فراماسون ها در فضا

در این مقاله ما به وابستگی های ناسا و فضانوردان ناسا به فریماسونری پرداخته میشود. با زمین تخت فارسی همراه باشید….

فراماسون ها از زمان آغاز به کار ناسا به نوعی در موضوعات مربوط به فضا درگیر شده اند. اگر گروهی وجود داشته باشد که بتواند کلاهبرداری بزرگی برای تقریبا کل زمین انجام دهد، ممکن است این کار از طریق فراماسون ها امکان پذیر باشد.

با اعلام اینکه فریماسون ها به ماه رفتند و پرچمشان را در ماه نصب کردند، جوامع مخفی ماسونی اعضای بسیار زیاد دیگری را جذب کردند، حال فرقی نمیکند که به ماه رفته باشند یا خیر.

تعداد فراوانی از فضانوردان ناسا، حمایت کنندگان مدل خورشید مرکزی، نیز به عنوان فراماسون ها پذیرفته شده اند. جان گلن، که دو بار سناتور ایالات متحده شده است،یکی از اولین فضانوردان مشهور ناسا  و یک فریماسون است. باز آلدرین که یکی فضانوردان ناسا است که ادعا شده به ماه رفته است، حلقه ای ماسونی در دست دارد که بر آن نمادی از فریماسون ها نقش بسته است و نشان میدهد او فریماسونی از درجه ۳۳ از  Montclair Lodge No. 144 در نیوجرسی می باشد.

ادگار میچل یکی دیگر از اعضای ماسونی و فضانوردان ناسا در سفر دروغین به ماه (آپولو ۱۴) از اعضای Artesta Lodge No. 29 در نیومکزیکو است.

جیمز ایروین یکی دیگر از اعضای ماسونی و فضانوردان ناسا در سفر دروغین به ماه (آپولو ۱۵) از اعضای ejon Lodge No. 104  در کلرادو اسپرینگز است.

Donn Eisele یکی دیگر از اعضای ماسونی و فضانوردان ناسا در سفر دروغین به ماه (آپولو ۷)از اعضای Luther B. Turner Lodge No. 732 در اوهایو است.

گوردودن کوپر یکی دیگر از اعضای ماسونی و فضانوردان ناسا (Mercury 9 و Gemini 5) از اعضای Carbondale Lodge No. 82 در کلرادو است.

ویرژیل گریسوم یکی دیگر از اعضای ماسونی و فضانوردان ناسا در سفر دروغین به ماه (آپولو ۱ و ۱۵)  و (Mercury 5 و Gemini 3) از اعضای Mitchell Lodge No. 228 در ایندیانا است.

والتر شیرا یکی دیگر از اعضای ماسونی و فضانوردان ناسا در سفر دروغین به ماه (آپولو ۱ و ۱۵) و (Sigma 7, Gemini 6 و Mercury 8) از اعضای anaveral Lodge No. 339 در فلوریدا است.

توماس استافورد یکی دیگر از اعضای ماسونی و فضانوردان ناسا در سفر دروغین به ماه (آپولو ۱۰ و ۱۸) و (Gemini 7 و ۹) از اعضای Western Star Lodge No. 138  در اوکلاهما است.

پل ویتز تهیه کننده فیلم آمریکایی (Skylab 2) از اعضای ماسونی Lawrence Lodge No. 708 در پنسیلوانیا است.

فضانوردان ناسا Neil Armstrong, Allen Sheppard, William Pogue, Vance Brand, and Anthony England پدرانی داشتند که آن ها نیز عضوی از جوامع فریماسونری بودند. مقدار فضانوردان شناخته شده که فریماسون هستند یا خانواده های فراماسونیک دارند شگفت آور است. این فضانوردان اعضای بزرگترین و قدیمی ترین جامعه ی مخفی جهان، که به حمایت و توسعه مدل خورشید مرکزی مشغول بودند، هستند.

C. Fred Kleinknecht یکی از مدیران ناسا در طول پروژه سفر به ماه بود که بعد از مدت کوتاهی به یکی از رئیسان بزرگ شورای ماسونی درجه ۳۳ باستانی شد و مناسکی بزرگ از فریماسون هارا پذیرفت و آن را مدیریت کرد. همگی فضانوردان ناسا از فریماسون ها بودند. این اعضای انجمن مخفی و برادری همگی از طرفداران و مبلغان خورشید مرکزی هستند و این افراد از آغاز تاریخشان تا به امروز سعی در کنترل ذهن و تغییر عقیده مردم دارند. William Cooper نیز در افشاگری ای بیان کرده است که فضانوردان ناسا در حقیقت همگی فریماسون هستند.

 تمامی مأموریت های ظاهری ناسا پر از نمادگرایی مخفی / ماسونی هستند که بیشترین آن را در ماموریت آپولو شاهد هستیم. اسامی مأموریت ها و فضاپیما ها تقریبا همیشه نام های خدایان باستانی یا علائم باستانی ماسونی است. آنها همیشه از اعداد رومی و هندسه پیچیده مقدس استفاده می کنند که اسرار آنها توسط ماسون ها حفظ میشود. چرا “عقاب” در ماه فرود آمد؟ عقاب ها به مدت طولانی برای نشان دادن چاکرای تاج استفاده می شده اند. بسیاری از ماموریت های ناسا از کادوسیس (caduceus)، مار ها(serpents)، عقاب ها(eagles) و سایر نمادهای معنوی برخوردار است.

یک مناسک  عجیب و غریب 

یک مراسم عجیب و غریب از یک نوع کاملا متفاوت، در Tranquility Base در ماه رخ داد. این مراسم از تلویزیون پخش نمی شد، زیرا این مراسم به عنوان یک مراسم مخفی به دقت ساخته شده بود که فقط توسط چشمان جوامع برادری ایلومیناتی دیده میشد. فضانورد نیل آرمسترانگ با دقت پرچم ماسونی خود را برداشت و آن را جلوی دوربین در کنار لباس فضانوردی خود نگه داشت. سپس به ناحیه تناسلی خود اشاره کرد که مرکز قدرت، یا دینامو، انرژی لوسیفرین در مراسم ماسون ها می باشد. (مطابق تصویر بالا)

باز آلدرین (فضانورد ناسا) همراه luther A Smith که با دستان خود پرچم ماسونی را گرفته اند

پرچم با علامت اسکاتلندی عرفانی، معنویت عمیق و مرموز عقاب دوقلو و همچنین گونیا و پرگار است

گونیا و پرگار از مهم ترین نماد فریماسونی است. G موجود در مرکز این نماد میتواند به هر یک از موارد زیر اشاره داشته باشد:

Goat: بز 

Geometry: هندسه

Gravity: گرانش

که هرسه در رابطه با معماران آزاد (free mason) می باشند.

بز نماد اصلی ماسونی، هندسه ماسونی مرتبط با گونیا و پرگار که همراه کوپرنیک،گالیله،فیثاغورس،کپلر،نیوتون و… دیده میشود و گرانش که توسط یک فریماسون به نام آیزاک نیوتون مطرح شده است.

برنامه آپولو به ماسونها گره خورده بود؛ آنها افتخار داشتند که درگیر این موضوع باشند و از تبلیغ حقیقت در این مورد ترسی نداشتند. در نوامبر ۱۹۶۹ مجله نیویورک،یک مقاله گسترده از Kenneth S. Kleinknecht, 33°، مدیر فرماندهی و سرویس ماژول برنامه آپولو قرار داد.

در پیج ۱۳ این مقاله میخوانیم:

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از فضانوردان، برادران ماسونی هستند: Edwin E. Aldrin, Jr.; L. Gordon Cooper, Jr.; Donn F. Eisle; Walter M. Schirra; Thomas P. Stafford; Edgar D. Mitchell, و  Paul J. Weitz . قبل از مرگ غم انگیز Gus Grissom در آتش سوزی آپولو ۱ در Cape Kennedy در تاریخ ۲۷ ژانویه ۱۹۶۷، او نیز یک ماسون بود. فضانورد گوردون کوپر، در طول ا Gemini V در اوت ۱۹۶۵، همراه با او یک جواهر درجه سی و سوم و پرچم اسکاتلندی ماسونی به همراه داشت.

آیا ما می توانیم به فراماسونری و ارتباط آن با عصر مدرن شک کنیم؟

در ۲۰ ژوئیه ۱۹۶۹، ادعا شد که دو فضانورد آمریکایی در ماه ، در ناحیه ای به نام Mare Tranquilitatis یا “Sea of Ranquility” فرود آمدند. یکی از آن مردان شجاع، برادر ادوین یوجین (Buzz) آلدرین جونیور، عضو Clear Lake Lodge No. 1417, AF&AM, Seabrook در تگزاس بود. آن ها یک مناسک شیطانی در آن مکان به انجام رساندند.

ابتدا برنامه های فضایی ایالات متحده شامل پروژه مخفی OSS / CIA و عملیات Paperclip بود که دانشمندان جنگ زده موشکی نازی مانند ورنر ون براون که از آلمان به آمریکا آورده شده بودند، مسئولیت توسعه برنامه های فضایی آمریکا را بر عهده گرفتند. سپس فریمسونها مسئول آژانس فضایی تازه تاسیس شده شدند و فریب بزرگ با درگیر کردن ذهن و مغز مردم در ساینس فیکشن آغاز شد.

خدمه آپولو ۱۳. چپ به راست: جیمز لاول(James Lovell)،توماس ماتینگلی(Thomas Mattingly) که بعدا John Swigert جایگزین او شد و در آخر فرد هایز (Fred Haise). در تصویر، در سمت چپ یک ابزار ناوبری شبیه به قطب نمای ماسون است که در سال ۱۷۹۰ در کشتی ها استفاده می شد. در وسط نماد آپولو ۱۳ است که نماد خدای خورشید است که نور را برای انسان به ارمغان آورد و در سمت راست یک اسطرلاب هندو است که در زبان سانسکریت نوشته شده است که در دوران باستان برای پیش بینی موقعیت اجرام آسمانی مورد استفاده قرار می گرفته است.

تقریبا همه چیزهایی که ناسا انجام می دهد با سحر و جادو و کیمیاگری است. علاوه بر این، هدف واقعی ناسا در ماتریکس دیگری است که از عموم مردم پنهان است. میتوان گفت که ناسا یکی از سازمان هایی است که مستقیما توسط ماسون ها اداره میشود.

هدف اصلی فریماسون ها پنهان کردن حقایقی است که سال ها در جلوی چشمان ما بوده و ما به آن ها توجهی نمی کردیم. آن ها علاقه خاصی به خدای خورشید (هلیوس) دارند که در حقیقت همان شیطان یا اهریمن است. حمایت ماسون ها از مدل خورشید مرکزی و نفرت آنان از مدل زمین مرکزی نشان دهنده این است که آن ها حقایق و اصل آفرینش را از بشریت پنهان میکنند. ماسون ها هرگز حقایق را نمیگویند (هرچند در برخی موارد اگر به نفعشان باشد برخی حقایق را بیان میکنند).

“همگی ما درباره ماهواره ها و  امکانات و ویژگی های آن ها بسیار شنیده ایم و اینکه به ادعای علم مدرن موقعیت یابی، تهیه تصاویر و دیگر موارد مرتبط همگی توسط ماهواره ها انجام میشود اما این ادعا چقدر صحت دارد؟ چقدر میتوانیم به این ادعا اعتماد کنیم؟ چه مدارکی در پشت این ادعا است؟ چه کسانی آن را پشتیبانی میکنند؟ 
با ما همراه باشید!
ریشه ماهواره ها به داستان علمی تخیلی آرتور سی کلارک که نویسنده ای در زمینه ساینس فیکشن است میرسد. در داستان هایی از آرتور سی کلارک به ماهواره ها اشاره شده و ماهواره ها جزوی از داستان های علمی تخیلی هستند یا به عبارتی دیگر ماهواره ها جزوی از شبه علم هستند نه یک دست آورد علمی.
آرتور سی کلارک نه فقط یک نویسنده داستان های علمی تخیلی بلکه یک فراماسون درجه بالا بوده که توسط دولت کشورش حمایت میشده است و ایده ماهواره ها از داستان های علمی تخیلی او گرفته شده است.
بین سال های ۱۹۴۵ تا ۱۹۵۲ جک پارسونز، رون هوبارد و آرتور سی کلارک همگی شاهد ذهن مشتاق مردم برای ساینس فیکشن و داستان های علمی تخیلی بودند و از این شوق و اشتیاق به گونه ای از همان سال ها سواستفاده شد به طوری که بعد ها ادعای ارسال ماهواره کردند.
مافیای khazarians  یا سندیکای جهانی جرایم سازمان یافته که نفوذ عمیقی در نهاد های سیاسی آمریکا دارند برای بدست آوردن میلیارد ها دلار پول و ثروت و یک موقعیت طلایی برای حکمرانی بر افکار مردم و ملت ها شروع به سواستفاده از داستان های علمی تخیلی کردند و آن هارا به عنوان علم حقیقی به مردم معرفی کردند تا ذهن جامعه با این موارد مشغول شود و در همین حال ثروت کلانی به جیب بزنند. به عبارت دیگر یک طرح به خصوص برای ماهواره ها و پرتاب آن ها به فضا شروع شد اما ماهواره ها فقط جزوی از داستان های علمی تخیلی بودند. آن ها به بهانه فرستادن ماهواره ها به فضا از مردم مالیات بیشتر و از دولت بودجه بیشتر میگرفتند و اینگونه بود که خاندان های فریماسونی در آمریکا ناگهان شروع به جمع آوری ثروت کلانی کردند و قدرت را در دست گرفتند تا بتوانند ذهن ملت هارا در دست بگیرند و درآخر این طرح اجرا شد و امروزه نیز درحال ارتقا است اما تغییرات بسیاری در این زمینه درحال انجام است زیرا دروغ ها هرگز پابرجا نمیمانند.
در این بین سازمان ناسا تبدیل به یک ابزار برای جمع آوری ثروت برای این خاندان های ماسونی شد و همینطور ناسا اشاعه دهنده افکار ماسونی و ضد خدا شد افکاری که به مردم تحمیل میشد و میشود، افکاری مانند این گفته که شما موجوداتی تصادفی در گوشه پرت کیهان بی حد و حصر هستید و همچنین با گسترش و اشاعه شبه علم افکار را منحرف کرد. شبه علمی که ابزاری مانند ناسا آن را در ذهن مردم به علم تبدیل کرد. ناگهان داستان های تخیلی آرتور سی کلارک برای مردم تبدیل به حقیقت شد و آن ها دیگر در این داستان ها یک موضوع تخیلی را شاهد نبودند بلکه تصور میکردند هرچیزی که در داستان های تخیلی فضایی به آن اشاره شده یک حقیقت است اما آن ها در اشتباه بودند.
هالیوود و والت دیزنی که دو صنعت انیمیشن سازی و فیلم سازی یهودی و ماسونی بودند هردو در سال ۱۹۲۳ تاسیس شدند و سال ها بعد با سازمان ناسا هم مسیر شدند و دست به همکاری زدند تا اهداف شیطانیشان را پیش ببرند.”
برگرفته شده ا
 
با استفاده ار سیستم اعداد معکوس و عدد گذاری هر کدام از حروف انگلیسی، با توجه به ناسا (سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا)، ما عدد ۶۶۶ را بدست خواهیم آورد. و بازهم میبینیم که از نماد ها و اعداد فریماسونری استفاده شده.
 
 
 
 
ورنر ون براون پدر ناسا و والت دیزنی پدر کمپانی انیمیشن سازی دیزنی
 
 
همکاری والت دیزنی و ناسا
 
 
شخصیت کارتونی دیزنی و تصویر سیاره پلوتو
جالب اینجاست که نام شخصیت دیزنی نیز پلوتو می باشد و صورت پلوتو (شخصیت کارتونی دیزنی) بر روی تصویری از سیاره پلوتو که توسط ناسا تهیه شده می باشد.
 

به کلمه پنهان شده در تصویر ناسا از کره زمین دقت کنید.

“نزدیک به یک قرن است که شرکت والت دیزنی فیلم‌ها و انیمیشن‌های مخصوص کودکان که حاوی ارزش‌ها و سبک زندگی آمریکایی هستند را تولید و منتشر می‌کند. امروزه شاید کمتر کسی بتوان یافت که با نشان شرکت والت دیزنی یا شرکت‌های تابع آن مواجه نشده باشد. زمانی که والت دیزنی در اوج قدرت و شکوفایی قرار داشت، دنیای تولیدات تلویزیونی و محصولات سرگرمی و به خصوص تبلیغات رسانه‌ای در معرض تحقیقات بحث‌‌انگیزی در روان‌شناسی قرار گرفته بود که تلاش می‌کردند مفهوم ذهن «ناخودآگاه» که به تازگی در روان‌کاوی شده بود را در قالب آزمایش‌های تجربی بررسی کنند. در این سالها در عمده تحقیقات روان‌کاوی و روان‌شناسی از روشی موسوم به «پردازش زیرآستانه‌ای» در آزمایشگاه‌ها برای این تحقیقات استفاده می‌شد. در روش «زیرآستانه‌ای»، محرک‌های حسی به گونه‌ای به فرد ارائه می‌شدند که شدت آنها از آستانه لازم برای اینکه فرد آنها را هشیارانه ادراک کند، پایین‌تر بود. روشهای گوناگونی برای این کار وجود داشت، اما به عنوان مثال در برخی از این آزمایش‌ها، تصویری به طور سریع به فرد ارائه می‌شد که در لابه‌لای تصاویر و منظره‌های آشکار دیگر چنان پنهان شده بود که فرد تنها با دقت و تمرکز می‌توانست آنها را بازشناسی کند. به عبارت دیگر، تصویر مورد نظر به گونه‌ای ارائه می‌شد که فرد آن را در سطح هشیار ادراک نمی‌کرد، اما در ناخودآگاه ذهنش نقش می‌بست. نکته‌ای که توجه به آن لازم است این است که تلاش بر این بوده که این تصاویر و تبلیغات به گونه‌ای ارائه شوند که هر چه بیشتر، حالت پنهان و غیرقابل آشکار داشته باشند تا بتوانند بر رفتارها و هیجانات فرد نفوذ بیشتری داشته باشد. فیلم دیگری که والت دیزنی از آن برای سرنخ‌دهی جنسی به کودکان در قالب پیامهای زیرآستانه‌ای استفاده کرده، «شیرشاه» است. در یکی از صحنه‌های این فیلم، «سیمبا» قهرمان این فیلم وقتی به پایین پرتاب می‌شود، ابری از گرد و خاک بلند می‌شود. وقتی این گرد و خاک‌ها در حال ناپدید شدن هستند، لغت .S.E.X. را پدید می‌آورند. تصویر پست لحظه‌ای که این لغت تشکیل شده را نشان می‌دهد.”

و این نکته نیز قابل توجه است که کلمه س.ک.س در ابر ها در یک زاویه عمودی ۲۳.۴ قرار داده شده که همان زاویه انحراف زمین کروی در مدل خورشید مرکزی است. کلمه س.ک.س دقیقا در این زاویه عمودی قرار گرفته است. نکته جالب اینجاست که ۲۳.۴ درجه به طور اتفاقی برای انحراف محوری زمین انتخاب نشده است. زاویه افقی مجاور ۲۳.۴ درجه انحراف زمین طبق مدل کروی ۶۶.۶ درجه است. (۶۶.۶=۲۳.۴-۹۰). این نشان میدهد که کلمه س.ک.س به طور اتفاقی در این قسمت از کره قرار نگرفته و این تصویر ناسا از زمین یک تصویر جعلی می باشد.

 

اگر خدا بخواهد در مقالات آینده نیز به موضوعات مرتبط خواهیم پرداخت….

موفق باشید.

 

 

Share this post

15 comments

اضافه کنید
 1. عالمی ۲۲ تیر, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۱ ۰۹:۲۰ پاسخ دادن

  عموجان خودت سردرد نمیگیری اینا رو میخونی؟ اینا رو کجات در میاری؟ این رتبه های فرامسونری رو؟!!!!
  بعد دستاورد بشری چیه؟ همین کتابهای مذهبی تنها دستاورد بشریه؟

 2. علی ۶ مرداد, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۱ ۰۲:۳۱ پاسخ دادن

  سفر به کره ماه میتونه دروغ بزرگی باشه ولی نفی کروی بودن زمین اشتباه بزرگی هست .الان دیگه هر کسی با حداقل اطلاعات علمی میدونه که زمین گرد هست .نیاز به ماهواره هم نیست. سفر با هواپیما هم این موضوع رو ثابت میکنه .

  • flatearther ۶ مرداد, ۱۳۹۶ \ق٫ظ\۳۱ ۰۶:۱۴ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   کرویت زمین هم چیزی بوده است که توسط فراماسون ها مطرح گشته. آن ها در رابطه با همه چیز دروغ میگویند حتی جایی که در آن زندگی میکنید، منظورم زمین است.
   موفق و سربلند باشید

 3. حسن خان ۱۴ اسفند, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۲۹ ۲۳:۰۸ پاسخ دادن

  با سلام.
  در مورد دستگاه سیکستانت یا اسطرلاب ،بنده دریانورد و فرمانده شناور اقیانوس پیما هستم.هنوز هم از دو دستگاه مذکور استفاده میشه.یک شصدم دایره است و اجرام سماوی را به سطح افق آورده و سپس با مراجعه به
  Nutical almanacکه همان تقویم دریایی است موقعیت شناور وقتی جی پی اس قطع میشه استفاده میکنند و همچنین صبح صادق و زمان آذان و..بدست میاد.این دو دستگاه از زمان ایران باستان بوده ومدارکش هم هست.اونموقع فراماسونها کجا بودتد.بعد در مورد اعدادی که فرمودید مثل ۱۳۱ ابجد یاسین است و عدد ۳۳ هم اگر دقت کنید در ۳۱۳ یار منجی عالم هست.یک نور توسط ۳۳ نور محصور شده و خیلی چیزهای دیگه.برادر من اگه نمیدونی نچسبون به فراماسونها .درسته اونها اشتباه میکنند اما شما بدتر از اونها اراجیف تحویل مردم میدید.بیشتر اعداد ذکر شده در کانالتون هم تو قرآن هست و هم تو نهج البلاغه….خواهشا با شعور ما بازی نکنید.
  متشکر

  • flatearther ۱۸ اسفند, ۱۳۹۶ \ب٫ظ\۲۹ ۲۰:۴۳ پاسخ دادن

   سلام خدمت شما
   دستگاه سکستانت درست کار میکند و ایرادی ندارد. اتفاقا مطابق با زمین تخت نیز عمل میکند. اعدادی مانند ۳۳ از اعداد مقدس فریماسون ها هستند و ربطی به مسائل دیگر ندارند.
   موفق باشید

 4. سینا ۲۶ فروردین, ۱۳۹۸ \ق٫ظ\۳۱ ۰۷:۵۴ پاسخ دادن

  اقا جان حرفات درسته این حرومزاده ها اسرار جهان چه خوب چه بد افتاده زیر دستشون و فهمیدن که چطور میشه جهان وهرچه که تو اون زندگی میکننو کنترل کنن . این حرومزاده ها حتی از تمامی اسرار پاک و مقدس خدا که هر بنده ای میتونست با رعایت قواعده اون بهش دست پیدا کنه رو بدست اوردن و از بقیه مخفی کردن تا فقط خودشون لذت اسرار خدا رو ببرن ممنون از آگاه کردنتون . به امید روزی که مردم از زیر تسخیر شدن این حرومزاده ها در بیان و اونا رو برای همیشه نابود کنن و این لباس خریت رو از تنشون در بیارن

ارسال نظر جدید