نقدی بر ماهواره ها

اشتباه نکنید! منظور از ماهواره ای وجود ندارد این است که ماهواره ای شما آن را طبق آنچه آموختید تصور میکنید وجود ندارد اما ماهواره وجود دارد حال چگونه؟ در ادامه با ما همراه باشید.همگی ما درباره ماهواره ها و  امکانات و ویژگی های آن ها بسیار شنیده ایم و اینکه به ادعای علم مدرن موقعیت یابی، تهیه تصاویر و دیگر موارد مرتبط همگی توسط ماهواره ها انجام میشود اما این ادعا چقدر صحت دارد؟ چقدر میتوانیم به این ادعا اعتماد کنیم؟ چه مدارکی در پشت این ادعا است؟ چه کسانی آن را پشتیبانی میکنند؟ 
با ما همراه باشید!
ریشه ماهواره ها به داستان علمی تخیلی آرتور سی کلارک که نویسنده ای در زمینه ساینس فیکشن است میرسد. در داستان هایی از آرتور سی کلارک به ماهواره ها اشاره شده و ماهواره ها جزوی از داستان های علمی تخیلی هستند یا به عبارتی دیگر ماهواره ها جزوی از شبه علم هستند نه یک دست آورد علمی.
آرتور سی کلارک نه فقط یک نویسنده داستان های علمی تخیلی بلکه یک فراماسون درجه بالا بوده که توسط دولت کشورش حمایت میشده است و ایده ماهواره ها از داستان های علمی تخیلی او گرفته شده است.
 
 
بین سال های ۱۹۴۵ تا ۱۹۵۲ جک پارسونز، رون هوبارد و آرتور سی کلارک همگی شاهد ذهن مشتاق مردم برای ساینس فیکشن و داستان های علمی تخیلی بودند و از این شوق و اشتیاق به گونه ای از همان سال ها سواستفاده شد به طوری که بعد ها ادعای ارسال ماهواره به فضا کردند.
 
مافیای khazarians  یا سندیکای جهانی جرایم سازمان یافته که نفوذ عمیقی در نهاد های سیاسی آمریکا دارند برای بدست آوردن میلیارد ها دلار پول و ثروت و یک موقعیت طلایی برای حکمرانی بر افکار مردم و ملت ها شروع به سواستفاده از داستان های علمی تخیلی کردند و آن هارا به عنوان علم حقیقی به مردم معرفی کردند تا ذهن جامعه با این موارد مشغول شود و در همین حال ثروت کلانی به جیب بزنند. به عبارت دیگر یک طرح به خصوص برای ماهواره ها و پرتاب آن ها به فضا شروع شد اما ماهواره ها فقط جزوی از داستان های علمی تخیلی بودند. آن ها به بهانه فرستادن ماهواره ها به فضا از مردم مالیات بیشتر و از دولت بودجه بیشتر میگرفتند و اینگونه بود که خاندان های فریماسونی در آمریکا ناگهان شروع به جمع آوری ثروت کلانی کردند و قدرت را در دست گرفتند تا بتوانند ذهن ملت هارا در دست بگیرند و درآخر این طرح اجرا شد و امروزه نیز درحال ارتقا است اما تغییرات بسیاری در این زمینه درحال انجام است زیرا دروغ ها هرگز پابرجا نمیمانند.
 
 
در این بین سازمان ناسا تبدیل به یک ابزار برای جمع آوری ثروت برای این خاندان های ماسونی شد و همینطور ناسا اشاعه دهنده افکار ماسونی و ضد خدا شد افکاری که به مردم تحمیل میشد و میشود، افکاری مانند این گفته که شما موجوداتی تصادفی در گوشه پرت کیهان بی حد و حصر هستید و همچنین با گسترش و اشاعه شبه علم افکار را منحرف کرد. شبه علمی که ابزاری مانند ناسا آن را در ذهن مردم به علم تبدیل کرد. ناگهان داستان های تخیلی آرتور سی کلارک برای مردم تبدیل به حقیقت شد و آن ها دیگر در این داستان ها یک موضوع تخیلی را شاهد نبودند بلکه تصور میکردند هرچیزی که در داستان های تخیلی فضایی به آن اشاره شده یک حقیقت است اما آن ها در اشتباه بودند.
هالیوود و والت دیزنی که دو صنعت انیمیشن سازی و فیلم سازی یهودی و ماسونی بودند هردو در سال ۱۹۲۳ تاسیس شدند و سال ها بعد با سازمان ناسا هم مسیر شدند و دست به همکاری زدند تا اهداف شیطانیشان را پیش ببرند.

 

 

اولین ماهواره به نام اسپوتنیک ۱ در سال ۱۹۵۷ توسط روسیه پرتاب شد و مردم جهان را در شوک عظیمی که همراه یک فریب بزرگ بود فرو برد(تصویر بالا از اولین ماهواره)
و همچنین ماهواره اکسپلورر هم اولین ماهواره آمریکایی بود که در ۱۹۵۸ پرتاب شد دقیقا سالی که ناسا تاسیس شد. شاید بگویید آمریکا و روسیه باهم در رقابت هستند و چرا پرتاب ماهواره ها را به روسیه ربط میدهیم اما باید بگوییم وقتی بحث سود و ثروت باشد مهم نیست که چه کشوری ماهواره پرتاب میکند.  آمریکا و روسیه و چندین کشور دیگر سال هاست باهم در زمینه فضا همکاری دارند و همگی در این دروغ بزرگ نقش دارند و سود های کلانی به جیب میزنند و این تنها برای مردم آن کشور گران تمام میشود نه دولت های آن کشور و تنها کسانی که سود میکنند خانواده ها و غول های صنعتی هستند که فقط به فکر منابع و ثروت خودشان هستند.
 
هنگامی که ناسا تشکیل شد، درست قبل از اینکه مردم بتوانند موضوعاتی در رابطه با فضا و ماهواره هارا درک کنند ناسا به سرعت شروع به جعل داستان ها و مدارکی در رابطه با فضا کرد. بهانه سازمان ناسا برای گرفتن بودجه های کلان تنها یک چیز بود!
بهانه آن ها سفر های فضایی و فرستادن ماهواره ها برای موقعیت یابی و تهیه تصویر بود و مردم را با این تصور که با پرداخت مالیات بیشتر به پیشرفت کشورشان کمک میکنند فریب میدادند و البته هم اکنون نیز فریب میدهند.
آن ها برای گرفتن بودجه نیاز به بهانه داشتند، برای اثبات ظاهری ادعا های خود نیاز به تهیه تصاویر داشتند. بعد از اینکه آن ها ذهن مردم را با این موارد جعلی،دروغین و فریبنده آماده کردند شروع به جعل تصاویر و مطالب مهم تری کردند. درحقیقت سفر های فضایی و تسخیر فضا یک پوشش برای سازمان ناسا بوده و هنوز هم این پوشش بر روی ناسا قرار دارد تا از اهداف اصلی اش مردم را دور کند.
 
این یک حقیقت است که ماهواره ها بخشی از شبه علم هستند و هیچ مدرکی برای اثبات وجود آن ها وجود ندارد. نه تصویر حقیقی ای،نه فیلم حقیقی ای و…
کشور هایی که ادعای تکنولوژی فضایی دارند سال هاست که ادعا دارند هزاران هزار ماهواره به مدار زمین ارسال کرده اند حدودا بیش از دو تا سه هزار ماهواره!
این یعنی چه؟ این یک سود کلان است! یک سود عظیم! آن ها میلیارد ها میلیارد بودجه میگیرند و با ادعای فرستادن ماهواره مردم را دلخوش میکنند اما این حقیقت ماجرا نیست.
فرستادن یک موشک ماهواره بر (که ادعا میکنند ماهواره را تا مدار حمل میکند) هزینه ای ندارد زیرا موشک های آنان سوخت جامد است و این به این معنی است که هزینه بسیار کمی نسبت به بودجه ای که میگیرند صرف میکنند و در حقیقت اگر ماهواره ها وجود داشتند آن ها نباید ادعا میکردند که برای فرستادن یک ماهواره میلیون ها دلار خرج کرده اند! 
 
خیلی ها این سوال را مطرح میکنند که اگر ماهواره ها حقیقت ندارند، موقعیت یابی با جی پی اس چگونه کار میکند؟ پس تصاویر ماهواره ای چه می گویند؟ در ادامه شواهد و مدارکی وجود دارند که نشان می دهند قبل از اینکه ناسا و سایر سازمان های فضایی ادعای فرستادن هزاران ماهواره را به مدار زمین کنند موقعیت یابی زمینی یا جی پی اس با تکنولوژی زمینی وجود داشته و این تکنولوژی از پایه ربطی به وجود ماهواره ها نداشته و ندارد.
 
 
تصویر بالا مربوط به سیستم ناوبری رادیویی هذلولوی است
 
اولین جی پی اس ها با سیستم های زمینی کار میکردند. تکنولوژی جی پی اس در حقیقت زمینی است و ربطی به ماهواره ها ندارد و قبل از داستان تخیلی ماهواره ها که جی پی اس را به آن ها ربط میدهند سیستم جی پی اس زمینی بوده و البته هنوز هم به این شکل است. سال های زیادی از موقعیت یابی با تکنولوژی زمینی استفاده میشد و برج هایی برای موقعیت یابی ساخته شده بودند. این سیستم های کلاسیک و قدیمی محدوده ای تا ۱۵۰۰ مایل(۲۴۰۰ کیلومتر) داشتند و این محدوده را پوشش میدادند.
از ویکی پدیا:
“چنین سیستمی نخستین بار در دوران جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار گرفت و تحت عنوان سیستم ناوبری گیی و توسط نیروی هوایی سلطنتی برای استفاده توسط فرماندهی بمب افکن‌ها مورد استفاده قرار گرفت. این راه با به کارگیری سیستم دقیق تر سیستم‌های ناوبر Decca در ۱۹۴۴ توسط نیروی دریایی سلطنتی دنبال شد. همزمان، نیروی دریایی آمریکا با سیستم LORAN-C با هدف ناوبری دوربرد در دریا این سیستم را همراهی کرد. از دیگر نمونه‌های چنین سیستمی پس از جنگ می‌توان به سیستم معروف سیستم موقعیت یابی لورن سی LORAN-C در گارد ساحلی ایالات متحده، سیستم بین‌المللی امگا ، و سیستم‌های آلفا و CHAYKA در اتحاد جماهیر شوروی اشاره کرد. همه این سیستم‌ها کاربرد داشتند تا زمانی که توسط سامانه ماهواره‌ای ناوبری جهانی مثل سیستم موقعیت‌یاب جهانی (GPS) جای آنها را گرفت.”
 
 
جزو اولین دکل های موقعیت یابی و جی پی اس به وسیله سیستم های زمینی که امروزه نیز استفاده میشود
 
 
دکل های مدرن 
 
برج هایی مانند این ناوبری را پوشش میدادند. به یاد داشته باشید این را که این تکنولوژی برای حدود ۷۰ سال قبل است و امروزه فقط پیشرفته تر شده است
سیستم های موقعیت یابی جهانی امروزه توسط برج های سلولی که در یک نظم مثلثی شکل قرار می گیرند تنظیم و ارائه میشود البته بالن ها و کشتی های هوایی نیز بی تاثیر نیستند که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم.
درحقیقت جی پی اس همان سیستم قدیمی است که دوباره برای بدست آوردن پول و سود بیشتر آن را پیشرفته تر کردند و ادعا کردند این ماهواره ها هستند که موقعیت یابی را ممکن می سازند و به یاد داشته باشید این تکنولوژی بهبود یافته اما تغییر قابل توجهی نداشته است.
 
 
تصویر بالا سیستم جی پی اس و موقعیت یابی امروزی را نشان میدهد:
۱-دکل اول فاصله را با تلفن همراه شما بررسی میکند که میتواند هرجایی در طول حوزه دسترسی باشد
۲-فاصله از دکل دوم گزینه ها را محدود به دو نقطه میکند
۳-دکل سوم محل را مشخص می کند
البته فقط این دکل های نیستند که موقعیت یابی را ممکن میسازند بلکه بالن هایی خاص برای این موارد وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
 
 
نقشه کابل های زیرآبی که با نقشه زمین تخت نشان داده شده است
در اعماق اقیانوس و دریاهای زمین، شبکه ای از کابل های زیر زمینی نهفته است که بی سر و صدا حتی دور افتاده ترین مناطق زمین را به شبکه جهانی اینترنت متصل می کند.در حقیقت تقریبا ۹۵ درصد از اینترنتی که هر روزه با آن سر و کار داریم از طریق ۵۵۰ هزار مایل کابل با ضخامت دو اینچ به کشور های مختلف می رسد.از سال ۲۰۱۲ تا کنون میزان کابل های زیر دریایی دو برابر شده است.
کابل مخابراتی زیر دریایی کابلی است که در بستر دریا و بین ایستگاه های خشکی قرار داده می شود. این کابل ها توسط کشتی های خاصی در دریا خوابانده می شود که می توانند هزاران مایل از کابل های حلقه شده را در خود نگهداری کرده و در حین سفر در اقیانوس آنها به آب بیاندارند. از آنجا بر روی زمین فضای بسیار محدودی برای این کابل ها وجود دارد، این فضای اندک و محدود قیمت اجاره بالایی داشته و رقابتی برای کسب این فضا بسیار شدید می شود. از این رو، از سال ۱۸۵۰ مهندسان و شرکت های مخابراتی از مزایای زمین های بسیار وسیع زیر اقیانوس ها برای رد کردن کابل های خود استفاده کرده اند. از نخستین کابل ها برای ارسال ترافیک تلگراف استفاده شده است. از آن پس این کابل ها برای ارسال ترافیک تلفن و اخیرا برای ارسال ترافیک داده مورد بهره برداری قرار گرفته اند. بسیاری از کابل های امروزی از فیبر نوری ساخته می شوند که با ضخامت دو اینچی خود، اندازه و سرعت ارسال اطلاعات را افزایش داده اند.
 
 
مستند تله جئوگرافی: ۹۹ درصد ارتباطات زمین کابل های زیر زمینی هستند!
اگر ماهواره ها وجود دارند دیگر نیاز به کابل های زیر آبی آن هم با این وسعت نیست.
 
با وجود ماهواره ها دیگر نیازی به وجود این کابل ها آن هم با این وسعت نبود. این کابل ها تمام جهان را به هم متصل کرده است و البته میتواند کمکی برای جی پی اس هم باشد زیرا یک نقشه بزرگ با استفاده از این کابل ها به دست آمده است و با  جی پی اس و سیستم موقعیت یابی عمل می کند و این عملکرد بسیار جالب است.
 
 
 
سطح مقطع یک کابل ارتباطی زیردریایی مدرن
۱ – پلی‌اتیلن
۲ – نوار مایلار
۳ – سیم استیل استاندارد
۴ – پوشش ضدآب آلومینومی
۵ – پلی‌کربنات
۶ – لوله آلومینومی یا مسی
۷ – ژل نفت
۸ – فیبر نوری
اگر ماهواره ها را از دنیای امروز حذف کنیم هیچ مشکلی برای علم پیش نمی آید زیرا جایگزین های ماهواره از هواپیما های بی سرنشین گرفته تا بالن های سبک تر از هوا و دکل ها و برج های سلولی و کابل های اعماق دریا ها و اقیانوس ها میتوانند تمامی نیاز های ارتباطی مارا برطرف کنند و یک نکته مهم که در اینجا وجود دارد این است که اگر ماهواره ها وجود داشتند،دیگر نیازی به ساخت بالن،هواپیما های بی سرنشین،دکل ها و برج های سلولی نبود زیرا ماهواره تمامی نیاز هارا بر طرف میکرد و دیگر نیازی نبود تا این همه هزینه برای ساخت بالن و دکل ها و… صرف شود. اما حقیقت چیزی دیگری است! آن ها با استفاده از دروغ ماهواره ها میلیارد ها میلیارد طی این چند سال ثروت و سود به دست آوردند و از این دروغ سو استفاده کردند.
 
 
 
 چگونگی استفاده از بالن ها بجای ماهواره های فضایی
 
 
 
“بالن های سبک تر از هوا و کشتی های هوایی به طور قابل توجهی کم هزینه و قابل استفاده هستند. این بالن ها میتوانند ماموریت های مختلف را با امکانات بی نظیر خود پشتیبانی کنند و بسیار مقرون به صرفه هستند.
این بالن ها میتوانند منطقه ای بیش از ۶۰۰ مایل و هزاران مایل مکعب از حریم هوایی و زمینی را پوشش داده و زیر نظر داشته باشند”(این خود ثابت می کند هیچ انحنایی مزاحم ماموریت این بالن ها نمیشود چون زمین تخت است)
 
متن بالا از شرکت لاکهید مارتین شرکت هوافضای و تجهیزات نظامی و امنیت اطلاعات آمریکا گرفته شده است. شرکت لاکهید مارتین بیش از ۸۰۰۰ بالن ساخته و آماده دارد این بالن ها میتوانند حداقل تا ۷۰۰۰۰ فوت (۲۱ کیلومتر) و حداکثر تا ۱۰۰۰۰۰ فوت (۳۰ کیلومتر) بالا بروند البته برنامه ریزی و طرح ریزی هایی برای ارتفاعات بالاتر در نظر گرفته شده است.
 
این بالن های بی سرنشین میتوانند برای ماه ها در ارتفاعات بمانند و خود را در مدار نگه دارند این بالن ها توسط اپراتور های زمینی مانند هواپیما های بی سرنشین کنترل میشوند.
این بالن ها مقرون به صرفه تر هستند و دلیل استفاده از آن هارا همین میدانند. چون ماهواره ها در حقیقت وجود ندارند آن ها باید بهانه ای بیاورند تا این بالن ها بصورت کامل به جای ماهواره هایی که ادعا دارند فرستاده اند در ذهن مردم جایی پیدا کند و بعد میگویند: ماهواره ها هزینه های زیادی برای ما ایجاد میکرد بنابراین ما پروژه ماهواره هارا کنار گذاشته و از بالن ها که کم هزینه تر و به صرفه تر هستند استفاده میکنیم. این بالن ها قابلیت بررسی وضعیت آب و هوایی را نیز دارند و میتوانند تصاویر به اصطلاح ماهواره ای تهیه کنند. اکثر تصاویری که ادعا میشود توسط ماهواره ها تهیه شده در حقیقت توسط بالن ها و هواپیما های جاسوسی تهیه میشود نه ماهواره ها چون ماهواره ای وجود ندارد. این ها همگی برنامه ریزی آن ها برای فریب افکار مردم است.
 
 
تصاویر بسیاری از بالن های حقیقی وجود دارد اما هیچ تصویری حقیقی ای از ماهواره ها وجود ندارد! تمامی تصاویر ماهواره ها انیمیشن هستند و حقیقی نیستند کافیست درباره ماهواره ها در اینترنت سرچی انجام دهید! با هزاران تصویر مواجه میشوید که دو سوال درباره آن ها مطرح است!یک اینکه چه کسی از آن ها تصویر تهیه کرده و دو اینکه چرا فقط در تصویر یکی از این چندین هزار ماهواره دیده میشود؟ این را در نظر داشته باشید که بدون بهانه فرستادن ماهواره و موارد مشابه این نمیتوانند پول و ثروت کلانی از مردم به دست بیاورند! آن ها مردم را در یک توهم فرو برده اند توهمی که به مردم می گوید دارید با هزینه های خود به پیشرفت کشور خود کمک میکنید.
 
 
 
 
در تصویر بالا هیچ ماهواره ای دیده نمیشود! بیش از هزار ماهواره در فضا چرا هیچ ماهواره ای دیده نمیشود؟
تصویری در زیر قرار دارد البته انتظار نداریم ماهواره ها به این شکل در اطراف زمین دیده شوند اما انتظار داریم در تصاویری که از زمین تهیه میشود بتوان آن هارا دید زیرا نور خورشید را بنابر ادعای بسیاری منعکس میکنند و این موضوع باعث دیده شدن آن ها میشود
در تصاویر مشابه تصویر بالا نیز هیچ ماهواره ای دیده نمیشود
 
 
 
وقتی تصاویر نزدیک تر را میبینیم ماهواره ها باید دیده شوند اما هرگز دیده نشده و نمیشوند.
در تصاویر ایستگاه فضایی نیز هیچ ماهواره ای از هزاران ماهواره ادعایی دیده نمیشود.
 

هواپیمای جدید ایرباس جایگزین ماهواره ها

 

شرکت ایرباس اعلام کرد: طراحی و توسعه پروژه هواپیماهای بدون‌بال با سقف پروازی ۲۰ کیلومتر را با جدیت دنبال می‌کند.

 

‌برای ارسال هواپیمای فاقد بال و بلند پرواز جدید ایرباس به لایه استراتوسفر زمین دیگر نیازی به سامانه پرتاب گرانقیمت موشکی نیست بلکه کافیست تا با نصب هواپیمای دوکاره در قسمت بیرونی یک هواپیمای بلند پرواز عملیات صعود تا مدار زمین را با هزینه کمتر انجام داد. عمر هر مجموعه پرنده یا ماهواره جدید ایرباس مشابه ماهواره‌های معمولی است.

 

هواپیمای بدون بال جدید ایرباس در مواردی مثل بررسی آب‌وهوای زمین، شناسایی، جاسوسی و ارسال اینترنت از فضا کاربرد دارد.

 

مهمترین مزیت طرح جدید ایرباس عدم نیاز به سوخت‌های فسیلی در وضعیت سرویس‌دهی در لایه استراتوسفر زمین است. در واقع این هواپیما انرژی لازم جهت فعالیت را مستقیما از خورشید دریافت می‌کند.

 

برای ارسال هواپیمای بدون بال ایرباس به فاصله ۲۰ کیلومتری زمین تنها کافیست تا با استفاده از تجهیزات اتصال جداشونده آن را به بدنه یک هواپیمای معمولی بلندپرواز متصل کرد. سپس با کسب ارتفاع و سرعت مورد نظر هواپیما از بدنه هواپیمای میزبان جدا شده و در مدار قرار می‌گیرد.

متن بالا در بسیاری از سایت های خبری موجود است و قرار است بزودی طرح ماهواره ها تغییر کند و به جای آن به طور رسمی از بالن ها و هواپیما ها را معرفی کنند.
البته آن ها از این هواپیما ها و بالن ها تا این زمان با پوشش ماهواره استفاده میکردند و مردم را فریب میدادند اما چون دروغ ها پابرجا نیستند مجبورند طرح ماهواره را جمع کنند تا یک طرح جدید را برنامه ریزی کنند.

پروژه ها و سیستم های مشابه بسیاری وجود دارند تا این موضوع را اثبات کنند که به وجود ماهواره ها نیازی نیست مانند:

sky station

HALO

Heliplat 

و….

پروژه لون
 
 
پروژه لون چیست؟ پروژهٔ لون یک پروژهٔ تحقیق و توسعهٔ تحت گسترش بدست گوگل است که هدف از آن فراهم آوردن دسترسی به اینترنت درمحدوده‌های روستایی و دوردست بوسیلهٔ بالون‌هایی بی‌سرنشین است(ماهواره ای در کار نیست). این پروژه بالون‌های مرتفع در استراتوسفر در ارتفاعی نزدیک به بیست کیلومتر از سطح زمین استفاده می‌کند که به وسیلهٔ آن‌ها یک شبکهٔ بی‌سیم با سرعتی تا حد سرعت نسل سوم شبکه تلفن همراه فراهم می‌آورد. جولان بالون‌ها با استفاده از تنظیم ارتفاعشان انجام می‌شود، بدین صورت که بالن با کمک داده‌های سازمان ملی اقیانوسی و جوی در یک لایهٔ باد با سرعت مورد نظر قرار می‌گیرد. کاربرانی که می‌خواهند به شبکهٔ بالون متصل شوند از آنتنی که روی ساختمان‌هایشان نصب می‌شود استفاده می‌کنند. سیگنال‌ها بین بالون‌ها دست به دست می‌شوند تا اینکه نهایتاً به یک ایستگاه زمینی که متصل به رسانندهٔ خدمات اینترنتی است می‌رسند و به اینترنت جهانی راه می‌یابند. یکی از اهداف دیگر این پروژه بهبود ارتباطات در زمان بلایای طبیعی تعریف شده است. از چهره‌های شاخص پروژه می‌توان به ریچ دوال به عنوان معمار ارشد فنی که متخصص فناوری‌های پوشیدنی نیز می‌باشد، مایک کسیدی به عنوان یک رهبر پروژه و کوروش بهروزی هدایت‌کننده شبکه و مخابرات نام برد. 
اگر هزاران ماهواره در مدار حقیقت داشت دیگر نیازی به انجام این کار نبود ولی آز آنجایی که ماهواره ها حقیقت ندارند و جزوی از شبه علم هستند آن ها نیاز دارند تا با استفاده از بالن ها و دکل ها نیاز هارا برطرف کنند.
 
 
بالن ماهواره های زمین ثابت (GBS)
 
بالن ماهواره های زمین ثابت بالن هایی هستند که در لایه استراتوسفر ( ۱۸ تا ۲۱ کیلومتر بالاتر از سطح دریا ها) در یک نقطه ثابت نسبت به سطح زمین قرار دارند. در این ارتفاع، چگالی هوا ۱/۱۰ از آنچه در سطح دریا است.میانگین سرعت باد در این سطوح کمتر از سطح زمین است. این بالن دارای یک سیستم نیروی محرکه است که به بالون اجازه حرکت داده و باعث میشود بالن موقعیت خود را حفظ کند. این بالن همراه پنل های خورشیدی ای که دارد میتواند انرژی و نیروی لازم خود را به دست بیاورد. یک GBS میتواند برای دسترسی وسیع به اینترنت  در یک منطقه بزرگ استفاده شود.
 
 
 
تصویری انیمیشنی از این بالن ماهواره
 
 
در زیر میتوانید فیلمی از سقوط یکی از ماهواره های متصل به بالن (یک GBS واقعی) را ببینید:
 
 
 
 
 
 
 ماهواره ها وجود دارند اما به دلیل نبود گرانش و کروی نبودن زمین نمیتوانند در فضای خلا معلق شوند و به دور زمین گردش کنند. آن ها با استفاده از بالن کار میکنند. امروزه حتی کشور عزیزمان ایران نیز به سیستم ماهواره های متصل به بالن روی آورده. در ادامه با ما همراه باشید.
 
 
دکل های بسیاری با ارتفاع بسیار زیاد ساخته شده اند و اگر در حقیقت ماهواره ها وجود میداشتند نیازی به ساخت چنین دکل ها و برج های مرتفعی نبود زیرا ماهواره ها تمامی زمین را پوشش میدادند و تمامی نیاز ها برطرف میشد
برخی سیستم ها و تکنولوژی هایی که امروزه وجود دارند و وجودشان نیازی به ماهواره ندارد
۱-دکل های جی پی اس و موقعیت یابی
۲-کابل های گسترده زیر آبی
۳-کشتی های هوایی و بالن ها
۴-بالن های کوچک و اصطلاحا نانو بالن ها
۵-پروژه لون گوگل
۶-هواپیما های بدون سرنشین
۷-دکل ها و برج های سلولی 
 
 
هواپیما های بدون سرنشین میتوانند تصاویری از ارتفاع بالا تهیه کنند همچنین میتوانند وضعیت آب و هوا را بررسی کنند.
تمامی موارد بالا امروزه وجود دارند این درحالی است که آن ها ادعا میکنند ماهواره ها نیز وجود دارند درحالی که وقتی تکنولوژی لازم برای موقعیت یابی،تصویر برداری هوایی و.. دارند دیگر چه نیازی به ماهواره های پر هزینه(طبق ادعای خود) دارند؟ آن ها فقط با بهانه فرستادن ماهواره دنبال جمع آوری ثروت و فریب مردم هستند.
 
 
 
 
آیا دیش ها ثابت میکنند ماهواره ها وجود دارند؟
پاسخ منفی است. دیش ها هیچ ربطی به ماهواره ها ندارند! تمامی دیش ها حدود ۴۵ درجه انحراف دارند و مستقیم به سمت بالا نیستند و درحقیقت نیازی نیست مستقیم به سمت بالا باشند. دیش ها امواج را از دکل ها و همینطور میتوانند از بالن ها دریافت کنند. گفته میشود در بین هزاران ماهواره دیش ها بر روی یک ماهواره ثابت شده اند و اگر کمی منحرف شوند امواج را دریافت نمیکنند. این درست است اما باور اینکه یک دیش به سمت آسمان قرار دارد و بر روی یک ماهواره از چندین هزار ماهواره ثابت شده کاملا دور از عقل و منطق است. با سیستم GBS به راحتی میتوان چگونگی دریافت موج توسط دیش هارا توضیح داد. البته روش دیگری نیز وجود دارد که به آن انتقال برج به برج گفته میشود.
 
 
 
لطفا این حرف را تکرار نکنید که دیش ها اثبات میکنند ماهواره وجود دارد زیرا اگر کمی توجه به متن ها و تصاویر کنید و همینطور کمی تحقیق در این زمینه متوجه خواهید شد که این ها ربطی به ماهواره ندارند
 
ماهواره ها چگونه میتوانند در لایه های بالا وجود داشته باشند؟
 
 
 
ادعای علم بر این است که تا کنون هزاران ماهواره به فضا ارسال شده است و این ماهواره ها به گفته علم در بین لایه جوی ترموسفر و اگزوسفر قرار دارند
ترموسفر یک منطقه با درجه حرارت بسیار بالا است که از ارتفاع ۸۵ کیلومتری شروع شده و تا ۶۰۰ کیلومتری ادامه دارد.
دمای ترموسفر به شدت به فعالیت خورشید وابسته است و می‌تواند به ۲۰۰۰ درجه سانتیگراد هم برسد. تابش در این لایه می‌تواند باعث پخش ذرات هوا و باردار شدن آنها شود و قادر است امواج رادیوی را به دورتر از فضا برساند. اگزوسفر در ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلومتری بالای سطح زمین قرار دارد که در این مکان اتمسفر با فضا آمیخته می‌شود. ذرات ناچیز گازهای این منطقه در طول روز می‌تواند به ۲۵۰۰ درجه سانتیگراد برسد.(طبق ادعای علم)
تنها عناصری که در جدول تناوبی عناصر هستند که میتوانند در برابر ۲۵۰۰ درجه سانتیگراد مقاومت کنند عبارت اند از: کربن،نیوبیم،مولیبدنوم،تانتالم،تنگستن،رنیم و اسمیم.
 
 
به جز کربن این فلزات بسیار بسیار سخت و البته رسانای گرما هستند 
اما صبر کنید! در تلسکوپ هابل و ماهواره ها از گالیم آرسنید بجای سیلیکون استفاده شده و در دمای حتی پایین تر از ۱۲۳۸ درجه سانتیگراد  ذوب میشود! این به این معنی است که هیچ ماهواره ای نمیتواند در آن لایه وجود داشته باشد و ادعای علم مبنی بر این موضوع کاملا غلط است زیرا ماهواره ها توان مقاومت در برابر آن شدت از حرارت و گرما را ندارند و ذوب خواهند شد.
اما پاسخ علم چیست؟ در ویکی پدیا نوشته شده:
چون آن ها به خلا نزدیک هستند تماس کافی با اتم های گازی برای انتقال حرارت بسیار وجود ندارد بنابراین میتوانند پایدار بمانند.
اما صبر کنید! ما گفتیم خورشید علت گرم شدن آن لایه از جو و اتم های گاز است و  باعث افزایش حرارت تا ۲۵۰۰ درجه سانتیگراد میشود و توجیه آن ها کاملا بیهوده است زیرا ماهواره ها در آن لایه و در حرارت شدید قرار دارند و نمیتوانند در آن حرارت مقاومت کنند و ارتباط خودشان را با سیستم های زمینی از دست می دهند و ذوب میشوند.
دمای ترموسفر با افزایش ارتفاع، افزایش می یابد و دلیل این امر جذب بسیار تابش پر انرژی خورشید است و این را در نظر داشته باشید که منشا گرمای ترموسفر چند اتم گاز نیست بلکه خورشید است!
حتی ناسا در پرسش و پاسخ هایی در وب سایتش اشاره کرده:
پاسخ سوال سوم: گرما در خلا توسط اشعه فروسرخ حرکت می کند و هر چیزی که گرم است از خود فروسرخ منتشر میکند و زمین آن را جذب و انرژی را تبدیل به گرما یا حرکت های اتمی و مولکولی میکند
منبع: http://helios.gsfc.nasa.gov/qa_sp_ht.html
هیچ کدام از ماهواره های فضایی با لایه های منعکس کننده پوشیده نشده اند. فقط در ساخت برخی مانند تلسکوپ هابل(طبق ادعای خودشان) کمی فویل آلومینیوم استفاده شده است ولی حتی اگر فویل بتواند در مقابل ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد و یا حتی بیشتر مقاومت کند قطعا نخواهد توانست گرما را توسط پوشش های دیگر هدایت کرده و مقاومت طولانی مدتی داشته باشد و همان فویل آلومینیوم پس از مدتی تبدیل به یک اجاق خورشیدی میشود و تلسکوپ یا ماهواره را میسوزاند و از بین میبرد در حقیقت هیچ راهی برای مقاومت ماهواره ها در لایه جوی زمین وجود ندارد آن ها ادعا میکنند هزاران ماهواره با سرعت ۱۷۵۰۰ مایل بر ساعت در مدار حرکت میکنند اما نه مدرک و شواهدی در این باره وجود دارد نه ادله مناسبی بلکه تمامی نظرات و شواهد و مدارک بر خلاف این ادعای شبه علمی علم هستند.
طبق تحقیقات NSSDC تعداد ماهواره های ارسالی از سال ۱۹۵۷ تا پایان سال ۲۰۱۰ حدود ۶۵۷۸ عدد بوده است ولی هنوز هم اعداد و ارقام دقیقی از ماهواره ها وجود ندارد زیرا این یک دروغ است و ماهواره ای وجود ندارد.
 
 
 
نکته ای که باید به آن توجه کنیم این است که هیچ راداری قادر به تشخیص هواپیما هایی که بر روی اقیانوس حرکت میکنند نیست.(در بالا از زبان یک خلبان این را میشنوید) چرا با وجود هزاران ماهواره چنین مکان هایی بر روی زمین وجود دارند که در دید هیچ ماهواره ای نیستند؟ دلیل استفاده از پهپاد جاسوسی بجای ماهواره جاسوسی چیست؟ دلیل استفاده از بالن بجای ماهواره برای گسترش اینترنت در مکان های دور افتاده و خارج از دسترس چیست؟ چرا ماهواره ها تنها در تصاویر انیمیشنی وجود دارند؟
 
 
 
 
 
نتیجه:
ماهواره ای که در یک فضای خلا به دور زمین درحال چرخش می باشد وجود ندارد. ماهواره ها با استفاده از بالن کار میکنند یا نوعی بالن هستند. ماهواره های زمین ثابت در حقیقت همان بالن ماهواره های زمین ثابت هستند. ماهواره ها نمیتوانند وجود داشته باشند همانطور که زمین نمیتواند یک کره باشد. 

در آخر باید گفت نباید به هرچیزی که دشمنان بشریت می گویند اعتماد کرد! آن ها واقعیت هارا تغییر میدهند تا با فرضیات خود ذهن شمارا فریب دهند شبه علم سلاح آنان است شبه علمی که در پوشش علم به شما معرفی میشود ولی آن ها رسوا میشوند زیرا دروغ ها پابرجا نیستند متشکرم که با ما همراه بودید منتظر مقالات بیشتر باشید.
منابع:
http://lakdiva.org/clarke/1945ww/
https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_A._Heinlein
https://en.wikipedia.org/wiki/Sputnik_1
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Antarctic_Treaty_System
http://www.lockheedmartin.com
 
 
 
 

Share this post

ارسال نظر جدید