند كه ماه پيما داراي تايرهای همراه با شبكه فلزي محكم بوده است. بله، ماه پيماي موجود در موزه كه از اواسط دهه ي هفتاد (پنج شش سال پس از اولين سفر به ماه) به جا مانده است، چنين خصوصيتي دارد. چرا كه سنجابها فهميدند كه تايرهاي باد شونده به هيچ وجه (چه در زمين باد شوندوچه در ماه) در ماه قابل استفاده نيستند. ناسا ۴۰ سال (۴۷سال) وقت داشته است كه به اصلاح اشتباهات ساده و آشكار برنامه ي آپولو بپردازد. هر وقت كسي ايرادي مي گرفته است، ناسا اين اشتباهات را اصلاح مي كرده است و چيزي نمي گفته است، مثلاً آنها نمي توانند بگويند چرا اين همه چيز خلاف قاعده در اولين محل فرود وجود دارد. در هر صورت من عكس هايي از ماه پيما كه تصور مي شود بر روي ماه بوده است، در اختيار دارم كه دقيقاً همان تايرها و حتي والوهاي تايرهايي را دارد كه در مركز هوايي كندي استفاده مي شود به عبارت ديگر آنها يك نوع و يك جنسي هستند. از زماني كه چنين اشتباه بزرگي در وب سايت من مثل بمب منفجر شد، تصاوير اوليه كه از نماي نزديك از ماه پيما بود و در اينترنت قرار داشت، تغيير كرده است.

۱۳- غير ممكن بوده است كه بتوان لباس فضايي اي در اختيار داشت كه آنهم بر روي ماه با آب خنك شود، در حالي كه دماي بيرون در نقطه ي جوش آب باشد. و هيچ جايي براي پراكنده كردن گرما در آن وجود نداشنه باشد.

۱۴- براساس تحقيقات مركز تحقيقات لانگلي (Longley Research Center) در هميلتون ويرجينيا، ماه پيما ابتدا از جايي آويزان بوده است و دقيقاً در همان زماني كه در ماه دروغين ادعا مي كنند كه حركت مي كرده است، به آرامي پايين آورده شده است. (در عكس ديديد كه هيچ رد تايري در جلو و عقب تايرهاي ماه نشين نيست).

۱۵- فضانوردان هم از چنين چيزي آويزان بوده اند تا كم وزني درسطح ماه را نشان دهند. عكس هاي سايت Reality را با عكس هاي سايت ناسا مقايسه كنيد. نوسان غير منطقي زياد پاي عقبي در هر دو سري عكس، يكسان است.

۱۶- فيلم هايي كه مي گويند توسط آپولو ۸ كه مثلاً دور ماه گشته است گرفته شده است، دقيقاً همان فيلم هايي است كه براي مأموريت آپولو ۱۱ نشان داده شده است. به جز اين كه معكوس شده است و وارونه گشته است. رشته كوههاي تادپول لايك (tadpole like) را چك كنيد. كاري كه ناسا انجام داد اين بود كه سطح ماه دروغين را در مركز تحقيات لانگلي (LRC) فيلم برداري كرد، در يك مسير رفت، سپس دوربين را معكوس كردو سطح را در جهت معكوس فيلم برداري كرد چيزي كه در فيلم ها مشهود است و ديده مي شود.

۱۷- فيلم هايي كه نشان مي دهد آپولودور ماه گشته است، توسط يك دوربين سوار بر ريل كه به آرامي دور مدل گچي ساختگي ماه مي چرخد، گرفته شده است.

۱۸- جيمزلاول كه از روي يك متن پيش نوشته در شبيه ساز ماه نشين براي فيلم بالا مي خوانده است در جايي از فيلم مي گويد كه “ظاهراً ماه اصلاً خاكستري نبوده است. هيچ رنگي در كار نبوده است. مثل يك مجسمه گچي به نظر مي آيد! اين صدا خيلي پيشتر از مأموريت آپولو ضبط شده است. با دقت به اين نوار گوش دهيد (با هدفون) ببينيدكه اوبه سختي تلاش مي كند جلوي خنده ي خود را بگيرد. چرا چنین كسي بايد فكر كند چنين مأموريت عظيم و بزرگي چيز خنده داري است؟ جواب اين است كه به واقع آن ماه كذايي يك مجسمه ي گچي واقعي بود كه وي به آن اشاره مي كرد.

۱۹- در يك مصاحبه ي تلويزيوني بين شينا مك دونالد و مدير اجرايي ناسا، دن گلدن (Dan Golden) (معروف به Dan Dare) در سال ۱۹۹۴، دن گلدن آشكارا پذيرفت كه انسان نمي تواند از مدار زمين خارج شود، مادامي كه بر پرتوهاي كيهاني غلبه كند. او در حالي اين سخنان را گفت كه هيچ اشاره اي به پروژه آپولو در ۲۵ سال قبل از آن نكرده بود، مأموريتي كه تصور مي شود كه انسان ۲۵۰ هزار مايل از مدار زمين دور شده است.

۲۰- نيل آرمسترانگ هيچ عكس يادگاري يا چيزي شبيه به آن از سفر مثلاً به ماه ندارد. اما او عكس هاي فراواني از روزهاي تست خلباني اش جمع كرده بود. آرامسترانگ كه خود مي دانست اين حماسه آمريكايي يك دروغ بزرگ است، از طرف ناسا مجوزي براي داشتن اين عكس ها نداشت.

۲۱- در سال ۲۰۱۷ ناسا هنوز به تكنولوژي فرستادن انسان به ماه و برگرداندن ايمن وي از ماه نرسيده است. خب انجام چنين كاري در سال ۱۹۶۹، يعني ۴۰ (۴۷)سال پيش واقعاً يك شاهكار صنعتي و فضايي بوده است. شما كه در اين مورد شكي نداريد؟!

برای مشاهده ابعاد بزرگتر روی عکس اشاره کنید.

انگيزه هايي در مورد اين حقه ي كثيف:

چندين نظريه در مورد علت چنين حقه اي توسط نظريه پردازان اين ماجرا بيان شده است:

۱- پرستيژ جنگ سرد: ايالات متحده آمريكا فهميد كه براي او خيلي حياتي است كه در رقابت فضايي برنده شود آنهم در برابر اتحادجماهير شوروي. رفتن به ماه خيلي خطرناك و البته پرهزينه بود. عليرغم توجه شوروي و گوش به زنگ بودن آن، بيل كيسينگ (Bill keysing) ادعا مي كند كه براي آمريكا جعل كردن چنين چيزي خيلي راحت تر بود و در نتيجه موفقيت را تضمين مي كرد. آنهم بهتر از زماني كه واقعاً بخواهد بر روي كره ماه فرود بيايد.

۲- پول: ناسا در آن زمان هزينه ي سفر به ماه را ۳۰ ميليارد دلار آمريكا برآورد كرد. بيل كيسينگ ادعا مي كند قسمتي از چنين پولي مي توانست انگيزه لازم براي صدها نفر جهت شركت در اين حقه باشد.

۳- خطر: اين بحث و جدل ها به اين نتيجه رسيدندكه مشكلات اوليه براي سفر به فضا غير قابل حل كردن است ولو اين كه شما تيم مجهز و با پول كافي براي حل چنين مشكلاتي داشته باشد. كيسينگ ادعا كرد كه شانس موفقيت براي فرود بر روي كره ماه فقط ۱۷ هزارم درصد بود.

۴- حواس پرتي مردم؛ با توجه به اظهارات نظريه پردازاني كه ادعا مي كنند چنين پروژه اي حقه اي بيش نبوده است، آمريكا از حواس پرتي عمومي مردم در جنگ ويتنام استفاده كرد. فعاليت هاي آمريكا براي فرستادن انسان به ماه ناگهان متوقف شد، مأموريت هاي از قبل برنامه ريزي شده كنسل شد و همه ي اينها تقريباً در همان زماني كه آمريكا از جنگ ويتنام دست كشيد، متوقف شد. (اما برنامه آپولو چندين سال قبل از پايان جنگ ويتنام، متوقف شد).

۵- وفاي به عهد: براي اين كه قول رئيس جمهور فقيد آمريكا جان اف كندي براي فرستادن انسان به ماه و بازگرداندن وي به زمين قبل از پايان دهه ي ۶۰ عملي شود.

AS14-66-9306

مقايسه تكنولوژي آمريكا با شوروي:

در زمان پروژه ي آپولو ۱۱، شوروي ۵ بار بيشتر از آمريكا پروازهاي سرنيشين دار به فضا فرستاده بود شوروي براي اولين بار به موارد زير دست يافته بود:

۱- قراردادن اولين ماهواره ي ساخت بشر در فضا (اكتبر ۱۹۵۷، سفينه اسپوتنيك ۱)

۲- فرستادن اولين موجود زنده به فضا، سگي ماده به نام لايكا (نوامبر ۱۹۷۵، اسپوتينيك ۲)

۳- اولين بازگشت سالم موجودارت زنده از مدار به زمين شامل ۲ سگ، ۴۰ موش، ۲ موش صحرايي (آگوست ۱۹۶۰، اسپوتنيك ۵)

۴- اعزام اولين انسان به فضا، يوري گاگارين، همچنين اولين انساني كه به دور فضا گشت (آوريل ۱۹۶۱، وستوك ۱)

۵- اولين دارنده ي همزمان ۲ سفينه ي فضايي در مدار (آگوست ۱۹۶۲، وستوك ۳ و وستوك ۴)

۶- اولين زن در فضا، ولنتينا ترش كف (ژوئن ۱۹۶۳، وستوك ۶، به عنوان قسمتي از دومين پرواز سفينه هاي فضايي دوبل شامل وستوك ۵)

۷- اولين راهپيمايي فضايي (EVA) (مارس ۱۹۶۵ voskhod2)

برای مشاهده ابعاد بزرگتر روی عکس اشاره کنید.

چند سؤال اساسي:

۱- در مورد سنگ هايي كه از ماه آورده شده اند چه مي گوئيد؟

اين سنگ ها ثابت مي كنند كه فرود روي ماه واقعاً صورت گرفته است؟ پاسخ: نه اين طور نيست. اين سنگ ها بيشترين تاكتيك مورد استفاده ي ناسا و PAN است، اما هيچ چيز را ثابت نمي كند. ناسا مدت ها قبل از مأموريت آپولو به توليد سنگ هاي شبيه سازي شده ي ماه مي پرداخته است كه اين موضوع در كتابي كه در سال ۱۹۶۶، سه سال قبل از آپولو ۱۱، چاپ شده است، اثبات شده است. اين سنگ هاي شبيه سازي شده از سنگ بازالت و نمونه شهاب سنگ هاي پيدا شده در آنتراكتيكا ساخته شده است. اين سنگ هاي شبيه سازي شده كه به دانشگاه هاي سرتاسر جهان فرستاده مي شود به نظر واقعي مي رسد. (كه اين طور نيست). اين سنگ هاي شبيه سازي شده، البته از هر نمونه سنگ موجود روي زمين متفاوت به نظر مي آيد و ناسا هم همين را مي خواهد. اين دليلي است براي آن كه زمين شناسان مي گويند چنين سنگ هايي در هيچ كجاي زمين پيدا نخواهد شد. البته كه چنين نيست چون اين سنگ ها فقط توسط ناسا توليد شده است و با سنگ هاي اصلي متفاوت است. ناسا سنگ هاي شبيه سازي شده و غبارهاي شبيه سازي شده ي ماه را آن قدر ارزان توليد كرده است كه بابتش لازم نيست پولي بدهد، غير از هزينه ي حمل و نقل آن.

۲- چرا آنها تلسكوپ هابل را روي ماه تنظيم نمي كنند تا مصنوعات دست بشر را كه در ماه جا مانده است ببينيم؟

هابل از اموال ناسا است و توسط ناسا هم هدايت مي شود، كسي كه كل اين ماجراي ساختگي را راه انداخت. بنابراين نمي توان كاري كرد. به عنوان راه حلي دفاعي، ناسا به خبررسان ها و سايت هاي علمي پول هايي پرداخت كرد، (مثل فيل پليت (Phit Plait از Bad astronomy) تا ادعا كنند كه تلسكوپ هابل قابل به انجام چنين كاري نيست و نمي تواند محل هاي فرود را ببيند. اما واقعاً چه درجه اي از تفكيك پذير (Resulation) براي آنها مورد نياز است؟ هابل در واقع مي تواند تا ۵۰ متري سطح ماه را ببيند. چيزي كه به اندازه كافي هست تا بتوان مصنوعات بشري به جا مانده روي ماه (به ادعاي ناسا البته) را ديد. حالا شما توجه كنيد كه سطح ماه، ابر يا اتمسفري ندارد كه نشود آن را ديد. ناسا در واقع تصاوير با كيفيت بسيار بالايي از ماه در اختيار دارد كه آنها را در اختيار رسانه ها نمي گذارد چرا كه اولين چيزي كه مردم مي خواهند اين است كه چيزهايي كه روي سطح ماه جا مانده است را ببينند و مسلماً چيزي هم در آنجا نيست.

۳- در مورد بي وزني چه مي گوييد، آيا چنين چيز در زمين و با گرانش قوي آن امكان دارد؟

اين هم يكي ديگر از ادعاهايي است كه در عين خنده دار بودن، هيچ چيز را ثابت نمي كند. فيلم در نور كم گرفته شده است، به علاوه يك فيلم سياه و سفيد با كيفيت خيلي پايين است. از آنجايي كه چنين تجربه اي در فاصله ي زيادي از دور بين صورت گرفته است، به راحتي مي تواند چيزي جعل كند. آيا با يك طناب و چند حقه ي سينمايي نمي توان چنين كاري كرد. من مي خواهم به شعبده بازي نظير دويد كاپرفيلد اشاره كنم. كسي كه شيرين كاري هاي خيلي بزرگتري انجام داد (حقه هاي بصري) آن هم در فاصله ي يكي دو متري از تماشاچي. يكي از شيرين كاري هايي كه خود او هم در آن شركت داشت، نصف كردن بدن خودش با يك اره برقي بود. پس از ۲ تكه ي جدا شده ي بدن او به دو طرف صحنه ي نمايش برده مي شود. اگر طرفداران فرود بر روي كره ي ماه واقعي بودن آن را قبول دارند، آيا قبول مي كنند كه ديويد كاپرفيلد هم واقعاً به دو تكه بريده شده بود؟

۴- چرا ستاره شناسان بزرگي مثل سربرنارد لاول (Sir Bernard Lobell) و پاتريك مور (Patrick Moore) از اين ناسا در اين ماجرا حمايت مي كنند، اگر كه مي گوييد چنين چيزي صحنه سازي است؟

داشنمندان و ستاره شناسان سراسر زمين به خوبي مي دانند كه چنين ماجرايي ساختگي است، اما از ناسا طرفداري مي كنند تا به اطلاعات حساسي كه از تلسكوپ هابل به زمين ارسال شده است دسترسي داشته باشند. آنها نمي توانند به ناسا دهن كجي كنند كه در اين صورت ناسا آنها را از دستيابي به چنين اطلاعات گرانبهايي محروم مي كند. اطلاعاتي كه واقعاً مورد نياز هستند.

۵- در مورد انعكاس دهنده ي ليزري كه در سطح ماه قرار داده شده است و با آن مي توانند فاصله ي زمين تا ماه را بفهمند چه مي گوييد؟

در سال ۱۹۴۶، دانشمندان در آمريكا توانستند يك سيگنال راديويي به سطح ماه ارسال كنند و با موج راديويي برگشتي از ماه توانستند فاصله ي دقيق ماه را به دست آورند. در اوايل دهه ي ۶۰ ناسا فهميد كه مي تواند اين آزمايش را خيلي بهتر هم انجام دهد و اين كار را با يك باريكه پرقدرت نور ليزر با دقت بيشتري انجام دهد. در اين سناريو، نور ليزر از ماه به سمت زمين منعكس و برگشت مي شود، دقيقاً همان طور كه نور خورشيد از ماه به زمين منعكس مي شود. در ۹ مه ي سال ۱۹۶۲ (بيش از ۷ سال قبل از آن كه آپولو ۱۱ مثلاً بر روي ماه نشست) يك ليزر پرقدرت يا قوتي با موفقيت روي سطح ماه تابانيده شد و به زمين منعكس شد تا فاصله ي دقيق ماه از زمين بدون آنكه لازم باشد، چيزي در سطح ماه تعبيه شود، مشخص شود. هيچ منعكس كننده ي ليزري روي سطح ماه نيست و هرگز هم نبوده است. ناسا هم اكنون از همان روشي استفاده مي كند كه در سال ۱۹۶۲ قبل از حقه ي فرود بر ماه، از آن استفاده مي كرد. اتفاقاً ناسا برنامه اي دارد تا بتواند با يك ليزر پرقدرت تر فاصله ي دقيق مريخ تا زمين را محاسبه كند. آيا باز هم اين جا مي گوييد كه فضانوردان منعكس كننده ي ليزري روي ماه گذاشته اند تا فاصله ي آن با زمين را اندازه بگيرند؟

۶- چرا آمريكا فرود بر روي ماه را جعل كرد، آيا از نظر آنها شوروي احمق بود؟

نه آنها كاري نكردند كه روسها را احمق جلوه بدهند. و هيچ كس هم قبول ندارد كه روسها آن قدر احمق باشند كه اين گونه گول بخورند؟ روسيه در آن زمان (و حتي الان در بعضي قسمت ها) (۱) فناوري فضايي پيشرفته تري از آمريكا داشت و حتي در زمان سخنراني كندي مي دانست كه فرستادن انسان به ماه و برگشت وي از ماه غير ممكن است. اين ماجرا جعل شد تا به غرب ثابت شود كه آمريكا در تكنولوژي فضايي از شوروي برتر است (در زمان مسابقه فضايي آمريكا و روسيه، هميشه در هر كاري روسها، اولين بودند، مثلاً فرستادن اولين انسان به فضا) چرا كه دنياي غرب ايمان خود در مورد قدرت آمريكا را از دست داده بود وآمريكا هم چنين ارتباط ضعيفي با خود را نمي توانست، شاهد باشد. هيچ رقابت فضايي آن طور كه ناسا ادعا مي كند وجود نداشت. روسيه به هيچ وجه، هيچ گاه قصد فرستادن انسان به ماه را نداشت چرا كه مي دانست و البته آزمايش كرده بود كه چنين كاري غير ممكن است.

۷- آيا ريچارد نيكسون در پس اين قضايا بود؟

اگر چه نيكسون مسئول مأموريت هاي آپولو در آن زمان بود، مستقيماً مسئول چنين كاري نبود، اگر چه كه او مي دانست يا حداقل بايد مي دانست كه آنها در حال جعل اين ماجرا هستند. برنامه ريزي و آماده سازي شرايط ساختن اين ماجرا در اوايل دهه ي شصت صورت گرفت و از اين نظر ليندون بي جانسون رئيسي بود كه در پروژه ي آپولو بيشترين اطلاعات در اختيارش بود.

۸- در مورد اين همه انسان كه در پروژه ي آپولو درگير بوده اند، چه مي گوييد، آيا هيچ كس نمي خواسته كه اين راز را فاش كند؟

طرفداران مي گويند كه نيم ميليون نفر انسان در اين پروژه درگير بوده اند، اما اين آمار شامل تمام مهندسان دون پايه در تمام شركت هاي سراسر دنيا هم مي شود. حالا اگر يك مهندس در كارخانه اي در سياتل دارد قطعه اي مي سازد و رئيس او به او مي گويد كه اين قطعه را براي پروژه ي آپولو مي سازيم، آيا اين مدركي دال بر رخ دادن فرود بر روي كره ي ماه مي شود؟البته كه نه. اين كه مدرك نمي شود. ولو اين كه اگر آن مهندس مي دانست كه هرگز اين قطعه را براي سفر به ماه نساخته اند، باز هم پيش همه است كه به كره ي ماه رفته است تا اين كه يك جورهايي احساس غرور كند. قطعات مورد نياز براي آپولو در كارخانه هاي مختلف بسياري در سراسر جهان ساخته شد. مثلاً منعكس كننده ي ليزري كه تصور مي شود بر روي ماه قرار گرفته است، توسط فرانسه ساخته شده است. ناسا يونيت را از كمپاني فرانسوي گرفت و اين آخرين چيزي بود كه آنها ديدند. احتمالاً اين قطعه در جايي مثل لانگي بايگاني شده است، اما چيزي كه با اطمينان مي شود گفت اين است كه اين قطعه روي ماه نيست. آيا آن مهندسان فرانسوي مدركي براي فرود انسان بر روي ماه محسوب مي شوند؟ نه، البته كه نه، افراد خيلي كمتري (كمتر از ۲۰۰ نفر) مستقيماً در اين ماجرا درگير شده اند تا تعداد افرادي كه شاهد وقوع اتفاق واقعي هستند، به حداقل برسد. هيچ نيازي نيست كه آنها حرفي بزنند و افشاگري بكنند چون آنها واقعاً نسبت به آمريكا حس وطن پرستي دارند و هيچ چيز در مخالفت اين قضيه نخواهند گفت. حتي اگر دروغ بزرگي به مردم قبولانده شده باشد. اين دليل اول، اما دليل دوم، آنها به ميليون ها دلار پول نياز ندارند تا به فكر آينده ي خود باشند، چون همين الان پول زيادي از ناسا بري ساكت ماندن مي گيرند.

۹- چرا روسيه براي فاش كردن اين دروغ كاري نكرد؟

اين هم يكي ديگر از دستاويزهاي طرفداران واقعي بودن اين ماجرا است. اما آنها در واقع بر حقيقتي تكيه كرده اند كه روسيه چگونه پيشرفت هاي فضايي آمريكا در اوايل دهه ي شصت را مسخره مي كرد (طي دوره ي خورشچف/كندي). خروشچف هميشه شكست هاي امريكا را به سخره مي گرفت و پرواز فضايي آلن شيارد را كه ۱۵ دقيقه بيشتر طول نكشيده بود، در برابر آنچه روسها انجام داده بودند، پرواز يك كك خوانده بود. اما وقتي كه دوره ي خروشچف در سال ۱۹۶۴ به پايان رسيد، رهبر جديد روسيه، برژنف هرگز آمريكا را مسخره نكرد و روسها فقط سرشان به كار خودشان بود. اما چيزي كه خيلي از مردم نمي دانند اين است كه جعلي بودن فرود بر روي كره ي ماه، در همان زمان، هم در روزنامه هاي روسيه و هم در روزنامه هاي سراسر جهان مورد بحث و تأييد قرار گرفته بود اما آن داستان ها از طرف رسانه هاي غربي بايكوت شده بود. به ياد آوريد كه در سال ۱۹۶۹ شوروي كشوري بود كه در همه جا جاسوس داشت (يك نمونه از اين جاسوس ها: كيم فيلبي رئيس بخش ضدشوروي سازمان جاسوسي خارجي انگليس موسوم به MI6 خود جاسوس شوروي بود و تا دهها سال هر شب چمداني از اسرار و مدارك وزارت خارجه ي انگليس را مثل زنبيل سبزي براي گرفتن ميكرو فيلم به خانه هاي امن (كا گ ب(سازمان جاسوسي شوروي) مي برد). روسيه مي توانست براي جهان فاش كند كه اين ماجرا، جعلي بوده است و احتمالاً اين كار را مي كرد اگر خورشچف همچنان بر سر قدرت بود اما كشورهاي غربي به آساني اين كار را دليلي بر حسادت روسيه بر پيروزي آمريكا بر روسيه در اين رقابت مي خواندند. اما روسها برنامه ي بهتري در سر داشتند، براي اين كه بدانيد اين برنامه چه بوده است بايد با نحوه ي كار ايدئولوژي كمونيست ها در سال ۱۹۶۹ آشنا باشيد. در آن زمان اتحاد شوروي تصور مي كرد كه جاودانه خواهد ماند و هرگز تصور نمي كرد كه به ۲۰ كشور تقسيم شود و نهايتاً براي ۵۰ سال عمر كند. راه حل آنها براي اين كار ناسا اين بود كه عقب بنشينند و حرفي نزنند و در امن و امان تصور كنند كه در آينده اي نه چندان دور تمدن غرب از خواب بيدار خواهد شد و خواهد فهميد كه دولت آمريكا به آنها دروغ گفته است. اين كار خيلي ها را در برابر آمريكا قرار خواهد داد و رسانه هاي غربي احساس خواهند كرد كه رودست خورده اند و احمق به نظر آمده اند و بيشتر از اين نمي توانند به آمريكايي ها اطمينان كنند. اين دقيقاً همان چيزي بود كه شوروي انتظار داشت، رخ دهد مثلاً رسانه هايي در مقابل منبع صحيح و موثقي قرار بگيرند كه بيشتر از اين قابل اعتماد نيست. اگر روسيه همچنان دولت كمونيستي بود، رهبران آن به دولت آمريكا مي خنديدند كه اين گونه توسط شهروندان خودش تحت فشار قرار مي گيرد.

و در پايان هيچ چيز را اگر باور نكرديد، اشكالي ندارد. فقط به من بگوييد چرا در ۴۷سال پيش انسان به ماه رفت و سالم برگشت، اما حالا ديگر قادر به چنين كاري نيست؟ چرا هنوز در سال ۲۰۱۷ ناسا به تکنولوژی ای دست پیدا نکرده تا  از کمربند ون آلن عبور کند؟

 

تقلب در تقلب Fraud too Fraud

این همان عکس معروف است که حرف C نقش بسته بر روی سنگ و زمین در این عکس نقل خبرگذاریها و سایتهای گوناگون داخلی و خارجی شده بود.

گفته می‌شود که از این حرف در هالیوود و برای نشان دادن مرکز صحنه استفاده می‌شود. علاوه بر این cc یکی از نمادهای فراماسونری نیز هست.
البته همان طور که مشاهده می کنید این مورد تنها ابهام وارد در عکس نبود بلکه این عکس شامل مجموعه ای از سوتی های ناسا بود.
در کمال تعجب وقتی جدیدا” این عکس را در آرشیو ناسا مشاهده کردم متوجه شدم که عکس ویرایش شده!

AS16-107-17446

 + اصلاح شده و از حرف C روی سنگ خبری نیست! اما هنوز حرف C نقش بسته بر روی زمین موجود است

البته اشکالات متعدد دیگری همچنان بر این عکس وارد است، مثلا” به عنوان نمونه در این عکس، و البته در بیشتر عکسهای NASA

AS17-145-22159

AS15-90-12248

GPN-2000-001133

AS15-86-11601

AS15-88-11865

AS16-107-17446

تا حالا به این فکر کردید که چرا ماه سیاه و سفید و خاکستری است؟ اما سنگهایی که از ماه آورده شدند رنگارنگ هستند!

AS15-82-11075

اثبات جعلی بودن عکس بالا از لحاظ موقعیت مکانی توسط Professor Colin Rourke

لینک:http://aulis.com/pdf%20folder/hadley_study.pdf

AS15-82-11180

a15pan1661856south

با کمی دقت در این عکس ها به سادگی میشود متوجه ساختگی بودن عکسها شد، چرا که در چند متری جلوی دوربین پر از سنگ و سنگریزه است ولی از یک خط فرضی به بعد،به طرز کاملا” تصنعی سنگ ها محو میشوند. در واقع عکسها از دو یا چند لایه تشکیل، و سپس به هم پیوند داده شدند.

این اشکال به خاطر فوکوس دوربین نیست، زیرا در عکسهایی که از زمین در پس زمینه عکس استفاده شده، هم اشیاء نزدیک واضح هستند و هم زمین کاملا” واضح هست.

 

خب به ادامه می پردازیم…

ویکی پدیا در این صفحه، به خاطر اینکه مثلا” مچ دروغ گوها، (طرفداران Moon Hoax) رو باز کرده باشه، عکسی رو به عنوان عکس اصلی معرفی کرده که با عکسی که در آرشیو فعلی NASA موجوده متفاوت هست.

عکسی که ویکی پدیا گذاشته مربوط به آرشیو قبلی NASA هست، به حرف C روی سنگ و + و چرخ ماهنورد و سایه چرخ دقت کنید.

http://grin.hq.nasa.gov/IMAGES/LARGE/GPN-2000-001123.jpg ۳۰۰dpi – ۸.۵mb

http://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/AS16-107-17446HR.jpg ۳۰۰dpi – ۱mb

دو تصویر متفاوت از یک عکس در دو آرشیو NASA

البته اگر به کیفیت و حجم دو عکس از دو آرشیو NASA که با لینک های آبی و قرمز مشخص شده دقت کنید متوجه اختلاف فاحش در کیفیت عکس آرشیو قبلی و آرشیو فعلی NASA خواهید شد.

(۲۰۰۹) آدام آستين “Adam Austin” تحلیلگر پایگاه تحلیلی ربل “rebel” :

در اينجا مي‌توان به بررسي علمي اين مطلب (دروغ بودن سفرهای آپولو) پرداخت و دلايل متعددي را بيان كرد اما اين دلايل را مي‌توان در ساير مقالات و كتاب‌ها پيدا كرد. آنچه كه مرا به نگاشتن اين مطلب وا داشته، داستان جديدي بود كه در اين رابطه شنيدم. اين داستان جديد اين است كه ناسا اعلام كرده كه قطعه فيلم مربوط به سفر فضانوردان كاملاً فرسوده شده و ناسا مي‌خواهد آن را در “هاليوود ” ترميم كند!اين پژوهشگر غربي با اشاره به تصاوير جديد منتشر شده توسط ناسا از پروژه سفر به ماه، تصريح كرد: در تصاوير منتشر شده توسط ناسا، آرشيوهاي قبلي در سمت چپ و تصاوير ترميم شده در سمت راست قرار دارند اما مطلب مضحك اين است كه كيفيت تصاوير آرشيوي بسيار بهتر از تصاوير ترميم شده هستند. آستين با يادآوري سخنان يكي از مهندسان ارشد ناسا در اين‌باره كه گفته بود “هيچ چيز ساختگي درباره سفر فضانوردان ناسا به كره ماه وجود ندارد “، خاطرنشان كرد: بايد در مقابل اين اظهارات اين سوال را پرسيد كه اگر واقعاً ناسا ۱۲ فضانورد خود را به ماه فرستاده بود، چرا بايد اكنون صحبت از ساختگي بودن يا نبودن سفر به ماه به ميان آيد. آن‌ها در حقيقت مي‌خواهند پيش از آنكه كسي فرصت زير سوال قرار دادن اين قضيه را داشته باشد، پاسخ آن را داده باشند!شاید اختلاف کنتراست عکسها در اسکن های متفاوت دو آرشیو قبلی و فعلی دلیل این تفاوت باشه، اما به یقین دو عکس زیر که از ماموریت آپولو ۱۵  در آرشیو فعلی هست، نمی تونه به دلیل اختلاف کنتراست باشه.به چرخ ماهنورد دقت کنید:

AS15-85-11438

AS15-82-11169

بخشی از مقاله بزرگترین دروغ قرن بیستم

“ماه پيما داراي تايرهاي قابل بادكردن بود كه اگر از قبل بادشده بود وبه ماه رفته بود، آنجا منفجر مي شد. حالا اگر بدون باد هم به ماه مي رفت، آنجا هوايي براي باد كردن آن وجود نداشت. سنجابهاي حرفه اي پروژه ي آپولو مي گويند كه ماه پيما داراي تايرهای همراه با شبكه فلزي محكم بوده است. بله، ماه پيماي موجود در موزه كه از اواسط دهه ي هفتاد (پنج شش سال پس از اولين سفر به ماه) به جا مانده است، چنين خصوصيتي دارد. چرا كه سنجابها فهميدند كه تايرهاي باد شونده به هيچ وجه (چه در زمين باد شوندوچه در ماه) در ماه قابل استفاده نيستند. ناسا ۴۰ سال وقت داشته است كه به اصلاح اشتباهات ساده و آشكار برنامه ي آپولو بپردازد. هر وقت كسي ايرادي مي گرفته است، ناسا اين اشتباهات را اصلاح مي كرده است و چيزي نمي گفته است، مثلاً آنها نمي توانند بگويند چرا اين همه چيز خلاف قاعده در اولين محل فرود وجود دارد. در هر صورت من عكس هايي از ماه پيما كه تصور مي شود بر روي ماه بوده است، در اختيار دارم كه دقيقاً همان تايرها و حتي والوهاي تايرهايي را دارد كه در مركز هوايي كندي استفاده مي شود به عبارت ديگر آنها يك نوع و يك جنسي هستند. از زماني كه چنين اشتباه بزرگي در وب سايت من مثل بمب منفجر شد، تصاوير اوليه كه از نماي نزديك از ماه پيما بود و در اينترنت قرار داشت، تغيير كرده است.”

البته ناگفته نماند که NASA حرف C روی سنگ رو این طور توجیه کرده که اون در حقیقت یک تار مو بوده،لای اسکنر.
پس با این استدلال NASA احتمالا” این هم یک تکه از کوه است، لای اسکنر!

AS14-66-9305

این عکس هم در نوع خودش یک شاهکار در دنیای عکاسی به حساب میاد.

جالبه بدونید که این عکس تا این لحظه هنوز ویرایش نشده و در آرشیو NASA موجود هست. کاملا” مشخصه که مونتاژ کارهای NASA سعی داشتن سایه هایی رو که نور خورشید ساختگی، روی + ها انداخته رو پاک کنند. البته تصاویر گویای این مطلب هستش که زیاد توی کارشون دقت به خرج ندادن!

طبق گفته NASA در اینجا این + ها مربوط به دوربین Hasselblad 500ELs، مابین شاتر و فیلم قرار گرفته و برای تخمین فاصله زاویه ای بین اشیاء در میدان دید است. 
از آنجایی که Reseau plate یا همان صفحه شیشه ای کاملا” فیکس است و مکان + ها روی اون صفحه ثابت است و + مرکزی هم دقیقا” در مرکز عکس است و دقیقا” حالت ۹۰ درجه دارد (+ها کج نیستند) مشکل از دوربین نمیتواند باشد و اگر مشکل در جاسازی فیلم بود اصلا” نباید عکسی به این واضحی ثبت میشد.
حالا سوال این است که چرا فقط در بعضی + ها سایه افتاده؟ اگر مشکل فقط تابش مستقیم نور خورشید بود باید روی همه + ها سایه می افتاد،نه فقط بعضی از آن ها.
ضمن اینکه در همین ماموریت عکس های بسیاری است که خورشید دقیقا” مستقیم روی لنز افتاده ولی هیچ سایه ای دیده نمیشود، البته وجود هاله ای به دور خورشید هم خود در هاله ای از ابهام است! زیرا علت این پدیده در عکس وجود اتمسفر است و ماه هم که هیچ اتمسفری ندارد.

AS16-122-19533

این را هم بدانید که NASA عکس HR همان شماره و چند عکس قبل و بعدش را به دلیل کیفیت بالاتر و عدم نمایان تر شدن افتضاح خودش از آرشیو جدیدش هم پاک کرد!لینک عکس پاک شده: http://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/AS16-122-19533HR.jpg 

نکته جالب هم این است که آلبوم های سرفصل آرشیو هم کم کم شروع کردند به غیب شدن!

Apollo 11 Thumbnails
۳۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag36.jpg
۳۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag37.jpg
۳۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag38.jpg
۳۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag39.jpg
۴۰ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag40.jpg
۴۱ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag41.jpg
۴۲ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag42.jpg
۴۳ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag43.jpg
۴۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag44.jpg
۴۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/Ap11_Mag45.jpg

Apollo 12 Thumbnails
۴۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag46.jpg
۴۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag47.jpg
۴۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag48.jpg
۴۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag49.jpg
۵۰ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag50.jpg
۵۱ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag51.jpg
۵۲ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag52.jpg
۵۳ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag53.jpg
۵۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag54.jpg
۵۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag55.jpg
۵۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag56.jpg
۵۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a12/Ap12_Mag57.jpg

 

Apollo 14 Thumbnails
۶۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag64.jpg
۶۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag65.jpg
۶۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag66.jpg
۶۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag67.jpg
۶۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag68.jpg
۶۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag69.jpg
۷۰ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag70.jpg
۷۱ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag71.jpg
۷۲ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag72.jpg
۷۳ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag73.jpg
۷۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag74.jpg
۷۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag75.jpg
۷۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag76.jpg
۷۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag77.jpg
۷۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag78.jpg
۷۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag79.jpg
۸۰ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a14/Ap14_Mag80.jpg

 

Apollo 15 Thumbnails
۸۱ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag81.jpg
۸۲ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag82.jpg
۸۳ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag83.jpg
۸۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag84.jpg
۸۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag85.jpg
۸۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag86.jpg
۸۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag87.jpg
۸۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag88.jpg
۸۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag89.jpg
۹۰ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag90.jpg
۹۱ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag91.jpg
۹۲ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag92.jpg
۹۳ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag93.jpg
۹۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag94.jpg
۹۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag95.jpg
۹۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag96.jpg
۹۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag97.jpg
۹۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag98.jpg
۹۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/Ap15_Mag99.jpg

 

Apollo 16 Thumbnails
۱۰۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag104.jpg
۱۰۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag105.jpg
۱۰۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag106.jpg
۱۰۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag107.jpg
۱۰۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag108.jpg
۱۰۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag109.jpg
۱۱۰ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag110.jpg
۱۱۱ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag111.jpg
۱۱۲ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag112.jpg
۱۱۳ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag113.jpg
۱۱۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag114.jpg
۱۱۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag115.jpg
۱۱۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag116.jpg
۱۱۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag117.jpg
۱۱۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag118.jpg
۱۱۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag119.jpg
۱۲۰ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag120.jpg
۱۲۱ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag121.jpg
۱۲۲ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag122.jpg
۱۲۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag124.jpg
۱۲۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a16/Ap16_Mag125.jpg

Apollo 17 Thumbnails
۱۳۳ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag133.jpg
۱۳۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag134.jpg
۱۳۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag135.jpg
۱۳۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag136.jpg
۱۳۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag137.jpg
۱۳۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag138.jpg
۱۳۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag139.jpg
۱۴۰ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag140.jpg
۱۴۱ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag141.jpg
۱۴۲ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag142.jpg
۱۴۳ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag143.jpg
۱۴۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag144.jpg
۱۴۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag145.jpg
۱۴۶ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag146.jpg
۱۴۷ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag147.jpg
۱۴۸ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag148.jpg
۱۴۹ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag149.jpg
۱۵۰ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag150.jpg
۱۵۱ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag151.jpg
۱۵۲ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag152.jpg
۱۵۳ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag153.jpg
۱۵۴ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag154.jpg
۱۵۵ www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/A17_Mag155.jpg

 

نکته جالب بعدی هم این که ابتدا با بازکردن لینکهای حذف شده با این صفحه روبرو می شدم:

زمین شناسان:قطعه سنگ NASA یک چوب فسیل شده است.

خب باردیگر به موضوع سنگ ها میپردازیم اما اینبار گسترده تر.

زمین شناسان پس از برسی یک قطعه سنگ که در موزه ملی هلند نگهداری می شود (و به ادعای NASA یکی از سنگ هایی است که توسط فضانوردان از ماه آورده شده) اعلام کردند که این قطعه سنگ ماه کاملا جعلی بوده و در حقیقت یک تکه چوب فسیلی است.

گفته می شود اين سنگ در سال ۱۹۸۸ به اين موزه رسيد. پس از مرگ “ويلم دريس” نخست وزير سابق هلند در كلكسيون شخصي وي پيدا شد. اين سنگ را جي. ويليامز ميدندورف سفير وقت آمريكا در هلند در ۹ اكتبر ۱۹۶۹ به وي اهدا كرده بود.
 
در آن زمان سه فضانورد ماموريت آپولو ۱۱ از هلند بازديد مي كردند. در حقيقت پس از ماموريت آپولو ۱۱ آمريكا سه فضانورد اين ماموريت را در مدت ۴۵ روز به ۲۴ كشور دنيا فرستاد و اين فضانوردان به عنوان هديه سنگهايي را كه از ماه جمع آوري كرده بودند به روساي اين كشورها هديه مي دادند.
زماني كه اين قطعه وارد كلكسيون نخست وزير وقت هلند شد هيچ ترديدي در مورد اصل بودن آن باقي نماند. اين درحالي است كه دانشمندان دانشگاه آمستردام پيش از اين گفته بودند كه اين قطعه نمي تواند از ماه آمده باشد.
 
جي. ويليامز ميدندورف سفير وقت آمريكا در هلند كه دوران بازنشستگي خود را پشت سر مي گذارد در اين خصوص اظهار داشت: “با گذشت ۴۰ سال از آن رويداد ديگر قادر نيست تمام جزئيات آن را به خاطر بياورد اما مطمئن است كه سنگ را از وزارت امور خارجه آمريكا دريافت كرده بود.”
 خاندرا فن گلدر سخنگوي موزه: “اين يك داستان زيبا با سئوالات بسياري است كه هنوز جوابي براي آنها نداريم. به هر حال مي توانيم به آن بخنديم!”
بخشی از مقاله بزرگترین دروغ قرن بیستم:
 

در مورد سنگ هايي كه از ماه آورده شده اند چه مي گوئيد؟ اين سنگ ها ثابت مي كنند كه فرود روي ماه واقعاً صورت گرفته است؟ پاسخ: نه اين طور نيست. اين سنگ ها بيشترين تاكتيك مورد استفاده ي ناسا و PAN است، اما هيچ چيز را ثابت نمي كند. ناسا مدت ها قبل از مأموريت آپولو به توليد سنگ هاي شبيه سازي شده ي ماه مي پرداخته است كه اين موضوع در كتابي كه در سال ۱۹۶۶، سه سال قبل از آپولو ۱۱، چاپ شده است، اثبات شده است. اين سنگ هاي شبيه سازي شده از سنگ بازالت و نمونه شهاب سنگ هاي پيدا شده در آنتراكتيكا ساخته شده است. اين سنگ هاي شبيه سازي شده كه به دانشگاه هاي سرتاسر جهان فرستاده مي شود به نظر واقعي مي رسد. (كه اين طور نيست). اين سنگ هاي شبيه سازي شده، البته از هر نمونه سنگ موجود روي زمين متفاوت به نظر مي آيد و ناسا هم همين را مي خواهد. اين دليلي است براي آن كه زمين شناسان مي گويند چنين سنگ هايي در هيچ كجاي زمين پيدا نخواهد شد. البته كه چنين نيست چون اين سنگ ها فقط توسط ناسا توليد شده است و با سنگ هاي اصلي متفاوت است. ناسا سنگ های شبيه سازي شده و غبارهاي شبيه سازي شده ي ماه را آن قدر ارزان توليد كرده است كه بابتش لازم نيست پولي بدهد، غير از هزينه ي حمل و نقل آن.

http://phys.org/news171006198.html

http://manonmoon.ru/book/16.htm

http://www.telegraph.co.uk/science/space/6105902/Moon-rock-given-to-Holland-by-Neil-Armstrong-and-Buzz-Aldrin-is-fake.html

http://www.nbcnews.com/id/32581790/ns/technology_and_science-space/t/moon-rock-museum-just-petrified-wood/#.UasrkEqJW_I

http://usatoday30.usatoday.com/news/offbeat/2009-08-27-moon-rock-museum_N.htm

 

بخشی از مستند فاکس

ویدئو۱ مربوط به ماموریت Apollo ۱۶ است که در اولین پیاده روی به Stone Mountain و در ۲۱ آوریل و در فاصله یک کیلومتری غرب نقطه فرود انجام شد.

ویدئو۲ مربوط به فردای آن روز است که در ۴ کیلومتری جنوب نقطه فرود انجام شد.

با مقایسه فیلم ها متوجه میشویم که صخره های موجود دقیقا یکسان هستند! اگر ماموریت ها در دو منطقه مختلف انجام شده باشد چگونه میتوان این موضوع را توضیح داد …؟

بيل کيسينگ نويسنده کتاب “ما هرگز به ماه نرفتيم:

Kaysing, Bill. We Never Went to the Moon: America’s Thirty Billion Dollar Swindle 
  Cornville, Az: Desert Publications, 1981  ISBN 0-87947-388-6

فضانوردان در محلي مخفی شده و موشکی به آسمان مي‌رود. سپس در روز بازگشت آن‌ها را در داخل کپسول نشانده و بوسيله‌ هواپيما روی اقيانوس رها کرده اند.

مسیر هوایی توکیو به سانفرانسیسکو

هنگام مصاحبه‌ بيل کيسينگ در تلويزيون خلباني با برنامه تماس گرفته و میگوید:

در زمان بازگشت آپولو۱۵ او و تعدادي از مسافرين پروازش از توکيو به سانفرانسيسکو يک هواپيمای C-5A را مشاهده کرده‌اند که کپسول را روي اقيانوس رها کرده و سپس چترهای کپسول باز شد و در سطح اقيانوس فرود آمد!

اینها مثلا” فضانوردان فاتح ماه در حال انتقال به قرنطینه هستند تا مشخص شود ویروس ناشناخته ای از ماه به زمین منتقل نکرده باشند، و بعد در سطح جامعه رها شوند!
سوال این است که تکلیف ویروس های داخل آپولو چه می شود؟!
اصلا” این به اصطلاح فاتحان ماه به چه دلیل از ماسک استفاده کردند؟! تصور کنید مثلا” چند روز، چند نفری، درون یک کپسول ۱*۲ قرار گرفته باشید و … ! آقا بزن ماسکووو! 🙂

این جا سوأل دیگه ای که مطرح است این است که چه باکتری هایی ممکن است روی ماه موجود باشد؟ در حالی که برای چندین میلیون سال هر ۲۷ روز ماه با فضای سرد از -۱۵۰ ° C، تا +۱۵۰ ° C، و تحت تابش مستقیم تشعشع های خورشیدی است؟ آیا پزشکان به یک چنین شرایطی نمی گویند استریلیزاسیون؟!

و اگر باکتری هایی در ماه وجود دارند که تا این اندازه مقاوم هستند، پس چطور با یک قرنطینه و یک سری ماده ضد عفونی کننده از بین رفته اند؟!

بیل کیسینگ معتقد بود تنها کمکی که زدن ماسک و قرنطینه به فضانوردان می کرد این بود که آن ها را از مصاحبه های ناخواسته و سوتی های احتمالی! حفظ می کرد.

AS17-141-21608

در بازتاب شیشه کلاه این مثلا” فضانورد،همکارش اصلا” تجهیزاتی به پشتش نیست؟ !!

AS11-40-5942 و AS11-40-5943

برای مشاهده ابعاد بزرگتر روی عکس اشاره کنید.

AS11-40-5874 و AS11-40-5875

این عکسها هم به وضوح نشان دهنده این نکته هستند که زمینه تمام عکس ها بعدا” به عکس اضافه شده.
که خب همان طور که قبلا” گفتیم مشخص است که در بعضی از عکس ها زیاد دقت به خرج ندادند!

AS14-66-9325 و AS16-107-17446

AS14-66-9324

با توجه به نوع فرمان و چرخش ماهنورد، نکته ای که در این عکس ها خودنمایی میکند رد عجیب ماهنورد است.

قبلا” در توضیحات ماهنورد بدون رد شاهد بودیم که ماهنورد در بیشتر عکس ها اصلا” هیچ ردی ندارد و یا در مورد عکس AS16-107-17446 به وضوح ویرایش عکس ها توسط NASA مشخص شد،حالا باید ببینیم NASA برای چندمین بار! این عکس را ویرایش میکند یا …

AS15-85-11435 ۳۶۳۷۳۸

برای مشاهده تصویر بزرگتر روی عکس اشاره کنید.
برای مشاهده تصاویر اصلی روی شماره عکس اشاره کنید.

همانطور که در تصویر مشخص است با توجه به عمق گودال و با ارتفاعی که شاسی ماهنورد دارد باید در قسمت سبز رنگ، رد شاسی روی خاک مشخص می بود، که این طور نیست!

نکته منطقی در مورد این عکس هم رانندگی بسیار بد David R. Scott و James B. Irwin است. چرا باید در چنین ماموریتی این مثلا” فضانوردان، زمین هموار (مثلا” ماه!) را رها کنند و با یک چنین خودروی با ارزشی (به گفته خودشان) دقیقا” از وسط گودال رد شوند؟! واقعا” شانس آوردند که چپ نکردند!
البته این مورد در عکس AS16-107-17446 با توجه به سنگی که با ماهنورد از روی آن رد شدن هم صادق هست.

جناب NASA در آرشیو عکس خودش برای این مسئله توضیح داده که به دلیل حواس پرتی فضانوردان ماهنورد به طور ناخواسته در سراشیبی حرکت کرده!
یعنی می خواهم بگویم مطمئن باشید که هر چه ناسا میگوید، همان درست است! 🙂

AS15-86-11670

در تمام عکسهای آپولو ۱۵ غیر از این عکس در هیچ کجای دیگه اینچنین ردی دیده نمیشه.
به عاج کف چکمه دقت کنید:

اطلاعات بیشتر اینجا

بخش دیگری از مستند فاکس

ﻧﯿﻞ ﺁﺭﻣﺴﺘﺮﺍﻧﮓ ﺣﺪﻭﺩ ۱۴ ﻣﺎﻩ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﭘﺮﺗﺎﺏ ﺷﺪﻥ ﺑﻪ ﻣﺎﻩ، ﻓﻀﺎﭘﯿﻤﺎ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﻭﺩ ﺁﺯﻣﺎﯾﺸﯽ ﺗﺴﺖ ﮐﺮﺩ. ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩ ﻭ ﭼﻨﺪ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﮐﻮﺑﯿﺪﻩ ﺷﺪﻥ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﺍﺟﮑﺖ ﮐﺮﺩ!
ﺍﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻪ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﻓﺮﻭﺩ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﻭ ﺳﻘﻮﻁ ﮐﺮﺩﻩ ﭼﻄﻮﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺑﺎﺭ ﺍﻭﻝ ﺭﻭﯼ ﻣﺎﻩ ﻓﺮﻭﺩ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﺳﺖ؟!

همچنین سطح تکنولوژی! سفینه “مورفیوس” ناسا در سال ۲۰۱۲ را می توانید در اینجا ببینید.

برای مشاهده ابعاد بزرگتر روی عکس اشاره کنید.

AS17-134-20387

در این ماموریت از ماموریت های تخیلی آپولو تنها ۳ نفر تشریف فرما شدند به استودیو! ببخشید کره ماه!

یک نفر داخل ماژول CSM و دو نفر به همراه LEM مقوایی، روی استودیو (کره ماه) فرود آمده اند. یعنی به گفته ناسا فقط دو نفر در این ماموریت روی کره ماه قدم میزدند. حالا یک بار دیگر به عکس بالا نگاه کنید.

دو انعکاس فضانورد روی شیشه کلاه نفر سوم! البته اگر کمی بیشتر دقت کنید تجهیزات استودیویی را نیز میتوانید ببینید!

a17v.1182451

در فیلمی که از این صحنه توسط دوربین LRV الکتریکی ماموریت آپولو ۱۷ ثبت شده نمایی که توسط شیشه کلاه منعکس شده را میتوانید ببینید که البته هیچ شباهتی هم به انعکاس کلاه در این عکس ندارد!

جالب اینجاست که یکی از نکاتی که در رابطه با معلق بودن فضانوردان توسط طنابهای نامرءی مطرح شده مربوط به همین صحنه است.

حال به بررسی تعداد تصاویر آپولو ها با توجه به حساب زمانشان می پردازیم

تعداد عکس های هر ماموریت:

Apollo 11……….. ۱۲۱
Apollo 12……….. ۵۰۴
Apollo 14……….. ۳۷۴
Apollo 15……….۱۰۲۱
Apollo 16……….۱۷۶۵
Apollo 17……….۱۹۸۶

زمان هر ماموریت:

Apollo 11……..۱ EVA …..۲ hours, 31 minutes……۱۵۱ minutes
Apollo 12……..۲ EVAs…..۷ hours, 50 minutes……۴۷۰ minutes
Apollo 14……..۲ EVAs…..۹ hours, 25 minutes……۵۶۵ minutes
Apollo 15……..۳ EVAs…۱۸ hours, 30 minutes….۱۱۱۰ minutes
Apollo 16……..۳ EVAs…۲۰ hours, 14 minutes….۱۲۱۴ minutes
Apollo 17……..۳ EVAs…۲۲ hours, 04 minutes….۱۳۲۴ minutes

کل زمان ماموریت های تخیلی آپولو، ۴۸۳۴ دقیقه

کل عکس های گرفته شده ۵۷۷۱ عکس، یعنی هر ۵۰ ثانیه یک عکس

حالا نگاهی می کنیم به ماموریت های دیگر انجام شده در سفرهای تخیلی آپولو! که زمان انجام آنها باید از این زمان کسر شود.

Apollo 11
بازرسی LEM جهت گزارش وضعیت و آسیب های احتمالی
نصب پرچم
باز کردن و استقرار و فعال کردن تجهیزات رادیویی و تلوزیونی
برقراری تماس با زمین (و البته مکالمه با پرزیدنت نیکسون)
باز و استقرار بسته های آزمایش های متعدد
جمع آوری حدودا” ۲۱ کلیو و ۶۰۰ گرم نمونه سنگ
زمان طی شده برای طی مسیرهای طولانی در ماه
بازگشت به LEM

Apollo 12
بازرسی LEM جهت گزارش وضعیت و آسیب های احتمالی
نصب پرچم
باز کردن و استقرار و فعال کردن تجهیزات رادیویی و تلوزیونی (و البته در این ماموریت زمان صرف شده برای تعمیر دوربین تلوزیونی معیوب)
برقراری تماس با زمین
باز و استقرار بسته های آزمایش های متعدد
پیاده روی به مکان های مختلف
بازرسی ۳ نقشه بردار اتومات و Retrieve کردن آنها
جمع آوری حدودا” ۳۴ کیلو و ۳۰۰ گرم نمونه سنگ
بازگشت به LEM

Apollo 14
بازرسی LEM جهت گزارش وضعیت و آسیب های احتمالی
نصب پرچم
باز کردن و استقرار و فعال کردن تجهیزات رادیویی و تلوزیونی
برقراری تماس با زمین
باز و استقرار بسته های آزمایش های متعدد
باز کردن وسیله مخصوص جمع آوری سنگ

پیاده روی به مکان های مختلف
جمع آوری حدودا” ۴۲ کیلو و ۸۰۰ گرم نمونه سنگ
بازگشت به LEM

Apollo 15
بازرسی LEM جهت گزارش وضعیت و آسیب های احتمالی
نصب پرچم
باز کردن و استقرار و فعال کردن تجهیزات رادیویی و تلوزیونی
برقراری تماس با زمین
باز،مونتاژ،تجهیز و تست LRV الکتریکی و چهار چرخ و رانندگی حدود ۲۷ کیلومتر با این وسیله
باز و استقرار بسته های آزمایش های متعدد
جمع آوری ۷۶ کیلو و ۶۰۰ گرم نمونه سنگ
بازگشت به ماهنورد و بازگشت به LEM با سرعت تنها ۱۲.۸ کیلومتر بر ساعت

Apollo 16
بازرسی LEM جهت گزارش وضعیت و آسیب های احتمالی
نصب پرچم
باز کردن و استقرار و فعال کردن تجهیزات رادیویی و تلوزیونی
برقراری تماس با زمین
باز،مونتاژ،تجهیز و تست LRV الکتریکی و چهار چرخ و رانندگی بیش از ۲۵ کیلومتر با این وسیله
باز و استقرار بسته های آزمایش های متعدد (وسیله های بیشتر نسبت به ماموریتهای قبل از جمله دوربین های ماوراء بنفش جدید علمی، راه اندازی دوربین UV )

جمع آوری بیش از ۹۴ کیلوگرم نمونه سنگ
بازگشت به ماهنورد و بازگشت به LEM با سرعت تنها ۱۲.۸ کیلومتر بر ساعت

Apollo 17 
بازرسی LEM جهت گزارش وضعیت و آسیب های احتمالی
نصب پرچم
باز کردن و استقرار و فعال کردن تجهیزات رادیویی و تلوزیونی
برقراری تماس با زمین
باز،مونتاژ،تجهیز و تست LRV الکتریکی و چهار چرخ و رانندگی بیش از ۴۹ کیلومتر با این وسیله
باز کردن و استقرار بسته های آزمایش های متعدد
جمع آوری بیش از ۱۱۰ کیلوگرم نمونه سنگ
بازگشت به ماهنورد و بازگشت به LEM با سرعت تنها ۱۲.۸ کیلومتر بر ساعت
……….

و البته بسیاری کارهای انجام شده دیگر در این ماموریت ها که در آرشیو ناسا ثبت شده و در این لیست نیامده است.
حالا با توجه به دوربینی که مثلا” فضانوردها در اختیار داشتند،
(که البته خود این دوربین هم به تنهایی اثبات کننده جعلی بودن تمامی عکس های آرشیو ناسا میباشد)
با توجه به زمان انجام هر قسمت از ماموریت،زمان مورد نیاز برای گرفتن این تعداد عکس در هر ماموریت به شرح زیر است:


آپولو ۱۱  تفریق ۲ ساعت (۱۲۰ دقیقه)، مانده ۰۳۱ دقیقه برای عکس گرفتن
آپولو ۱۲  تفریق ۴ ساعت (۲۴۰ دقیقه۲۳۰ دقیقه برای 
عکس گرفتن
آپولو ۱۴ … تفریق ۳ ساعت (۱۸۰ دقیقه)، ۳۸۵ دقیقه برای عکس گرفتن
آپولو ۱۵ … تفریق ۶ ساعت (۳۶۰ دقیقه)، ۷۵۰ عدد دقیقه برای عکس گرفتن
آپولو ۱۶ … تفریق ۶ ساعت (۳۶۰ دقیقه)، ۸۵۴ دقیقه برای عکس گرفتن
آپولو ۱۷  تفریق ۸ ساعت (۴۸۰ دقیقه)، ۸۴۴ دقیقه برای عکس گرفتن

بنابر این

آپولو ۱۱ ….. ۱۲۱ عکس در ۰۳۱ دقیقه …….. ۳.۹۰ عکس در هر دقیقه
آپولو ۱۲ ….. ۵۰۴ عکس در ۲۳۰ دقیقه …….. ۲.۱۹ عکس در هر دقیقه
آپولو ۱۴ ….. ۳۷۴ عکس در ۳۸۵ دقیقه …….. ۰.۹۷ عکس در هر دقیقه
آپولو ۱۵ … ۱۰۲۱ عکس در ۷۵۰ دقیقه …….. ۱.۳۶ عکس در هر دقیقه
آپولو ۱۶ … ۱۷۶۵ عکس در ۸۵۴ دقیقه ……. ۲.۰۶ عکس در هر دقیقه
آپولو ۱۷ … ۱۹۸۶ عکس در ۸۴۴ دقیقه ……. ۲.۳۵ عکس در هر دقیقه

یا به عبارت ساده تر:

آپولو ۱۱ …….. در هر ۱۵ ثانیه یک عکس
آپولو ۱۲ …….. در هر ۲۷ ثانیه یک عکس
آپولو ۱۴ …….. یک عکس در هر ۶۲ ثانیه
آپولو ۱۵ …….. در هر ۴۴ ثانیه یک عکس
آپولو ۱۶ …….. در هر ۲۹ ثانیه یک عکس
آپولو ۱۷ …….. در هر ۲۶ ثانیه یک عکس

اکثر عکس ها در مکان های مختلف گرفته شده اند،که مطمئنا” هر عکس نیاز به طی مسیر و صرف زمان داشته است.
تمامی عکس ها بدون viewfinder گرفته شده اند،با استفاده از تنضیمات دستی دوربین،لباسهای فضایی بر تن و دستکش های زمخت و سفت در دست!
به طور یقین تعداد بسیار زیادی عکس در یک چهارچوب زمانی غیر ممکن گرفته شده اند.

سوال این است:
پس چرا این تعداد عکس وجود دارد؟! …

 

http://www.aulis.com/skeleton.htm

 

ماهنورد یک مدل کنترلی است و سرنشین هم یک عروسک!

Vsevolod Yakubovich مدیر عکاسی Mosfilm قدیمی ترین و بزرگترین استودیو فیلم در اروپا
او همچنین به عنوان فیلمبردار بسیار مجرب و جلوه های ویژه در بیش از ۲۰۰ فیلم همکاری کرده است.

مشاهده کلیپ توضیح درباره ماهنورد در زیر:

 

 

همانطور که در کلیپ میبینید ماهنورد دارای یک سرنشین ثابت و مصنوعی است.

 

 

نقض قوانین فیزیک توسط آپولو ۱۱ و ۱۷

مشاهده کلیپ در آپارات

در این کلیپ از ماموریت آپولو ۱۱ از نمای CSM شاهدیم که کل مجموعه LM در فضا معلق هست و با سرعت چند ده هزار کیلومتر در ساعت در حال حرکت و در جهت ثابتی نیز در حال چرخش است.

اما ناگهان و به شکل کاملا” خنده داری! جهت چرخش، عوض شده و LM در محور دیگری شروع به چرخش می کند!

مطمئنا” اگر از راکتهای کوچک نصب شده بر روی LM برای تغیر چرخش LM با وزن بیش از ۱۵ تن (بیش از ۲ تن در ماه) با سرعت چند ده هزار کیلومتر در ساعت استفاده شده بود،شعله و نور خروجی اون راکتها باید تمام کادر رو پر می کرد.

http://spaceflight.nasa.gov/gallery/video/apollo/apollo11/mpg/apollo11_onbclip14.mpg

مشاهده کلیپ در آپارات

این کلیپ لحظه صعود آپولو ۱۷ (Apollo 17 Ascent) رو نشون میده.

در مرحله صعود، LM به طور ناگهانی شروع به برخواستن می کند اما ادامه مسیر را به صورت یکنواخت و ثابت بالا میرود،در حالی که هیچ اثری از راکت پرتاب و شعله و گاز خروجی اون نیست!

Twist و تاب خوردن خنده دار LM در هنگام بالا رفتن،نشون میده که NASA از یک طناب برای بالا کشیدن LM مقوایی استفاده کرده.

البته مسئله بعدی اینه که وقتی LM به ارتفاع مورد نظر رسید،چرا صدای راکتهای پرتاب شنیده میشه؟در حالی که طبق گفته خود NASA ماه هیچ اتمسفری نداره و خلاء کامل هست و قائدتا” نباید صدایی وجود داشته باشه.

لازم به ذکر هست که ماه جاذبه ای حدود یک ششم زمین دارد و LM بیش از ۱۵ تن در زمین و بیش از ۲۰۰۰ کیلو گرم در ماه وزن دارد.

a15v.1485317

در این کلیپ هم این مثلا” فضانورد در حال چکش زدن به میله پایه پرچم هست،که البته در اینجا کوچکترین صدایی شنیده نمیشه.

همچون مطلبی که در صفحه باد در ماه بیان شد،دو کلیپ بالا رو در کنار هم قرار بدید و مشخص کنید که صوت در ماه منتقل می شه یا نمی شه؟

و از این مهمتر اینکه LM ای که در ماه بیش از ۲تن وزن داره با چه نیرویی به طور ثابت و یک نواخت بالا میره؟

 

نوار ویدئویی اصلی آپولو ۱۱ گم شده!

در تاریخ July 13, 2006،نوارهای ویدئویی اصلی و با کیفیت بالا مربوط به ماموریت آپولو ۱۱ که ظاهرا” توسط NASA در حال انتقال به آرشیو ملی ایالات متحده بوده،در مرکز پروازهای فضایی گودارد (Goddard Space Flight Center) گم شده.

نکته جالب اینجاست که هم زمان نسخه پشتیبان این نوار که در استرالیا نگهداری میشده هم غیب شده!

John Sarkissian  جان سرکیسیان از رصد خانه استرالیا : ۶۹۸ جعبه از ۷۰۰ جعبه نوارهای اصلی گم شده!!

و NASA در سال ۲۰۰۹ در یک کنفرانس خبری جهانیان رو از نگرانی نجات میده، و اعلام میکنه که نگران نباشید، ما از روی همون نسخه بی کیفیت قدیمی نسخه جدید و با کیفیتی ساختیم!

مسئله جالب این هست که نسخه جدید فیلم ها در استودیو هالیوودی «ويزارد» (سازنده فيلم معروف کازابلانکا) ویرایش شدند.

علاوه بر این ها ناسا ادعا مي کند که در طي دهه ۷۰ ميلادي بيش از ۲۰۰ هزار نسخه از فيلم های گرفته شده از فضانوردان پاک شده اند!

“داگلاس برينکلي” استاد تاريخ دانشگاه رايس :

“اين خيلي عجيب است که سازمان ناسا اين اسناد بسيار مهم را که جزء مهمترين اسناد قرن بيستم محسوب مي گردد را در اختيار ندارد و اعلام مي کند که نوارها ناپديد شده اند. ممکن است نوارهاي ضبط شده و ويرايش شده خوب باشند اما وقتي که شما بر روي موضوعات تاريخي مطالعه مي کنيد بهتر است که اصل آنرا در اختيار داشته باشيد.”

 

البته ناگفته نمونه که پیش تر NASA دلیل اینکه چرا در مکالمات رادیویی ماموریت آپولو ۱۱ هیچ تاخیری مشاهده نمیشه؟

این طور پاسخ داده بود که:

“البته در برخی از فیلمهای ویرایش شده توسط تلویزیونهای محلی و یا سایت‌های خبری دیده می‌شود که این تأخیر مورد انتظار دیده نشده است که می‌تواند به دلیل نیاز آنها برای کوتاه‌تر کردن مدت زمان نمایش و یا پخش این فیلم‌ها با حجم کمتر روی اینترنت بوده باشد. اما در تمامی فیلم‌ها و فایلهای صوتی اصلی ناسا (که البته در اختیار خودشون هست! که الان گم شده!!) می‌توان به وضوح وجود چنین تأخیری را در مکالمه‌های بین فضانوردان با ایستگاه کنترل زمینی شنید.”

به نظر این مسئله کاملا” بدیهی است، مطمئنا” اگر بنا بود که من هم به صورت جعلی و در استودیو های هالیوود در ماه فرود بیایم، انگیزه ای برای نگهداری اصل فیلم ها نداشتم!

رد ربات چینی ها در مقایسه با رد ماهنورد آپولو

Chang’e-3

گفته شده تصاویر بالا اولین تصاویری هستند که این ربات از ماه به زمین ارسال کرده است. به رد ربات چینی ها رو خاک توجه کنید.

AS17-137-20979

حالا رد ربات ۱۴۰Kg چینی ها رو مقایسه کنید با رد ماهنورد NASA با وزن ۲۱۰Kg با ظرفیت باربری ۴۹۰Kg به علاوه وزن دو عدد مثلا” فضانورد با تجهیزات کامل!

 

 

اگر بخواهیم تک تک اشکالات و سوتی های ناسا در ماموریت های آپولو را برای شما بیاوریم، نمیتوان آن را در یک سایت به اتمام رساند بلکه باید در چند جلد کتاب درباره آن توضیح ارائه داد. قطعا افرادی هرطور شده سعی میکنند این موارد مطرح شده را قبول نکنند. قطعا افرادی توهین خواهند کرد. قطعا افرادی مارا متوهم توطئه میخوانند. اما مشکلی وجود ندارد چون آن ها با این کار نمیتوانند حقیقت را تغییر دهند. بله حقیقت این است که سفر به ماه هرگز انجام نشده. حقیقت تلخ است و مجبورید آن را مانند یک شربت تلخ قورت دهید. 

با زیر سوال رفتن سفر به ماه، تمامی تصاویری که ناسا ادعا کرد از کره زمین در طول این سفر ها تهیه شده زیر سوال میروند! چرا که آن ها نتوانستند به ماه بروند در نتیجه تمامی تصاویر کره زمین از فضا (در زمان آپولو) جعلی می باشند از جمله تصویر معروف تیله آبی. بنابراین اولین چیزی که زیر سوال میرود صحت تصاویر ناسا از زمین است حتی تصاویر جدید ناسا از زمین چرا که وقتی یکبار دروغ بزرگی را گفتند قطعا دوباره دروغ میگویند و کار خود را تکرار میکنند.

وقتی سفر به ماه رد شود، سازمان های فضایی دیگر کشور ها نیز زیر سوال میروند از جمله سازمان فضایی ژاپن که ادعا کرد با مدارگرد خود در ماه تصاویری از محل فرود آپولو ارسال کرده اما آن تصاویر همگی انیمیشنی و فیک بوده و نمیشود از یک تصویر جعلی برای اثبات تصویر جعلی دیگر استفاده کرد. خراب کردید آن هم چه خرابی! 🙂 

ناسا در پروژه ابتدایی خود مردم جهان را فریب داد! چطور میتوانیم به دیگر پروژه ها و ادعا هایشان اعتماد کنیم؟ هرچند با دلایل علمی و منطقی اکثر ادعا هایشان قابل نقض است. (درست مانند سفر به ماه)

در نتیجه اینکه تقریبا چندین سازمان فضایی در این دروغ همکاری داشتند و بله جهانیان فریب خوردند و هیچ توهمی در کار نیست. حال چرا مدافعان ناسا (که اکثرا در ایران هستند) دست از لج بازی هایشان بر نمیدارند؟ آن ها هرگز قبول نمیکنند که سفر به ماه جعلی بوده چرا که اگر قبول کنند علمشان زیر سوال میرود! چه علم مضحکی که با یک پروژه ای که حتی صحت آن زیر سوال است، نقض میشود. بله آن ها اگر قبول کنند سفر به ماه هرگز انجام نشده باید قبول کنند هیچ تصویر حقیقی ای از زمین وجود ندارد باید قبول کنند ناسا ۳۰ میلیارد دلار بودجه را بالا کشیده باید قبول کنند تمامی تصاویر ناسا صحنه سازی بوده اما آن ها چنین کاری نمیکنند و خود را درگیر این مسائل نمیکنند و میگویند: “اینها همه توهم توطئه است و من هرگز……”

تنها یک سوال اصلی و مهم باقی میماند:

چرا ناسا با توجه به پیشرفتی که در سال ۲۰۱۷ داشته صریحا اعلام میکند که نمیتواند از کمربند ون آلن عبور کرده و نیاز به یک سپر حفاظتی فوق پیشرفته (حتی برای سفر به ماه) دارد، اما توانسته در ۵۰ سال گذشته با چسباندن چند تکه مقوا،آلومینیوم و کاغذ با چسب به یکدیگر (که حتی سوراخ ها و درز هایی نیز در مدل مورد نظر وجود داشته) به ماه رفته و باز گردد؟ این چگونه ممکن است؟ باهم مقایسه کنید و خواهید دید که…. 🙂

با تشکر از همراهی شما عزیزان

منابع:

Wikipedia.org
moondeception
Theconspiracyzone.podcastpeople.com

http://www.firetown.com/2011/03/21/my-husband-directed-the-fake-moon-landing-says-stanley-kubricks-widow/
http://www.ask.com/question/whats-the-moon-landing-a-hoax
Wm. Cooper’s site: http://www.hourofthetime.com/majestyt.htm
http://www.moonfaker.com/faqs.html
http://aulis.com/investigation.htm
http://apollofacts.atspace.co.uk/
http://manonmoon.ru/index.htm
http://www.biblebelievers.org.au/masonapo.htm#NASA%20Masonic%20Conpsiracy
http://www.rasekhoon.net/Article/Show-22465.aspx

http://apod.nasa.gov/apod/ap110908.html

http://nssdc.gsfc.nasa.gov/planetary/lunar/apollo_lrv.html

http://www.nasa.gov/mission_pages/LRO/news/apollo-sites.html

http://www.isna.ir/news/9007-14556.184709

http://www.space.com/12141-moon-camera-apollo-astronaut-lawsuit.html

http://msl-scicorner.jpl.nasa.gov/Instruments/ChemCam/

http://www.nasa.gov/missions/solarsystem/f_leftovers.html

http://aulis.com/apollo_fake_reentry.htm

http://aulis.com/nasa4.htm

http://www.nasa.gov/mission_pages/apollo/missions/apollo17.html

www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/a17v.1182451.rm

۱۰ Reasons the Moon Landings Could Be a Hoax

 

http://science.slashdot.org/story/06/07/13/1654200/apollo-11-tv-tapes-go-missing

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/01/30/AR2007013002065.html

http://www.smh.com.au/articles/2006/08/04/1154198328978.html

http://www1.jamejamonline.ir/printable.aspx?newsnum=100912445257

http://www.guardian.co.uk/science/2009/jul/16/moon-landing-tapes-erased

http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_11_missing_tapes

http://www.honeysucklecreek.net/Apollo_11/tapes/Search_for_SSTV_Tapes.pdf

www.nasa.gov/pdf/617743main_NASA-USG_LUNAR_HISTORIC_SITES_RevA-508.pdf

http://nssdc.gsfc.nasa.gov/planetary/lunar/apollo_lrv.html

http://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/images17.html

 

Share this post

52 comments

اضافه کنید
 1. گودرز ۲۸ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۱۰:۰۳ پاسخ دادن

  عالی و کامل و مفید بود اون فایل pdf سیصد و خورده ای صفحه رو هم دارم میخونم فقط یه سوال پیش میاد که دلیل اینکه کل کشورهایی که سازمان مثلا فضانوردی دارن به فرض اینکه میدونن زمین تخت هستش چرا به مردم دروغ میگن و پنهانکاری میکنن به خاطر اینکه بودجه های هنگفتی رو اختلاص کنن ؟ یا چیز دیگه ای رو دنبال میکنن ؟

  • flatearther ۲۸ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۱۰:۱۷ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   🅾️چرا درباره شکل حقیقی زمین دروغ میگویند؟
   💠۱- انکار خدا و ادیان:
   امروزه در جهان فرقه های مختلف و درواقع نوعی طرز فکر به نام آتئیست و یا خداناباوران شکل گرفته اند که مخالف خدا و ادیان الهی هستند و اکثر ادعا آنان قوانین حاکم بر کیهان برای تصادفی به وجود آمدن است! این داستانی خرافی و تخیلی در علم است که حتی شواهدی ابتدایی برای اثبات آن وجود ندارد اما چون دولت ها و سازمان های به ظاهر معتبر و معروف این مطالب را منتشر میکنند مورد قبول همگان شده است! امروزه هرچند دیگر بیگ بنگ را آغاز گر جهان نمیدانند اما بیگ بنگ شروع بی خدایی است! جهانی که پایه و اساس آن قوانین فرضی فیزیک است! اما ادیان الهی و کتب مقدس سال ها پیش به حقیقت گیتی که مسطح بودن زمین است اشاره کرده اند و چون ادیان حقیقت را بیان میکنند آن ها نخواهند گذاشت مردم به حقیقت ادیان پی ببرند و همین موضوع است که به ایجاد تفکر آتئیست کمک زیادی میکند.
   ♦️♦️♦️♦️
   💠 ۲- بودجه های کلان:
   امروزه سازمان های فضایی در سراسر جهان روزانه میلیارد ها دلار بودجه از دولت هایشان میگیرند و سر آخر چه تحویل ما میدهند؟ تصاویر گرافیکی و ماموریت های فضایی ای که هیچ گاه ندیدیم! فرستادن چند موشک سوخت جامد که در آسمان میسوزند و یا استفاده از هولوگرام هفت بعدی برای نشان دادن دنیای مجازی در دنیای حقیقی هزینه کمی دارد! آن ها به بهانه ماموریت های فضایی و تلاش برای پیشرفت بشریت پول ها و بودجه های زیادی میگیرند به عنوان مثال برای سفر به ماه ناسا سی میلیارد دلار بودجه گرفت!! و با فیلم برداری در یک استادیو در هالییود و سفینه ای مقوایی و کاغذی که با آلومینیوم پوشیده شده بود ماموریت های آپولو را خلق کردند. این پول ها مطمئنا صرف پروژه هایی مانند بلوبیم (در وبلاگ توضیحات کاملی درباره بلوبیم موجود است) میشود! همچنین باید بدانید که ناسا دارای بزرگترین دستگاه تغییر آب و هوا و تولید ابر است و خدا میداند چه برنامه هایی برای آینده بشریت دارند(میتوانید مستند دستگاه تغییر آب و هوا را در کانال آپارات ما ببینید)
   دلیل اینکه سازمان های فضایی دیگر مانند چین،روسیه،کره شمالی و… افشاگری نمیکنند این است که آن ها نیز دارند از این راه سود کلانی به دست می آورند ما مثال های بسیاری از دروغین بودن ماموریت های فضایی روس ها، چینی ها، آمریکایی ها و… آوردیم که میتوانید مطالعه کنید
   ♦️♦️♦️♦️
   💠 ۳- انرژی نامحدود:
   در دنیای امروز ما برای هرچیزی باید پول پرداخت کنید! یکی از این موارد برق است! وسایل برقی و سیستم های برق رسانی بر اساس انرژی و برق محدود تنظیم شده اند و مردم در سراسر جهان باید برای داشتن برق پول پرداخت کنند اما نیکولا تسلا سال ها قبل به حقیقت وجود گنبد آسمان پی برده بود و اعتقاد داشت انرژی الکتریکی در همه جا وجود دارد و هرگز تمام نمیشود! تسلا برج واردنکلیف را ساخت و توانست انرژی الکتریکی را بدون سیم انتقال دهد و البته انرژی الکتریکی ای که تسلا به آن دست پیدا کرده بود برای انسان بی ضرر بود و البته کاملا رایگان بود و اگر این پروژه تسلا عملی میشد دیگری دولت ها و سازمان های در پشت پرده سود نمیکردند برای همین موضوع پروژه انرژی رایگان تسلا کاملا باطل شد و از بین رفت تا با روی کار آمدن انرژی محدود بتوانند سود کنند!
   ♦️♦️♦️♦️
   💠 ۴- کنترل ذهن مردم:
   یکی از دلایل دیگری که برای این بیان میشود که چرا درباره شکل زمین دروغ میگویند موضوع تکامل دروغ هاست!
   آن ها از چند قرن پیش یک مسیر تکاملی از دروغ ایجاد کردند که کم کم رشد کرد! کرویت زمین یکی از دروغ های گفته شده است! پایه و اساس تمدن و علم امروزی بر دروغ است! دانشمندانی که در اختیار دولت ها هستند و پول میگیرند تا مطالبی را عنوان کنند و به اثبات فرضی برسانند به عنوان مثال در کتاب نیروی بی کران از آنتونی رابینز، او بیان میکند که دانشمندان علم زیست شناسی ای که او با آن ها گفتگو کرده اعلام کرده اند که پول گرفته اند تا دروغ هایی را به عنوان حقیقت بیان کنند!
   هر مطلبی که در عنوان آن نام دانشمندی ذکر شده است را باور نکنید! آن ها از کودکی به شما یاد میدهند یک پدیده فقط به این دلیل اتفاق می افتد و چون شما از کودکی با این تفکر بزرگ شده اید و به مدرسه و دانشگاه رفته اید خود به خود این دروغ برای شما تبدیل به حقیقت میشود و آن را باور میکنید و این کنترل ذهن است.
   🔸🔸🔸🔷🔶🔹🔹🔹

   موفق باشید

 2. گودرز ۲۸ مهر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۴:۱۴ پاسخ دادن

  داداش راهی که پیش گرفتی خیلی سخته چون چندین قرن با این تصور که زمین کره هستش مردم دارن زندگی میکنن و حتی ناسا هر رو با دستآوردهای دروغین داره ذهن مردم رو شست و شو میده منم اول متعصب حرفه ای بودم ولی بعد خودندن این مطالب و کمی تامل دارم به این نتیجه میرسم که این همه چیزی که ما در مورد زرمین و فضا ممیدونیم همش پوچ هستش با این حال باز با خودم درگیری ذهنی دارم چون اونقدر دیدم و گفتن تو برنامه های علمی و مجلات و غیره شده ملکه ذهن و پاک کردن و آزاد سازی ذهن و اوهام خیلی سخت هستش
  موفق باشی

 3. گودرز ۲۸ مهر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۴:۱۹ پاسخ دادن

  یه سوال دیگه هم داشتم اگه یه بالن هواشناسی کوچیک که یه دوربین و با یه فرستنده جی پی اس بهش وصل کنیم بزاریم صعود کنه و همزمان دوربین شروع به ضبط کنه این بالن تا چه ارتفاعی بالا میره ؟ و آیا میشه تخت بودن زمین رو فهمید ؟

  • flatearther ۲۸ مهر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۴:۲۲ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   بالن های ارتفاع زیاد معمولا تا ۳۷ و نهایت ۴۰ کیلومتری میروند. بله تمامی بالن هایی که ارسال شده تخت بودن زمین را نشان میدهند. اگر زمین کروی باشد، با توجه به هندسه کروی از ۱۰ کیلومتر به بعد باید شاهد انحنای افق باشیم. باید در ارتفاع ۱۰ کیلومتری با دید ۶۰ درجه و در یک هوای بدون ابر قادر به دیدن انحنای زمین باشیم اما حتی انحنای زمین در ۴۰ کیلومتری نیز دیده نشده. موشک های آماتور تا ارتفاع حدود ۱۱۰ کیلومتری هم بالا رفتند اما باز هم انحنایی مشاهده نشد.
   موفق باشید

 4. ناشناس ۲۸ مهر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۶:۴۰ پاسخ دادن

  سلام خیلی ممنون از زحمات شما واقعا تامل برانگيزه خدا خیرتان بدهد بسیار جالب است
  لطفا بفرمایید از نظر شما خروج از آتمسفر ممکن است؟
  بعد از آتمسفر چه هست و کلا آتمسفر به کدام لایه ها میگویید؟
  آیا فضای خلاء بعد از آتمسفر وجود دارد؟

  • flatearther ۲۸ مهر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۶:۴۵ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   بله از اتمسفری که آن را بصورت لایه آبی رنگ میبینیم ممکن است اما هیچ بشری از زمین خارج نشده. طبق مدل زمین تخت آسمان یک جسم جامد بر فراز جو است. خیر هیچ فضای خلایی وجود ندارد
   موفق باشید

 5. گودرز ۲۹ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۹:۴۹ پاسخ دادن

  سلام و خسته نباشید

  دو تا سوال داشتم برا این مدل زمین تخت مدلی چیزی ندارید ؟
  سوال بعدی برای درک ساده تر مدل زمین تخت و مدل شب و روز و فصلها و غیره نرم افزار برا گوشی یا کامپیوتر اگه هست لینک بزارید بی زحمت

 6. آریا ۳۰ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۱۱:۲۷ پاسخ دادن

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده و گردآورنده این مقاله. بسیار بسیار کامل بود و تمام دروغهای ناسا رو قشنگ نشون داد. محکمترین دلیل من برای رد ادعای فضاپیما اینه که اگه اینا واقعا میتونستن برن فضااز او بالا یه عکس واقعی از زمین میگرفتن نه اینکه معتبرترین سازمان فضاییشون عکس تخیلی و کاملا فیک از زمین بزاره توی سایتش.!!!

 7. aminreza ۲ آبان, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۶:۱۸ پاسخ دادن

  slam
  دوست گرامی شما که این نظریات رو اینجا میزارید؛ شما فرضتون بر این است که فقط ناسا سازمان فضایی هست؟شما که در فرضیه تون ماه محدب شکله!خب دوستگرامی تختگرا فرود بر این جسم دایره ای محدب شکل و با فاصله ای که شما میگید (بسیار بسیار نزدیکتر از ماه کروئ) نشستن بر روی آن خیلی راحتتره که عزیز من!
  شما با ناسا مشکل شخصی دارید؛ شماره تماس این سازمان رو بردارید و تماس بگیرید و هرچی فحش دارید بدید بهش دیگه چرا به زمین گیر میدید میگید صافه؟
  جدا شما فکر میکنید نیل دگراس تایسون، میجو کایکو و دکتر فیروز نادری در ناسا نشستن و با بیژامه دارن قهوه میخورن و هیچی بارشون نیست و دارن سر ما کلاه میزارن؟!!!!

  • flatearther ۲ آبان, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۷:۳۶ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   کدام سازمان فضایی ادعا کرد فضانورد به ماه فرستاده؟ ناسا! کدام سازمان ادعا میکند بزرگترین سازمان فضایی جهان است؟ ناسا! امروزه بیشترین اخبار نجومی به کدام سازمان مربوط است؟ ناسا! پس در حال حاضر دیگر سازمان های فضایی اهمیتی ندارند! البته ما در این پست : http://flatearthfarsi.com/?p=550 سوتی های بسیاری در کلیپ های سازمان های فضایی چین،روسیه،آلمان و… پیدا کرده و نشان دادیم. در مدل زمین تخت ماه در ارتفاعی حدود ۴۸۰۰ کیلومتر قرار دارد! اما هیچ تکنولوژی ای وجود ندارد تا بتواند موشک یا شاتلی را به این ارتفاع برساند. نهایت بتوانند تا ۳۰۰ یا ۴۰۰ کیلومتر بالاتر از سطح زمین پرواز کنند نه بیشتر. مشکل شخصی ای در کار نیست و چیزی با توهین و فحش هم حل نمیشود. تنها چیزی که میتواند در مقابل دروغ و فریب ایستادگی کند حقیقت است. نیل دگراس تایسون یک طنز پرداز و شبه علم گرا است که وظیفه ای جز تلقین یکسری مطالب غلط و نادرست به کودکان و جوانان ندارد. میچیو کاکو با نوشتن کتاب جهان های موازی نیز اثبات کرد یک دانشمند شبه علم گرا است و کاری با حقیقت یا واقعیت ندارد و در دنیای توهم و خیال سیر میکند. فیروز نادری تنها یکی از کارمندان ناسا بوده (در بخش مریخ) که البته کار ایشان نیز زیر سوال میرود و این سوال مطرح میشود که آیا ایشان از حقیقت با خبر هستند یا خیر؟ چرا که ماموریت های مریخ نیز همگی جعل شده اند. به این پست درباره مریخ مراجعه کنید: http://flatearthfarsi.com/?p=3710

   موفق باشید

 8. aminreza ۳ آبان, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۷:۴۴ پاسخ دادن

  عارض هستم خدمت شما که؛ مسئله ای که پیش میاد آیا شما فقط این سوالها رو مطرح میکنید (بسیار هم عالی) اما تا به حال جوابهایی که به این ابهامات داده شده رو دیدی؟ شما فقط یکطرفه به قاضی میرید متاسفانه!الان شما میگی ناسا ادعا میکنه بزرگترین سازمان فضایی دنیاست. این ادعا نیست حقیقته. دوست گرامی سایر سازمانهای فضایی دست به سینه آمریکا نیستند که برادر من، همشون در زمینه هایی پیشگام هستن. (سازمان فضایی ژاپن بر روی ماه حفره هایی رو گزارش کرده) این هم جعلیات هست؟ این رو که دیگه ناسا دریناورده.
  ببینید اینگونه از نظریات شما برمیاد در مورد افراد و مسائل نجومی همه چیز جعل هست قطعا کسیکه این حرف رو میزند داره اشتباه میکنه.یعنی خود پرفسور فیروز نادری که مسئول پروژه مریخ نورد بوده خودش در مورد فضا چیزی نمیدونه اصلا و حتی نمیدونه سیاره ای به نام مریخ وجود خارجی داره یا نه و این جعلیات رو خودش هم خبر نداره کع دارن بهش دیکته میکنن ، داره میاد میگه؟!!! پس این شخص کلاش و شارلاتان هست!
  فیزیک بسیار پیچیده تر از آنچیزیه که ما فکرش رو میکنیم. شاید دنیاهای موازی باشه

 9. مهرداد ۱۴ آبان, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۱۰:۳۳ پاسخ دادن

  سلام

  من واقعا یه چیزو اصلا متوجه نمیشم

  شما میفرمایید که خورشید یک دیسک محدبه پس چرا وقتی غروب میکنه به شکل بیضی دیده نمیشه؟

  خواهش میکنم بحث پرسپکتیو رو نیارین وسط که اشنایی کامل باهش دارم .لطفا اگر ازمایشی از این پدیده دارین دریغ نفرمایین.

 10. Maj850 ۱۵ آبان, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۹:۳۱ پاسخ دادن

  با سلام
  مطلبی که تونست بنده را قانع کنه که سفر به ماه دروغ بوده این بود که :
  جایی که هوا نباشد، هیچ احتراقی صورت نمیگیرد.
  به گفته ی خود آنها ، بیرون از جو کره ی زمین، خلاء است ( یعنی بیرون از جو کره ی زمین هیچ هوایی وجود ندارد ).
  پس در شروع سفر به ماه، آپولو۱۱ هنگام خروج از جو کره ی زمین و ورود به خلاء باید موتورش خاموش شود.
  خاموش شدن موتور آپولو۱۱ چندین مشکل به همراه می آورد :
  ۱) اینکه دیگر نمیشود آپولو را کنترل کرد ، آپولو با همان سرعت ثابت و در همان جهت به حرکت خود ادامه میدهد تا به جسمی برخورد کند.
  ۲) فرضا که آپولو به طور شانسی، دقیقا به سمت ماه حرکت میکرد ، هنگام فرود به سمت ماه به هیچ طریقی نمیتوان سرعت آپولو را کاهش و به سرعت مطمئنه برای فرود رساند، پس آپولو با همان سرعت، به سطح ماه برخورد کرده و آسیب جدی میبیند.
  ۳) مشکل بعدی هنگام برگشت از سطح ماه است:
  ماه جو ندارد پس روی سطح ماه، هوا نیست پس هیچ احتراقی روی سطح ماه صورت نمی پذیرد پس موتور آپولو۱۱ روی سطح ماه روشن نخواهد شد.
  حال با موتور خاموش، چگونه آپولو۱۱ از سطح ماه برخاسته و به سمت زمین حرکت کرده است ؟

  مطالب فوق بنده را قانع کرد که سفر به ماه دروغ بوده است گفتم شاید انتقالش به اینجا قابل استفاده باشد.
  ممنون از همه ی دوستان
  با آرزوی موفقیت.

 11. امیر ۲۲ آبان, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۲۲:۴۶ پاسخ دادن

  سلام. یه سوالی داشتم. ببینید اگه زمین تخت باشه پس باید ابتدا و انتها داشته باشه دیگه
  که نداره و زمین جایی تموم نمیشه . اگرم نه که باید طولش بینهایت باشه که چنین چیزی ممکن نیست . خواستم ببینم این چطور توجیه میشه تو نظریه زمین تخت

   • آرش ۲۵ آبان, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۲:۴۸ پاسخ دادن

    ممنون از شما خدا حفظتان کند
    آیا در رابطه با این نظریه باکسی از جمله مراجع دینی یا عالمان بحث کرده اید؟ چون قطعا زمین تخت مورد تایید قرآن و اءمه هستند
    اگه بحث شده چرا کسی چیزی نمیگوید؟ درحالی که موضوع بسیار روشن است!!!
    رایفی پور بسیار فعال هستند چرا به ایشان اطلاع نمیدهید؟ من خودم چندبار پیام فرستادم اما جوابی نگرفتم

    • flatearther ۲۵ آبان, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۸:۰۸ پاسخ دادن

     سلام خدمت شما
     متشکرم
     با برخی افراد صحبت شده اما نظر خاصی نداشتند (نه موافق نه مخالف). با جناب آقای رائفی پور هم صحبتی شد و ایشان گفتند که از نظر دینی نباید این موضوع را پیش برد چرا که برخی ممکن است از دین سو استفاده کنند
     موفق باشید

     • آرش ۲۷ آبان, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۳:۵۷

      سلام خدمت شما،
      ۱_ناسا ادعا دارد از چه ارتفاعی زمین کره دیده میشه و بالن های آماتور تا چه ارتفاعی بالا رفته اند؟
      ۲_امکان دارد آنها به تکنولوژی دست یافته باشند که به ارتفاع بالاتر از حد معمول رسیده باشند و از آنجا زمین کره باشد و از دید بالن ها تخت باشد؟
      ۳_آخرین ارتفاع بالا رفتن بشر به بالا چه قدر بوده؟
      ۴ _چرا بالن ها بیشتر بالا نمیروند؟
      ممنون از اطلاعات شما

     • flatearther ۲۷ آبان, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۷:۲۴

      سلام خدمت شما
      ۱- بطور کاملا دقیق از ارتفاع ۳۶ تا ۴۰ کیلومتری. بالن های آماتور نیز تا همین ارتفاع بالا میروند.
      ۲- خیر. بیشترین ارتفاعی که میتوانند بروند حداکثر تا ۳۰۰ کیلومتر است نه بیشتر. (شاید حتی کمتر)
      ۳-زیر ۳۰ کیلومتر (برای یک انسان)
      ۴- بالن های هواشناسی آنقدر صعود میکنند تا جایی که با محیط اطراف هم فشار بشند و فشار درونی بالن مساوی میشود با فشار بیرون بالن که رقیق هم است.
      موفق باشید

 12. مهران بلوری ۱۹ آذر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۳:۴۵ پاسخ دادن

  با سلام خدمت شما…
  من یه مقاله دیگه خوندم راجب به همین پرونده آپولو و توی اون مقاله دلیل آورده بود که واقعا سفر به ماه انجام شده… یعنی به شبهات این سفر پاسخ داده بود. البته به این مفصلی مقاله شما نیست…
  این هم لینکش:
  http://silent-truth.com/moon-landing-and-conspiracy-theories/
  منظور اینکه میتونم از شما بخوام واسه این پاسخ ها، پاسخ بیارید؟ البته این مقاله به اندازه کافی مفصل هست، ولیکن اگه به این مقاله هم پاسخ بدید، ممنون میشم…
  خیلی ممنون از لطف بی منت شما. موفق باشید.

  • flatearther ۲۳ آذر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۴:۳۶ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   مقاله بسیار قدیمی است و قبلا مطالعه کرده ام اما تنها توجیهات از پایه بی اساسی است که یکسری برای جمع کردن دروغ بزرگ ناسا نوشته اند. مثلا برای عبور از ون آلن هزار بهانه و دروغ سرهم میکنند که ناسا با سرعت از آن عبور کرد و… با چنین افرادی که به راحتی چنین دروغ هایی را قبول میکنند نمیشود گفتگو کرد.
   موفق باشید

 13. بسیدث ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ \ق٫ظ\۳۱ ۰۹:۳۹ پاسخ دادن

  در مورد دروغ بودن تمامی اطلاعات و ادعاهای سازمان های فضایی از جمله ناسا؛ اطمینان کامل دارم و آنقدر واضح است که نیازی به این همه توضیح نیست. اما این حجم از بی نظمی در فرم صفحه ای از سایت از ارزش ادعاهای محتوی آن می کاهد و مکذبان را راضی می کند. شما مطالب سایتی غربی را با اضافه کردن مطالب چند سایت دیگر ترجمه کرده و زحمت کشیده اید. اما اصلا ارزشی برای کار خود قایل نیستید و بسیار صفحات شلخته و بی ربطی را تحویل دادید که منکران را خوشحال می کند و عملا به زیان است

 14. شونارمیتو داگلاس هاریکیشنا ۳ مرداد, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۱ ۲۰:۳۱ پاسخ دادن

  با نظریه تخت بودن زمین شما به هیچ وقت موافق نیستم. اما تقریبا مطمئن هستم که انسان قدم به روی ماه نگذاشته است. ظن من این است: شوروی ها گفتند ما یوری گاگارین را به خارج جو فرستادیم. آمریکایی ها که می دانستند این یک ادعای مضحک است گفتند: کنتور که نمی اندازه. ما هم میگوییم رفتیم ماه و بر گشتیم. روسها که خودشان سر شوخی را باز کرده بودند نمی توانستند بگویند آمریکایی ها دروغ می گویند. بنابراین آنچه میان این دو ابرقدرت جریان داشته نه مسابقه فضایی بلکه رقابت «هر کی دروغش گنده تر» بود.

 15. شونارمیتو داگلاس هاریکیشنا ۳ مرداد, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۱ ۲۰:۳۸ پاسخ دادن

  به نظر من طرح این نظریه زمین تخت هم یک کار حساب شده انحرافی از سوی خود بر و بچه های سی آی ای است. آنها برای قانع کردن جهانیان که دروغ نمی گویند با سازماندهی تشکل های این چنینی میخواهند بگویند: ببینید مردم! اینهایی که سفر ماه ما را منکر می شوند چه چیزهایی می گویند. آنها حقیقت مسلمی مانند کروی بودن زمین را هم باور ندارند. پس چطور انتظار دارید قبول کنند که ما آدم روی ماه پیاده کردم. بنابر این حرف کسانی که می گویند ما به ماه نرفتیم را قبول نکنید. چون آنها حقایق مسلم تر از این را هم منکر می شوند.

 16. شونارمیتو داگلاس هاریکیشنا ۳ مرداد, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۱ ۲۰:۴۸ پاسخ دادن

  او اظهار می کند: “ما دارای دانشی که بتواند فیلمهای مقاوم به اشعه تولید کند نبودیم! ناسا سفارش فیلمهای معمولی کداک به ما داده بود و همان فیلمهای معمولی کداک به ناسا داده شده بود!”
  این بخش مشکل منطقی دارد. اگر قرار بر استفاده از فیلم معمولی بوده لازم نبوده آن را به کداک سفارش دهند. به راحتی آن را از بک مغازه عکاسی تهیه می کردند.

 17. شونارمیتو داگلاس هاریکیشنا ۶ مرداد, ۱۳۹۷ \ب٫ظ\۳۱ ۱۶:۱۴ پاسخ دادن

  این مثلا ماهنورد با چه سوختی حرکت میکرد؟ دیزلی که نمی توانسته باشد. الکتریکی هم با توجه به تکنولوژی آن عصر بعید است.

 18. آوا ۱۲ مهر, ۱۳۹۸ \ق٫ظ\۳۰ ۱۱:۰۸ پاسخ دادن

  حدودا پانزده سال بعد از پرواز دروغین آپولو به ماه در دهه هشتاد میلادی امریکا برای استقرار ایستگاه فضایی در جو زمین دست ب ساخت شاتل زد چهار پرواز اول با انفجار شاتلها و شکست مواجه شد دلیلش هم ضعف سیستم سوخت و ابتدایی بودن سیستم پیشرانه موشکی بود انفجاری که بخاطر نبود اطلاعات کامل و فناوری بروز میلیاردها دلار هزینه روی دست امریکا گذاشت بالاخره بعد چند سال با برطرف کردن اش‌‌کالات قبلی و اطلاعات جدیدتر پرواز پنجم با موفقیت انجام شد . جالب است که اینها چهار پرواز آنهم‌‌در جو زمین را نتوانستند ب درستی انجام دهند فاصله ای که به بقول خودشان به صد کیلومتر هم نرسید آنوقت دودهه قبل بدون امکانات و سیستم ‌پیشرانه و با یک بدنه الومینیومی و بدون اینترنت و با بیسیم رادیویی هزاران کیلومتر را تا ماه پیمودند و هیچ اشکالی هم در این میان پیش نیامد این بدنه آلومینیومی ی‌ک خراش عمیق هم بر نداشت موتور موشک هیچ ضعفی پیدا نکرد هیچ سنگی سفینه را مورد تکان شدید و نقص نکرد عین فیلم سینمایی با خوبی و خیر برماه نشستند و بعد از هشت نه ساعت قدم زدن در مون پارک! با خوشی سوار شدند و برگشتند .چه قدر ابزار مکانیکی قدیمی قدرت داشتند و ما نمیدانستیم ! سفر نه روزه به moonpark اینقدر راحت و بی دغدغه بود و چه علمی در آن زمان در اختیار ناسا بود و جالب انکه بیست سال بعد همان علم را نداشتندو مجبور شدند از پایه آغاز کنند و با آزمون و خطا شروع کنند ! تا علمی را که دودهه قبل در اختیارشان بود دوباره بدست آورند !!!
  یعنی اعترافات استنلی کوبریک را نادیده بگیریم ک در سال پایانی عمرش که اعتراف کرد ناسا به او مبلغ عظیمی داده تا در استودیو سفر به ماه را واقع گرایانه بسازد تا بعنوان سفر به ماه در جهان پخش کنند
  سخن‌مشاور علمی ترامپ ‌را چه میگویید که در رسانه ها به صراحت گفت ما هرگز به ماه سفر نکردیم لطفا سرچ‌کنید یا از سایت باشگاه خبرنگاران‌جوان جستجو کنید که مشاور علمی ترامپ در باره سفر به ماه چه اظهاراتی داشت
  من مخالف سیستم علمی امریکا نیستم امریکا مهد علم و تکنولوژیست اما ناسا یک دروغگوی بزرگ است

 19. علیزاده ۲۴ مرداد, ۱۳۹۹ \ب٫ظ\۳۱ ۱۳:۰۴ پاسخ دادن

  سلام .
  مطالب شما بسیار دقیق و درسته و اصلا مو لادرزش نمیره…
  من بسیار به سپاه اعتقاد دارم .چرا سپاه چیزی نمیگه؟
  یک جا شنیدم که آمریکا بخاطرش ۳ برابر پول های بلوکه شده ایران رو داد تا فعلا سکوت کنه..
  نمیدونم ؟؟؟
  نظر شما چیه؟

 20. ریمار ۲۹ شهریور, ۱۳۹۹ \ق٫ظ\۳۱ ۰۰:۳۳ پاسخ دادن

  شما کصخولهای جاهل واقعا از عصر حجری ها هم گوسفندترید، باااا یه بار با هواپیما سفر کنید تا منحنی بودن زمین رو ببینید، واقعا یه مشت خر هستید که فقط پوست هندونه میتونه ذهنتون رو آروم کنه، این چرندیات هم که در باره ماه گفتید واقعا پاسخ های قانع کننده و علمی با مدرک محکم دلیل براش هست که شما داری کسشعر میگید، باورم نمیشه هنوز همچین احمق هایی در کره ی خاکی نفس میکشن. حرومه اکسیژنی که شما جاهل های غار نشینِ عصر علم و تکنولوژی هدر میکنید

 21. ریمار ۲۹ شهریور, ۱۳۹۹ \ق٫ظ\۳۱ ۰۰:۴۴ پاسخ دادن

  وااااای خدا این احمقهای صفحه تخت حتی به خودشون زحمت فکر کردن نمیدن و نمیپرَن از عقلهای نداشتشون که اگه زمین تخته چرا قطب ۶ماه به ۶ماه روز و شب میشه😂😂😂 یا اینکه چرا نمیرن لبه های انتهای زمینی که میگن تخت هست رو ببینن یا پیدا کنن یا اصلا ببینن همچین جایی هست 😂😂😂 چیزی که تخت هست وقتی ارتفاع بری انتهاش معلوم میشه ولی زمین هرچه ارتفاع میری منحنی تر و گردتر میشه، واقعا درکتون نمیرسه به این چیزها؟؟؟؟؟ لااقل پول ندارید با هواپیما سفر برید از سایت آپارات، دید کاکپیت خلبان رو در ارتفاع ده کیلومتری در آسمان از طریق دوربینهاشون ببینید بلکه درک کنید انحنای جهان و فرم گلابی ‌شکل زمین رو. بعد میاد حقیقت داشتن فرود انسان به ماه رو موشکافی میکنی با اون مغزهای کرم خورده که حتی زحمت فکر کردن هم بهش نمیدید😂😂😂😂😂

ارسال نظر جدید