خورشید مرکزی مرده است- نور ماه

با سلام مجدد خدمت شما دوستان عزیز و گرامی. در این پست قصد داریم یکی از جالب ترین و بحث برانگیز ترین موضوعات موجود در زمین تخت را بررسی کرده و توضیح دهیم.

با توجه به پست های قبل، باید بدانید که ماه گرفتگی توسط سایه زمین ایجاد نمیشود، چون ماه گرفتگی در روز نیز مشاهده شده. در این پست قصد داریم تا دلیل دیگری که ماه گرفتگی توسط سایه زمین را رد میکند بررسی کنیم. بله نور ماه از خودش است و نور بازتابی نیست. حال این حرف چگونه اثبات میشود؟ با ما همراه باشید.

این حقیقت که ماه نور خود را دارد، درواقع موارد بسیاری را برای ما روشن می سازد و البته سخن خداوند در قرآن را تایید میکند که میفرماید:

* تَبَارَکَ الَّذِی جَعَلَ فِی السَّمَاءِ بُرُوجًا وَجَعَلَ فِیهَا سِرَاجًا وَقَمَرًا مُنِیرًا * ﴿٦١﴾ سورة الفرقان
[فرخنده و] بزرگوار است آن کسى که در آسمان برجهایى نهاد و در آن چراغ و ماهى نوربخش(منیر) قرار داد (۶۱)
 
خداوند ماه را یک بازتاب دهنده توصیف نکرده بلکه ماه منیر توصیف شده.اجسام منیر اجسامی هستند که خودشان نور تولید می نمایند و اجسام غیر منیر آن گروهی هستند که نور تابیده شده به خود را انعکاس می دهند تا به چشم ما برسد. درقرآن ماه منیر توصیف شده است.
این حقیقت که در قرآن نیز به آن اشاره شده، توسط روش های علمی بسیاری قابل اثبات است. ما میتوانیم با مشاهده و آزمایش علمی پی ببریم که نور ماه بازتابی نیست و ماه نور خاص خودش را دارد. دکتر سموئل برلی روبوتهام در کتاب خود درباره نور خورشید و ماه و تفاوت این دو توضیح میدهد که به کل تئوری بازتابی بودن نور ماه را زیر سوال میبرد:
 
“یک بازتاب دهنده نور خورشید هرگز سرما تولید نمیکند(زمانی که منبع گرمایی به آن می تابد). وقتی نور قرمز دریافت میشود، دوباره همان نور بازتاب میشود(قرمز) و تبدیل به نور سبز، آبی یا زرد نمیشود. اگر ماه بازتاب دهنده نور خورشید باشد، نمیتواند چیزی جز آنچه از خورشید دریافت میکند را به زمین منتقل کند. هیچ تفاوتی نمیتواند در کیفیت و سرشت (طبیعت) این نور وجود داشته باشد.
پس از آن، برای دانستن اینکه آیا ماه یک بازتاب دهنده نور است یا خیر و صرفا برای اطمینان، باید برخی پارامتر هارا بررسی کنیم.
 
اول اینکه نور خورشید به طور کلی و معمول سوزاننده، شدید و طلایی است. اما نور ماه کم رنگ، نقره ای (یا سفید) و ملایم است و شدتی ندارد.
 
دوم اینکه نور خورشید گرم،خشک کننده،نگهدارنده یا به نوعی ضد عفونی کننده است. هرچیزی که در معرض نور آن قرار بگیرد خشک(از نظر رطوبت) و گرم میشود و تمایل به متلاشی شدن و تجزیه شدن و فساد را از بین میبرد. از این رو، انگور و سایر میوه ها زمانی که برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار میگیرند، خشک و سخت میشوند و آب خود را از دست میدهند. خرما،‌ انگور، زردآلو، انجیر، سیب، هلو و حتی گلابی، جزو میوه‌هایی هستند که با خشک کردنشان با استفاده از نور خورشید، pH شان را پایین و طول مدت ماندگاری‌شان را بالا می‌برند. از همین جهت، احتمال فاسد شدن ماهی و گوشت با توجه به قرار گرفتن در نور خورشید، بسیار پایین است.
اما ماه سرما بخش،مرطوب و نمناک،نقره ای رنگ (نور نقره ای)، باعث فساد و سپتیک است. مواد غذایی و گیاهی ای که در معرض نور ماه قرار میگیرند دچار فساد میشوند. حتی موجودات زنده ای که برای مدت بسیار طولانی در معرض پرتو های نور ماه قرار میگیرند، دچار علائم و احساسات ناخوشایندی میشوند. و البته موارد بسیار دیگر…”
 
کیهان شناسی زتتیک صفحه ۱۳۹ تا ۱۴۱
 
 
 نور ماه و نور خورشید دو نور متفاوت با ویژگی های خاص خود هستند. اما آیا ادعای روبوتهام مبنی بر تفاوت نور خورشید و ماه قابل اثبات است؟ البته که قابل اثبات است. “در لنست (ژورنال پزشکی)، برای ۱۴ مارچ ۱۸۵۶، چندین آزمایش انجام میشود که اثبات میکند وقتی نور ماه با لنز یا عدسی در جایی متمرکز میشود، دمای محیط را بیش از ۸ درجه کاهش میدهد و این با دماسنج قابل تست است. جالبتر اینکه نور خورشید وقتی در پروسه ای مشابه با استفاده از لنز در جایی متمرکز میشود، دما را افزایش میدهد اما نور ماه برعکس عمل میکند. ماه با نور سرد و متفاوت خود هرگز نمیتواند دارای نوری بازتابی باشد. بنابراین ماه نور خورشید را منعکس نمیکند و این نشان میدهد ماهیت ماه چیز دیگری است.”
کیهان شناسی زتتیک صفحه ۱۴۵ 
 
آزمایشات مشابه دیگری با آزمایش لنست در بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ و البته امسال (۲۰۱۷) صورت گرفته که نتایج آزمایش لنست را تایید میکند. با متمرکز کردن نور ماه (با استفاده از لنز یا عدسی) میتوان کاهش دمای قابل اندازه گیری ای را نشان داد و ثبت کرد. یکی از آزمایش کنندگان روی سطحی که نور ماه متمرکز شده است، دمای ۴ سلسیوس (۳۹.۲ فارنهایت) را اندازه گیری کرد و قسمت مجاور در سایه ماه ۱۲.۱ سلسیوس (۵۳.۸ فارنهایت) اندازه گیری شد.
 
منبع این آزمایش:https://www.youtube.com/watch?v=DPi3n9br58M
 
اما آیا تنها میتوان با متمرکز کردن نور ماه کاهش دما و سردی را در آن اندازه گیری کرد؟ خیر اینطور نیست. آزمایش کنندگان دریافتند که اجسام موجود در نور ماه سرد تر از اجسام موجود در سایه ایجاد شده توسط نور ماه هستند(بدون استفاده از لنز یا عدسی). این کاهش دمای قابل اندازه گیری بسیار جالب است و نشان میدهد که نور ماه نور بازتابی نبوده و مدل خورشید مرکزی به کل اشتباه است. 
یکی از آزمایش کنندگان کاهش دمای ۷.۲ درجه فارنهایت را در صفحه سرامیکی موجود در نور ماه ( ۴۴.۲ درجه فارنهایت) در مقایسه با صفحه سرامیکی موجود در سایه (۵۱.۴ درجه فارنهایت) اندازه گیری کرده و بدست آورد.
 
منبع این آزمایش:https://www.youtube.com/watch?v=7oY9IM_XFHY
 
آزمایش کننده دیگری حدود ۲ درجه فارنهایت تفاوت بین بخشی از یک رمپ فلزی در نور (۵۶ درجه فارنهایت) و سایه ماه(۵۴ درجه فارنهایت) بدست آورد. و البته آزمایشات بسیار دیگری که در سراسر جهان انجام گرفته که نشان از متفاوت بودن نور ماه میدهد.
وقتی جسمی را در سایه ایجاد شده توسط نور خورشید قرار میدهیم، دمای کمتری نسبت به جسم موجود در نور خورشید دارد. جسمی که در معرض نور خورشید قرار میگیرد درواقع بسیار گرم تر از جسم موجود در سایه است. اما این برای ماه کاملا برعکس عمل میکند، اجسام موجود در سایه ماه گرم تر از اجسام موجود در نور ماه هستند و این نشان میدهد نور ماه دمای اجسام و محیط را کاهش میدهد.
 
نور ماه طبیعت متفاوتی(سرد است) نسبت به نور خورشید(که گرم است) دارد که اثبات میکند که نور ماه نمیتواند یک نور بازتابی خورشید باشد. اگر ماه نور خورشید را منعکس میکرد، نور آن باید اجسام را گرم میکرد یا در بهترین شرایطی که میتوانیم در نظر بگیریم، بر روی اجسام هیچ تاثیری نمیگذاشت. اما نور ماه به کل تاثیراتی در تضاد با نور خورشید بر اجسام میگذارد. این نشان میدهد که نور ماه نمیتواند بازتاب نور خورشید باشد چرا که ویژگی های نور خورشید را ندارد و این با آزمایش های علمی بسیاری قابل اثبات است. تنها کاری که عده ای میتوانند انجام دهند این است که این موضوع را انکار کنند چرا که به نفعشان نمی باشد پس قطعا همین کار را میکنند اما هرگز نمیتوانند این حقیقت را تغییر دهند. نور ماه نه تنها باعث کاهش دما میشود، بلکه تاثیراتی بر اجسام و محیط میگذارد که در تضاد با مدل خورشید مرکزی است.
 
دکتر henry noad در کتاب خود با نام lectures of chemistry به نکته جالبی اشاره میکند:
“اگرچه نور ماه با استفاده از قدرتمند ترین عدسی ( یا burning glass) ها متمرکز شده است، اما توان افزایش دما را حتی در حساس ترین ترمومتر ها (دماسنج ) ندارد. m.de la hire پرتو های نور ماه کامل را با استفاده از یک شیشه یا عدسی ۳۵ اینچی (قطر) جمع آوری کرده و بر روی یک دماسنج حساس متمرکز کرد. با اینکه بار ها این آزمایش تکرار شد، اما هیچ اثر گرمایشی ای در این آزمایش مشاهده نشد. پروفسور فوربس نور ماه را با لنزی با قطر ۳۰ اینچ، فاصله کانونی آن ۴۱ اینچ ، با قدرت تمرکز ۶۰۰۰ ، متمرکز کرد اما هرگز هیچ افزایش دمایی مشاهده نشد. این کاملا با انتظاراتی که داشتند در تضاد بود.”
-دکتر henry noad در کتاب lectures of chemistry صفحه ۳۳۴-
 
در زیر میتوانید یک کلیپی از آزمایش متمرکز کردن نور ماه را ببینید(با اینکه ماه کامل نیست اما بازهم کاهش دمای قابل توجه ای را شاهد هستیم):
 
 
 

Share this post

23 comments

اضافه کنید
 1. سعید ۱۶ مهر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۸:۵۱ پاسخ دادن

  سلام بنده خلبان هستم میخواستم درباره چند موضوع که بنده رو درباره زمین تخت به فکر وا داشته با شما مباحثه علمی داشته باشم اگر امکان داره در بستری مانند تلگرام این کار انجام بشه بهتره . ممنونم

 2. سهیل ۲۰ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۵۹ پاسخ دادن

  با سلام مجدد.ممنون از جواب دهی به سوالات.تکرار می کنم شجاعت شما در ارائه و دفاع از فرضیه های خارق و غیرممتداول ستودنی است.مساله ایی در این مورد ذهن منو به شدت به خودش مضغول کرده و در خواست من اینه که قبل از جواب دادن به پرسش من در موردش تامل کافی بفرمایید.سئوال من ایدئولوژیک است نه علمی:مستحضر هستید ساختار آفرینش خداوند متعال بر اساس قوانین نهفته در طبیعت است و غیر مستقیم.اگرچه بدیهی است خداوند متعالی به هر روشی قادر به افرینش است اما در عمل شما بادیدن یک کبریت می توانید حدس بزنید توسط انسان ایجاد شده و نه شخص خود خداوند به صورت مستقیم.اگره یک تپه شنی ببینید آن را به دلیل وجود قوانین مکانیک و دینامیک و…موجود می دانید.اگر یک لانه زنبور ببینید علاوه بر قوانین طبیت قوانین غریزی موجود و و جود حشره را ضروری می دانید و اگر اهرام مصر را ببینید مطمئن خواهید شد که موجودی بسیار هوشمند آن را ساخته و نه طبیعت که در نهایت همه اینها به قدرت خداوند است اما غیر مستقیم.برادر گرامی مدل زمین تخت در واقع ارائه دهنده مدلی ماشین مانند برای نژاد بشری است.شبیه آنچه در فیلم شهر تاریک وجود دارد.در مدل زمین کروی ، انسان برروی سیاره ایی زندگی می کند که براساس قوانین طبیعی ایجاد شده توسط خداوند متعال شکل گرفته اما مدل زمین تخت اکواریوم هولناکی را تصور م یکند که توسط موجوداتی به شدت هوشمند با دلایل غیر مشخص ساخته شده و انسان در آن اسیر است.چیزی به شدت تاریک و شیطانی در این مدل زمین تخت هویداست. در واقع بر خلاف گفته های شما در مدل زمین تخت است که به راحتی وجود بیگا نه های فضایی اثبات می شد. موجوداتی که ما انسانها در چنگالشان اسیریم و سر کار هستیم. در واقع اگر من فرا ماسون یا شیطان پرست بودم همین مدل زمین تخت را اشاعه میدادم و نه مدل زمین کروی را که شدیدا مطابقت دارد با وجود یک خلق مطلق.مدل زمین کروی جواب خیلی از کنجکاوی های انسان را می دهد و مدل زمین تخت انسان را مایوسانه در ظلمت بی اطلاعی از ماهیت جهان رها می کند.در این زمینه می توان به صورت حرفه ایی بحث کرد که اگر مایل باشید من در خدمتتم.

  • flatearther ۲۶ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۷:۲۴ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   در مدل کروی نیز شما نمیتوانید از زمین خارج شوید! پرتو های کیهانی،کمربند ون آلن،محدودیت هایی که برای شهروندان مختلف وجود دارد و….پس در نتیجه از این نظر فرقی با مدل کروی ندارد. البته که زمین تخت توسط خداوند آفریده شده و تمام مراحل آفرینش زمین در نهج البلاغه و قرآن بیان شده است. اگر نمیدانید، باید بدانید که علم مدرن به خدا اعتقادی ندارد بلکه جهان را تصادفی میداند اما یک زمین تخت و ثابت نمیتواند به صورت تصادفی ایجاد شود. چرا باید در چنگال موجوداتی اسیر باشیم؟ آیا توهمات مدل کروی بیشتر نمی باشد؟ یوفو،موجودات فرازمینی در سیارات دیگر و خطر حمله، برخورد شهاب سنگ به زمین، وجود سیاه چاله های خطرناک، انفجار سوپرنوا ها و….!
   اتفاقا فریماسون ها با زمین تخت مخالف هستند! آن ها در طول تاریخ دست به هرکاری زدند تا جلوی زمین تخت گرایان را بگیرند. میتوانید تاریخچه زمین تخت را در این مورد بخوانید. در مدل زمین کروی، انسان ماهی و میمونی تکامل یافته است که بر روی یک ذره ناچیز در جهانی بی کران به تنهایی رها شده و هر لحظه ممکن است توسط خطراتی که در بالا اشاره کردم از بین برود! همه چیز هم میتواند با توجه به مدل کروی بصورت تصادفی به وجود آمده باشد. اما در مدل زمین تخت شما در مرکز جهان هستید! اشرف مخلوقات و نوعی هوشمند! همه چیز هدف دارد! بیشتر فکر کنید
   موفق باشید

   • سهیل ۳۰ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۴۰ پاسخ دادن

    برادر گرامی ممنون از وقتی که گذاشتی.دوستانه بگویم جوابتان قانع کننده نبود.خداوند متعال از قوانین طبیعت برای افرینش استفاده می کند و نه اینکه خود شخصا دست و آستین بالا بزند و سازه بسازد و آفرینش سیارات ستارهها و نهایتا جهان هستی تصادفی نیست و بر اساس قوانین طبیعی است که خداوند ایجاد نموده . و مدل زمین تخت برای ساخته شدن نیاز به دست و استین بالا زدن موجودی به شدت هوشمند دارد و نه خدای متعالی.برادر عزیز گمان کنم مباحث فیزیکی این نظریه را رها کنید و به این موضوع مهم فکر کنید که لایه هایی به شدت کفر آمیز در نظریه زمین تخت وجود دارد که مسلمن عالمان دینی و به خصوص دین اسلام مخالف آن هستند.توجه کنید تذکر من در مورد تخت بودن زمین است و نه دروغ های نا سا و سفر به ماه که خیلی ها هم معتقدند چنین سفری رخ نداده اما ربطی به نظریه زمین تخت ندارد.به نظر می رسد در تئوری زمین تخت هدف نهایی رسیدن به خدایی است که بسیار متفاوت است با خدایی که توسط پیامبران به انسان معرفی شده است.حقیقتن امیدوارم در اینخصوص تامل کنید.مجددن تکرار می کنم شجاعت شما در دفاع از این نظریه ستودنی است و فاش کنم که دوست داشتم واقعا زمین تخت بود و ما شاهد دنیایی اسرار امیز و جدید بودیم.اما این گونه نیست.موفق و موید باشید.

    • flatearther ۳۰ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۹:۱۳ پاسخ دادن

     سلام مجدد خدمت شما
     کمی نهج البلاغه بخوانید. همچنین میتوانید نحوه آفرینش زمین در قرآن را بخوانید. هیچکدام از این مراحل شبیه به مرحله بیگ بنگ و انفجار بزرگ نمی باشند. همچنین با استفاده از برخی قوانین بزرگترین فیزیک دانان جهان معتقدند که جهان تصادفی به وجود آمده. اما هیچکس نمیتواند ادعا کند که زمین تخت تصادفی به وجود آمده.

     سوره نوح ۱۹ «وَاللَّهُ جَعَلَ لَکُمُ الْأَرْضَ بِسَاطًا»
     و خدا، زمین را چون فرشی برایتان بگسترد

     سوره الرعد ۳ «وَهُوَ الذِی مَدَّ الأَرْضَ وَجَعَلَ فِیهَا رَوَاسِیَ».
     اوست که زمین را امتداد داد، و در آن کوهها و رودها قرار داد

     سوره الحِجر ۱۹ «وَالأَرْضَ مَدَدْنَاهَا وَأَلْقَیْنَا فِیهَا رَوَاسِیَ وَأَنْبَتْنَا فِیهَا مِنْ کُلِّ شَیْءٍ مَوْزُونٍ».
     و زمین را امتداد دادیم و در آن کوههای عظیم افکندیم و از هر چیز به شیوه ای سنجیده در آن رویانیدیم

     سوره بقره ۲۲ «الَّذِی جَعَلَ لَکُمُ الأَرْضَ فِرَاشاً وَالسَّمَاء بِنَاء وَأَنزَلَ مِنَ السَّمَاء مَاء فَأَخْرَجَ بِهِ مِنَ الثَّمَرَاتِ رِزْقاً لَّکُمْ فَلاَ تَجْعَلُواْ لِلّهِ أَندَاداً وَأَنتُمْ تَعْلَمُونَ»
     آن خداوندی که زمین را چون فرشی بگسترد ، و آسمان را چون بنایی ، بیفراشت ، و از آسمان آبی فرستاد ، و بدان آب برای روزی شما از زمین هر گونه ثمره ای برویانید ، و خود می دانید که نباید برای خدا همتایانی قرار دهید

     سوره ۶۱ سوره نمل:
     كسى كه زمین را مستقر و آرام قرار داد، و میان آن نهرهایى روان ساخت، و براى آن كوه‏هاى ثابت و پابرجا ایجاد كرد.

     سوره نحل
     وَأَلْقَى فِي الْأَرْضِ رَوَاسِيَ أَنْ تَمِيدَ بِكُمْ وَأَنْهَارًا وَسُبُلًا لَعَلَّكُمْ تَهْتَدُونَ ﴿۱۵﴾ و در زمين كوههايى استوار افكند تا شما را نجنباند و رودها و راهها [قرار داد] تا شما راه خود را پيدا كنيد (۱۵)

     سوره النازعات:
     وَالْجِبَالَ أَرْسَاهَا ﴿۳۲﴾
     و كوهها را لنگر آن گردانيد (۳۲)

     از تمامی این آیات میشود تخت و ثابت بودن زمین را برداشت کرد. این یک حقیقت است که سال هاست توسط انجمن های مخفی (رویال سوسایتی) مخفی شده. حقیقت در کلام خداست.
     موفق باشید

     • سهیل ۱ آبان, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۵:۱۰

      برادر گرامی ..آنچه را شما امروز عنوان می کنید بنده در حدود سی سال هستش که از بر هستم.تفسیرتان بسیار سطحی است و بر اساس رویه لغات.تکرار می کنم بدون تعصب صحبت می کنم و هدفم کنجکاوی حقیقت است و بس.در این زمینه مطالبی تهیه می کنم و خدمتتان می فرستم.موفق وموید باشید

  • flatearther ۲۶ مهر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۷:۱۶ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما.
   پدیده دو خورشید یا سه خورشید معمولا به علت انکعاس نور خورشید از گنبد آسمان رخ میدهد. البته علم مدرن در تعریف این پدیده گفته است که این پدیده به علت وجود کریستال های معلق در اتمسفر به وجود می آید.
   موفق باشید

 3. مهدی ۵ آبان, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۱۸ پاسخ دادن

  سلام. چند مورد به نظرم رسید، امیدوارم منتشر کنید:
  اول اینکه هیچ کدام از منابع شما مستند و علمی نبود، فیلمهای یوتیوب که میتونن اکثرا جعلی باشن! یه سرچ ساده توی یوتیوب فیلمهایی رو نشون میده که توش ادم بدون سر با قابلیت پرواز و … در صورت امکان خودتون ازمایش کنین و نشون بدین که دما کاهش پیدا میکنه و فیلمش رو بذارین!
  دوم اینکه اون چند دانشمندی که در سالهای اخیر ازمایش کردن گفتن هیچ گونه اثر گرمایشی دیده نشده! یعنی دما تعغییری نداشته، نه کاهش نه افزایش!
  مورد سوم که مهمتره اینه که نور خورشید بازه خیلی وسیعی از امواج رو داره، از مادون قرمز، قرمز تا بنفش و ماورا بنفش، اون قسمتی از نور که باعث ایجاد گرماست طیف قرمز و مادون قرمز ه که به راحتی جذب میشه و بازتاب نمی کنه، دلیلش هم اینه که در روزهای ابری هوا رنگش نقره ای میشه و گرمای خورشید نیست، پس بخش قرمز نور راحت جذب میشه! واسه همین نور بازتابی از ماه قسمت قرمزش جذب میشه و بقیه نور بازتاب میکنه، چیزی که شما در نظر نگرفتیم! واسه تست شما یه صفحه ابی رنگ داشته باش و بهش نور قرمز بتابون، ببین چه رنگی میشه!
  بهتره چیزی رو که خودتون تست نکردین و در موردش مطمئن نیستین نشر ندین

  • flatearther ۵ آبان, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۵:۰۱ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   شما با این طرز فکر و دیدتان قطعا فیلم و کلیپ تهیه شده توسط مارا هم باور نخواهید کرد. بنابراین تنها کاری که میتوانید بکنید این است که خودتان آزمایش کنید. هیچ جعل و دروغی در کار نیست. در یوتیوب هزاران ویدیو از آزمایش نور ماه وجود دارد که همه آن ها توسط افراد مختلف انجام شده. آن افراد نه یک بار، بلکه بارها در کانال های خود کلیپ آزمایش دمای نور ماه را منتشر کرده اند (آزمایش های مختلف) و در کلیپ ها میشود دید که به هیچ وجه جعلی نمی باشد چرا که اندازه گیری دما با یک ترمومتر چیزی برای جعل شدن ندارد. این یک آزمایش علمی است! در یوتیوب آزمایشات علمی نیز آپولو میشوند و این یکی از این موارد است. بله گفتند هیچ اثر گرمایشی ای دیده نشده و شاید کاهش دمای محیط توسط نور برای آن ها آنقدر هم مهم نبوده و نمیتوانستند تصور کنند ماه نور خود را دارد بنابراین به این مورد دقت نکردند. شخصا تست نور ماه را انجام دادم و بله تایید شد که نور ماه دما را کاهش میدهد! آیا حرف بنده را باور میکنید؟ پس خودتان آزمایش کنید و وقتی آزمایش به پایان رسید نباید دیگر بهانه ای بیاورید.
   تمام اجسامی که نور را منعکس میکنند (مانند ماه) گرما را نیز باید از منبع گرما منتقل کنند. نور ماه در شب سطح وسیعی از زمین را روشن میکند اما هیچ گرمایی منتقل و حس نمیشود بلکه محیط سرد میشود. این منطقی است چرا که تقریبا همه چیز در طبیعت دارای تضاد است. گرما و سرما! خورشید و ماه دو منبع گرما و سرما هستند.
   موفق باشید

  • OmidAP ۱۱ آبان, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۷:۳۰ پاسخ دادن

   دوست عزیز ، اتفاقا طیف بنفش و فرا بنفش مثل ایکس و گاما که بازتاب بیشتری دارد دارای انرژی و قابلیت ایجاد نوسان و گرمای بیشتری دارد ، نه امواج سرخ و فرو سرخ و بازی فرکانس های رادیو و…

 4. RVI ۸ آذر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۱۵:۰۴ پاسخ دادن

  سلام، من واقعا خوشحالم ازينكه شما زحمت مى كشين و مردم رو اگاه مى كنيد در ايران، يك عالمه مستند و مدرك هست براى اثبات زمين مسطح ولى به زبان انگليسى و من شخصا خيلي سختم بود ترجمه كنم براى دوستانى كه زبان نمى دونند، اگر در بخش ترجمه كمكى خواستين روى من مى تونيد حساب كنيد، مرسى

 5. sadegh ۱۶ آذر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۰ ۰۸:۲۵ پاسخ دادن

  باسلام
  بسیار خوشهالم که اخرش تو این کشور دوستانی را یافتم که انعطاف پذیرند و حقیقت طلب. متاسفانه هرجا این مطلب را عنوان میکردم با انکه دلایل قاطع میاوردم ولی متاسفانه…….
  اینجانب مطالعات فراوانی دراین مورد کردم و ویدیوهای متعدد به زبانهای عربی و انگلیسی دریافت کردم و دارم.
  امیدوارم حقیر را به جمع خود بپذیرید

  صادق س

 6. رکسانا ۲۴ آذر, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۳۰ ۲۱:۲۰ پاسخ دادن

  زمین تخت و میز و کروی و گلابی رو ولش کن
  جنگ فاجعه بار آب و هوایی که علیه این قطعه از زمین راه انداختن رو بچسب
  طی ده سال هر چی تالاب و مالاب بوده خشک شده این از هر چیز غیر طبیعی دیگه ای غیر طبیعی تره بهانه هایی هم که براش میارن مسخرس بایه خرده فکر کردن
  ده سال دیگه آب نیس بریم حموم و دسشویی ده سال دیگش هم وزیر امور خارجه برای رفع تحریم آب باید بره واسه مذاکره
  اگه واقعا یه ایرانییا بهتر بگم یه انسان آزاد
  هستی این مطلب رو نمایش بده در عیر اینصور ت برا من یکی پر واضح میشه زمین تخت و مخت کشکه و واسه سرگرمی مردم یا شاید چیز بدتری این سایت رو را انداختین

ارسال نظر جدید